• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 429)
  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Hutnicza

    Gdynia » Chylonia » ul. Hutnicza

    • 45 434 zł cena
    • 757 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal w Nowoczesnym Budynku z Potencjałem na Biuro lub Lokal Handlowo-Usługowy z dużą witrynąPrzedstawiamy wyjątkową możliwość wynajmu nowo oddanego do użytku lokalu użytkowego, kt...

  • Lokal Gdańsk Osowa ul. Sopocka

    Gdańsk » Osowa » ul. Sopocka

    • 1 890 000 zł cena
    • 473 m2 powierzchnia
    • 3 996 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal mieszkalno- usługowy o charakterze warsztatu (obecnie użytkowane jako zakład montażu instalacji gazowych) z pełnym zapleczem socjalnym. Warsztat zadaszony, pomies...

  • Lokal Warszawa Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 5 291 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal o powierzchni 75,19 m2 zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w pobliżu ul.Gagarina. Lokal położony na 2 piętrze. Cały obiekt ogrodzony, monitorowany i chroniony. Nieruc...

  • Lokal lokal usługowy handlowy biurowy

    Lublin » ul. Północna

    • 3 382 500 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 12 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy o powierzchni 275m2 na planie prostokąta (w przybliżeniu).Doskonała prestiżowa lokalizacja w centrum Lublina przy ulicy Północnej 5.Lokal znajduje się w nowoczesnym...

  • Lokal Tarnów

    Tarnów

    • 49 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 2 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca do garażowania swojego samochodu? Mam dla Ciebie rozwiązanie. Na sprzedaż dwa murowane garaże położone obok siebie w kompleksie garażowym. Lokalizacja: Tarnów...

  • Lokal Kraków Krowodrza, Krowodrza ul. Odrowąża

    Kraków » Krowodrza » ul. Odrowąża

    • 35 500 000 zł cena
    • 3 038 m2 powierzchnia
    • 11 686 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Krowodrza .Ponad 3000 m2, kilka pięknych budynków frontowych i oficyn w bardzo dobrym stanie , zadbane , cały czas użytkowane. Działka 30 arów . Możliwość nadbudowy. Ogrzewanie z M...

  • Lokal Stare Monasterzysko ul.

    Stare Monasterzysko

    • 1 880 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 5 646 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zakup bez prowizji (dla klientów gotówkowych oraz klientów kredytowych korzystających z naszego doradcy)..Obiektem oferty jest pensjonat oraz działka znajdująca się kilkaset metrów...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Henryków ul. Czarnocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Czarnocińska

    • 4 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pomieszczenie w suterenie eleganckiego domu z osobnym wejściem. W skład lokalu wchodzą: * 3 pomieszczenia po 20m, * 1 pomieszczenie 60m, łazienka , aneks kuchenny...

  • Lokal użytkowy Wąsosz,
    1 / 3
    Lokal użytkowy Wąsosz,

    Wąsosz

    • 269 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal o powierzchni 269 m², zlokalizowany przy głównej drodze krajowej w Wąsoszu, to doskonała propozycja dla inwestorów poszukujących przestrzeni do prowadzenia działalności handl...

  • Ul. Poleska lokal handlowo-usługowy, pow. 40,29 m2
    1 / 9
    Ul. Poleska lokal handlowo-usługowy, pow. 40,29 m2

    Wrocław

    • 450 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal o powierzchni 40,29 m2, położony na dużym osiedlu mieszkaniowym ( Psie Pole) z dużą ilością lokali handlowych, biur, placówek medycznych itp. Lokal usytuowany je...

  • Lokal Mikołów ul. Górnicza

    Mikołów » ul. Górnicza

    • 2 800 000 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 4 644 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dwie kamienice w centrum Mikołowa (blisko Katowic) o powierzchni łącznej 580 m2 (300m2 + 280 m2) zlokalizowane na działce o wielkości 857 m2 . Kamienic...

  • Lokal Bytom

    Bytom

    • 119 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 3 839 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Ogłoszenie sprzedaży lokalu niemieszkalnego w Bytomiu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego lokalu niemieszkalnego, zlokalizowanego w kamienicy o powi...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Centrum

    Warszawa » Śródmieście

    • 1 550 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 18 236 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży lokal biurowo/mieszkalny do kapitalnego remontu o powierzchni 85,5 m2 zlokalizowany w kamienicy przy ulicy Wilczej w Warszawie. Lokal w oficynie Mieszkanie...

  • Lokal Kraków

    Kraków

    • 7 500 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 102m 2 usytuowany na I- piętrze w budynku biurowo- usługowym na Bronowicach. Lokal z dużymi oknami, przestronny, ustawny i dob...

  • Sprzedam wynajmę lokale w centrum Siedlec tanio! Okazja!
    1 / 8
    Sprzedam wynajmę lokale w centrum Siedlec tanio! Okazja!

    Siedlce

    • 4 999 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BEZPOŚREDNIO CENTRUM SIEDLEC ok. 1000m2 pow. biurowe i usługowo handlowe TANIO!! BEZPOŚREDNIO tel.:[tel] mail: amin @ sed.pl .com (adres bez spacji) BEZPOŚREDNIO SPRZEDAM lub WYN...

  • Lokal Opole ul. Ozimska

    Opole » ul. Ozimska

    • 940 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 880 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MYJNIA SAMOOBSŁUGOWA BEZDOTYKOWA Z 4 STANOWISKAMI Szanowny kliencie! Na sprzedaż myjnia samoobsługowa bezdotykowa z 4 stanowiskami wraz z dzierżawioną działką 5000m2 lokalizacj...

  • Lokal Świdnica okolice Centrum

    Świdnica

    • 825 452 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 822 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy z wejściem bezpośrednio z ulicy. Lokal o powierzchni 121,39 m2, na który składa się duża sala główna (100,88 m2) oraz pomieszczenie socjalne, toaleta dla n...

  • Lokal Piekoszów ul. Czarnowska

    Piekoszów » ul. Czarnowska

    • 20 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na wynajem przestronną halę przemysłowo-magazynową o powierzchni 2000m2, usytułowanej na działce o powierzchni 7300m2.Zlokalizowaną przy ulicy Czarnowskiej w Piekoszowie....

  • Garaż w budynku ul. Kalinowszczyzna.

    Lublin » Kalinowszczyzna » ul. Kalinowszczyzna

    • 99 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 5 211 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż jednostanowiskowy garaż w bloku przy ul. Kalinowszczyzna 64.- powierzchnia garażu 19,1 m² ;- wymiary: szer. 4,40 x dł. 4.70;- jednostanowiskowy;- z kanałem;- założona k...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Służew ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 950 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna od marca 2025 roku!!! Do wynajmu lokal biurowy, Mokotów. Ofertę stanowi jedno pomieszczenie biurowe, III piętro (winda) w budynku biurowym. Dostęp do pomie...