• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 429)
  • Lokal Kliniska Wielkie

    Cedry Wielkie

    • 2 500 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania obiekt wolnostojący na działce 1500m/2 - ogrodzony. Obiekt ma dwie bramy wjazdowe na duże auta, oraz osobne wejście dla pracowników - obsługi. Jest wydzielone m...

  • Lokal Gniezno ul. Adama Mickiewicza

    Gniezno » ul. Mickiewicza

    • 3 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gniezno ul.Mickiewicza do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 120m2lokal w bardzo dobrym stanie,dobre położenie na biuro,sklep, usługiod ulicy  główne   pomieszcznie o powierz...

  • Lokal Cieszyn

    Cieszyn

    • 590 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 806 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta wyłącznie w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal użytkowy zlokalizowany w samym sercu Cieszyna, zaledwie 150 m...

  • Lokal Tychy

    Tychy

    • 9 900 000 zł cena
    • 713 m2 powierzchnia
    • 13 885 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości, która przypadnie do gustu zarówno inwestorom, jak i entuzjastom branży hotelarskiej. Nieruchomość ta, wpisan...

  • Lokal Cieszyn

    Cieszyn

    • 3 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta wyłącznie w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal użytkowy zlokalizowany w samym sercu Cieszyna, zaledwie 150...

  • Lokal Cieszyn

    Cieszyn

    • 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Garaż do wynajęcia na terenie prywatnej posesji w Cieszynie na ulicy Widokowej. Blisko osiedli ZOR i Banotówki. Automatyczna brama wjazdowa, dwuskrzydłowa prowadząca na teren po...

  • Lokal Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 8 900 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal gastronomiczny na Gliwckiej Starówce Numer oferty: PRO-LW-57

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Rozbrat

    Warszawa » Śródmieście » ul. Rozbrat

    • 5 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal komercyjny w wyjątkowej kamienicy z klimatem w centrum Warszawy na Powiślu. Unikalna lokalizacja z uwagi na otoczenie parków przy jednoczesnej bliskości centrum...

  • 1 / 2
    Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Grunwaldzka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Grunwaldzka

    • 2 221 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa (25,8m2 ) bezpośrednio przy Al. Grunwaldzkiej w świetnie skomunikowanej części Wrzeszcza. Lokal bez wyposażenia, do samodzielnej aranżacji. Budyne...

  • Lokal Gdynia Witomino ul. Narcyzowa

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Narcyzowa

    • 99 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 5 824 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Garaż znajduje się na Gdyńskim Witominie przy ul. Narcyzowej - to znana i lubiana dzielnica Gdyni. Dobrze skomunikowana z centrum miasta i obwodnicą. W najbliższej okol...

  • 1 / 4
    Lokal Gdańsk Aniołki ul. Jana Kozietulskiego

    Gdańsk » Aniołki » ul. Kozietulskiego

    • 70 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej przy ulicy Kozietulskiego 3 w Gdańsku.  Hala mieści się pod budynkiem 3-5-7 wybudowanym w 2012 roku. Wjazd do hali prz...

  • Lokal Świdnica ul. Kazimierza Pułaskiego

    Świdnica » ul. Pułaskiego

    • 4 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca do poprowadzenia swojego biznesu? Myślisz o złożonych usługach, które wymagają sporej ilości miejsca?Omega Estate proponuje do zakupu lokal użytkowy, który znajduje...

  • Lokal Świdnica ul. Kazimierza Pułaskiego

    Świdnica » ul. Pułaskiego

    • 599 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 651 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal użytkowy Mosina, Fiedlera
    1 / 15
    Lokal użytkowy Mosina, Fiedlera

    Mosina

    • 1 200 000 zł cena
    • 920 m2 powierzchnia
    • 1 305 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu usytuowanego w Mosinie. Nieruchomość o powierzchni 920 m² składająca się z dwóch poziomów  piwnica (około 400m2)  i parter (...

  • Lokal Gdańsk Brętowo ul. Dolne Migowo

    Gdańsk » Brętowo » ul. Dolne Migowo

    • 10 500 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnej powierzchni biurowo-magazynowej zlokalizowanej przy ul. Dolne Migowo w Gdańsku.W skład lokalu wchodzi:I część biurowa o p...

  • Lokal Warszawa Targówek, Targówek Fabryczny ul. Naczelnikowska

    Warszawa » Targówek » ul. Naczelnikowska

    • 2 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa na Targówku. Przeznaczenie: biurowy, usługowy; Lokal na wysokim parterze od strony ulicy. Cena możliwa do negocjacji w zależności od profilu...

  • Do sprzedania stalowa hala

    Reguły

    • 3 500 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania stalowa hala o powierzchni ponad 600 m2 składająca się z dwóch części po około 300 m2 wraz z obiektem socjalno - biurowym o powierzchni 72 m2, który składa się z 17 m...

  • Atrakcyjna nieruchomość w Grodzisku Maz.

    Grodzisk Mazowiecki

    • 5 000 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 9 091 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowo atrakcyjna nieruchomość, położona w usługowo produkcyjnej dzielnicy Grodziska Mazowieckiego na działce ogrodzonej o powierzchni 10000 m2 o wymiarach 50 m x 200 m. Jest...

  • Nowy budynek produkcyjno-magazynowy przy S8

    Nadarzyn

    • 1 220 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 5 192 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala 150m2 plus zaplecze biurowe ok. 70m2. Budynek nowy, OGRZEWANY. Wszystkie media miejskie.Dojazd dla TIR.Teren objęty planem zagospodarowania - tereny usługowo-przemysłowe.Bardz...

  • Obiekt Radziejowice-parcel

    Radziejowice-Parcel

    • 975 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 3 096 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dogodny plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający zarówno na zabudowę mieszkaniową jak i usługową, - Budynek mieszkalny / usługowy 1 piętrowy wybudowany w technologii tradyc...