• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 429)
  • Obiekt produkcyjno-mieszkalny, Opole, Pasieka

    Opole

    • 1 500 000 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 5 977 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania budynek wolnostojący, w przeszłości pełniący funkcję produkcyjną oraz mieszkalną, o powierzchni użytkowej 251 m2, zlokalizowany w Centrum Opola na działce o pow. 144m...

  • Obiekt Rekreacyjno-Restauracyjny sprzedaż Brynica

    Brynica » ul. Kwiatowa

    • 1 650 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 3 056 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży obiektu, Rekreacyjno-Restauracyjnego z Zapleczem Noclegowym w miejscowości Brynica, 6 kilometrów od Opola, o powierzchni użytkowej 540 m2, poł...

  • 1 / 2
    Lokal Opole Centrum

    Opole

    • 190 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 9 048 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek wolnostojący o powierzchni 21 m2 składający się z jednego pomieszczenia do własnej aranżacji, na gruncie dzierżawionym z możliwością przedłużenia dzierżawy. Os...

  • Obiekt Opole Grudzice

    Opole » Grudzice

    • 3 600 000 zł cena
    • 665 m2 powierzchnia
    • 5 414 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt-pensjonat ,hostel wraz z budynkami pomocniczymi o łącznej powierzchni 665m2 w Opolu- Grudzice na działce o pow. 1439 m2, składa się z 9 pokoi, holu, klatki schodowej, 2 duży...

  • Obiekt na sprzedaż pow. 715 m2, Opole Gosławice

    Opole » Gosławice » ul. Oleska

    • 3 349 000 zł cena
    • 715 m2 powierzchnia
    • 4 684 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż obiekt dwukondygnacyjny z możliwością adaptacji poddasza o łącznej pow. 715 m2, położony na działce o pow. 1302 m2 (13,02 ar). Nieruchomość zlokalizowana w O...

  • Obiekt na sprzedaż 300 m2, Opole, ul. Pomorska

    Opole » Śródmieście

    • 1 590 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży obiekt dwukondygnacyjny, w zabudowie bliźniaczej, o łącznej pow. około 300 m2, położony na działce o pow. 589 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Opolu, dzielnica Śródmi...

  • Restauracja, pub na sprzedaż Góra Św. Anny

    Góra Świętej Anny » ul. Strzelecka

    • 1 590 000 zł cena
    • 515 m2 powierzchnia
    • 3 088 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonująca restauracja, pub oraz część mieszkalna. Obiekt gastronomiczny zlokalizowany w centrum miejscowości Góra Świętej Anny, gmina Leśnica, województwo opolskie....

  • Sprzedaż Obiekt Rekreacyjno Restauracyjny Brynica

    Brynica » ul. Kwiatowa

    • 1 650 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 3 056 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Na sprzedaż Lokal użytkowy 104m2, Centrum Opola

    Opole

    • 690 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 6 635 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni ok. 104 m2, z przeznaczeniem na działalność usługowo-biurową, usytuowany na II piętrze w budynku znajdującym się w niewielkiej odległości o...

  • Na Sprzedaż Barokowy Dwór Biskupice, Opolskie.

    Biskupice

    • 3 700 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 3 084 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania barokowy dwór z parkiem w Biskupicach k. Olesna, woj. opolskie. Zabytkowa nieruchomość wybudowana w połowie XVIII wieku, położona w spokojnej miejscowości, wśród star...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Żoliborz ul. Braci Załuskich

    Warszawa » Żoliborz » ul. Załuskich

    • 2 850 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia, powierzchnia biurowa 31m2,na Żoliborzu przy Braci Załuskich. Lokal na parterze. Powierzchnia dla małych i średnich firm poszukujących umeblowanego, gotowego do wp...

  • Lokal Warszawa Żoliborz

    Warszawa » Żoliborz

    • 4 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa na Żoliborzu przy Braci Załuskich. Lokal na parterze. Powierzchnia 39 metrów składa się z: -3 pokoje dla 5-6 osób W cenie biura: -dostęp 24/7 -k...

  • 1 / 3
    Lokal Tarnów

    Tarnów

    • 660 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 17,84 m, znajdujący się na 2. piętrze stylowej kamienicy przy ul. Krakowskiej 17 w Tarnowie. Lokal w bardzo dobrym stanie, i...

  • Lokal Andrzejewo

    Andrzejewo

    • 7 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy 200 m² - Andrzejewo, woj. mazowieckie Szukasz przestronnego lokalu na wynajem w dogodnej lokalizacji? Oferujemy parterowy lokal...

  • Lokal Andrzejewo

    Andrzejewo

    • 550 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy 200 m² - Andrzejewo, woj. mazowieckie Szukasz przestronnego lokalu na swoją działalność w dogodnej lokalizacji? Oferujemy na sprz...

  • Lokal Kielce Centrum ul. Głowackiego

    Kielce » Centrum » ul. Głowackiego

    • 6 850 000 zł cena
    • 1 616 m2 powierzchnia
    • 4 239 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica w Centrum Kielc - doskonała inwestycja! Na sprzedaż kamienica w samym sercu Kielc, w wyjątkowej lokalizacji przy Placu Wolności, o uregulowanym stanie prawnym. Nieruch...

  • Lokal Świdnica ul. Ścisłe Centrum

    Świdnica » os. Centrum

    • 3 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy lokal do wynajęcia usytuowany w eleganckiej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Lokal z witryną usytuowany na parterze budynku. Lokal jest przygotowany p...

  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 9 960 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal /magazyn o powierzchni użytkowej 250 m 2 na Prądniku Czerwonym. Przedmiotem oferty jest przestrzeń, którego powierzchnię stanowi pomieszczenie gł&...

  • Lokal Świdnica ul. Ścisłe Centrum

    Świdnica » os. Centrum

    • 2 999 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Lokal Mogilany ul. Centrum

    Mogilany » os. Centrum

    • 900 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    110 metrowy lokal usługowo handlowy , II poziomowy w centrum Mogilan . Wejście z poziomu "0" bez schodów Na parterze około 50m2 znajduje się : powierzchnia handlowa i pomieszczen...