• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 429)
  • Ursynów 697 m - doskonała lokalizacja

    Warszawa » Ursynów

    • 4 950 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 7 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal na sprzedaż położony blisko Al. Komisji Edukacji Narodowej, w pobliżu stacja metra Kabaty. Obecnie lokal ma podpisaną długoterminową umowę najmu - możne przejąć lokal wraz z...

  • Atrakcyjne położenie Piastów przy Alejach Jerozol.

    Piastów

    • 8 000 000 zł cena
    • 1 639 m2 powierzchnia
    • 4 882 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek położony w miejscowości Piastów k/Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie Alei Jerozolimskich oraz dróg S2, A2. Łączna powierzchnia ok. 1639 m2, wybudowany na działce o powierz...

  • Wyjątkowy lokal w centrum Grodziska !

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 300 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 7 515 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wystawiono 173-metrowy lokal położony przy głównej ulicy. Obiekt mieści się na parterze reprezentacyjnego budynku i ma bezpośrednie wejście z ulicy. Całość to cieka...

  • Lokal Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 5 043 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dom położony jest na działce 1000m2 mieszkaniowo-usługowej (44mx24m), do której jest dojazd z dwóch stron (2 bramy). Dom można rozbudować.Przyziemie murowane ( 3 pomieszczenia + ga...

  • Blisko Sądu Najwyższego 65 m2 na biuro.

    Warszawa » Śródmieście

    • 899 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 831 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal usługowy o pow. 65m2 znajdujący się na parterze ( wysokie przyziemie).Idealne miejsce na biuro dla około 5-6 osób- jak również do prowadzenia działalności usługo...

  • Biuro i hala w super lokalizacji.

    Milanówek

    • 4 200 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 2 938 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowo atrakcyjna nieruchomość o bardzo dużym potencjale.Cżęść biurowo-socjalna to 210 m2 plus budynek hala o szerokości 12 m i powierzchni 1220 m2.Może służyć do produkcji /prz...

  • 1 / 2
    Nowy lokal usługowy Piastów

    Piastów

    • 950 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 9 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWY LOKAL USŁUGOWY 97 M2 - ŚWIETNA LOKALIZACJA Uniwersalny lokal użytkowy o powierzchni 97 m2. Może być wykorzystany jako USŁUGOWY, HANDLOWY lub BIURO. Lokal na parterze, dostę...

  • 1 / 3
    Lokal 24 m2 ścisłe centrum Grodziska Maz OKAZJA!

    Grodzisk Mazowiecki » pl. Zygmunta Starego

    • 200 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal 24m2 zlokalizowany w centrum Grodziska Mazowieckiego.Lokal składa się z jednego pomieszczenia z aneksem kuchennym i wc. Na podłodze panele, nowe okna plastikowe, wertikale,...

  • Lokal usługowo-biurowy w bardzo dobrej lokalizacji

    Pruszków

    • 2 300 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal położony w Pruszkowie o powierzchni 320 m2, w tym: część usługowa o pow. 80 m2 i wys. 3,5 m i o pow. 40 m2 część biurowo - socjalna (4 pomieszczenia), łazienka z prysznicem i...

  • Lokal Kozery

    Kozery

    • 1 139 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dom piętrowy z poddaszem użytkowym z bala obmurowany. W trakcie remontu, zostały wymienione wszystkie instalacje. Na parterze /ok.100m2/ mieści się kuchnia, 3 pokoje, w jednym z ni...

  • ATRAKCYJNY 106 m lokal biurowo - usługowy na Woli

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 1 050 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 9 906 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Elegancki 106-metrowy klimatyzowany lokal biurowy z klimatyzacją w doskonałej lokalizacji przy ul. GórczewskiejPrezentujemy wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 106 m², położony w...

  • Lokal 166 mkw. Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 1 200 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal o powierzchni 166 mkw.Lokal posiada KW.Lokal posiada dwa wejścia – jedno z klatki schodowej, jedno z zewnątrz budynku,Teren przy budynku jest tak ukształtowany ż...

  • Lokal Warszawa Ursus, Czechowice ul. Jerozolimskie Al.

    Warszawa » Ursus » al. Jerozolimskie

    • 12 500 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu część budynku biurowo-usługowego w Ursusie/Czechowice. Świetna lokalizacji (przy Al. Jerozolimskich), zjazdy na S2 i 7-kę (węzeł Salomea), 200 metrów od "Leroy Merlin...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Włochy, Załuski ul. Działkowa

    Warszawa » Włochy » ul. Działkowa

    • 10 000 € cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu magazyn W-wa/Włochy/Załuski. Atrakcyjnie położony (400 metrów od Al. Krakowskiej), dogodny dojazd także dla tirów (2 szerokie bramy wjazdowe). Dobra lokalizacja p...

  • Lokal Warszawa Bemowo, Chrzanów

    Warszawa » Bemowo

    • 8 500 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal biurowo-usługowy W-wa Bemowo/Chrzanów. Budynek (bez windy) usytuowany przy ulicy o dużym natężeniu ruchu kołowego, dobrze widoczny. W sąsiedztwie usługi, hande...

  • Lokal użytkowy Czempiń,
    1 / 7
    Lokal użytkowy Czempiń,

    Czempiń

    • 980 000 zł cena
    • 745 m2 powierzchnia
    • 1 316 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowanej w centralnej części Czempinia. Przedmiotem sprzedaży jest dwukondy...

  • Lokal Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 2 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    D o wynajęcia komfortowy lokal biurowy o powierzchni 33m 2 usytuowany na I-szym piętrze jednego z budynków na Starym Mieście. Powierzchnię tego lokalu stanowią przedsi...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 1 725 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnie biurowe w biurowcu w Centrum przy ul.Świętokrzyskiej. STACJA METRA - ŚWIĘTOKRZYSKA - 100m. LOKAL O POW.15M2. Piętro 3. Do dyspozycji najemców są powier...

  • Lokal Elbląg ul. Piaskowa

    Elbląg » ul. Piaskowa

    • 55 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 2 895 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA GARAŻ MUROWANY Elbląg, ul. Piaskowa * Własność z KW * Prąd * 19 mkw * Podłoga betonowa * Wysokie, metalowe drzwi ( bus może parkować) * Dach beto...

  • 1 / 4
    Lokal Gdynia Orłowo ul. Wielkopolska

    Gdynia » Orłowo » ul. Wielkopolska

    • 5 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL:Do wynajęcia lokal o powierzchni 47,70 m². Nieruchomość w trakcie remontu, dostępny od czerwca 2025. Na tym etapie prac istnieje możliwość przystosowanie lokalu pod konkretną...