lokal na sprzedaż
20 wrz 2024

Kamienica pod inwestycje 210 m2 w centrum miasta

Rzeszów ul. Asnyka
woj. Podkarpackie pow. Rzeszów gm. Rzeszów
Dodane 1 rok temu, Piątek, 20 wrzesień 2024 15:20
1 950 000 zł 210 m2
1 950 000 zł 210 m2 9 286 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 210 m2
Cena za metr 9 286 zł/m2
ID oferty K36811333

Opis

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia na sprzedaż nieruchomość komercyjną handlowo-usługową o powierzchni 210 m2 usytuowaną w samym centrum miasta. Dzięki swojej świetnej lokalizacji, dużemu potencjałowi inwestycyjnemu stanowi bardzo dobrą propozycję dla inwestorów szukających nieruchomości na zakup z aktualnymi najemcami. 

Opis nieruchomości:
- powierzchnia 210 m2
- nieruchomość z 2000 roku bez windy 
- parter: 3 przestronne pomieszczenia handlowe, kuchnia, toaleta, schowek
- piętro: 2 pomieszczenia usługowe, kuchnia, toaleta
- poddasze: dwa pomieszczenia, kuchnia, łazienka 
- parking na 4 samochody
- parking ogólnodostępny 

Atuty budynku:
- lokalizacja w samym centrum Rzeszowa, w bliskim sąsiedztwie Dworca PKP i PKS
- możliwość przejęcia aktualnych najemców 
- budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymagający nakładów finansowych 
- prywatny parking znajdujący się za bramą
- ogrzewanie gazowe, podliczniki
- możliwość adaptacji lokalu na poddaszu pod najem krótkoterminowy

Zapraszam na prezentację, za pośrednictwo pobieramy wynagrodzenie. 

Gabriela Mucha
Nr licencji PFRN 30042 oraz 31296
tel. 781 483 383
[email]
Numer propozycji: GM 235
 
Biuro Nieruchomości
Pierwsze Piętro
al. Okulickiego 12
35-222 Rzeszów

Агентство Нерухомості Перший Поверх представляє на продаж комерційно-сервісне приміщення площею 210 м2, розташоване в самому центрі міста. Завдяки чудовому розташуванню та великому інвестиційному потенціалу, це дуже гарна пропозиція для інвесторів, які шукають нерухомість для придбання з поточними орендарями.