Kazo / Działki / Dzialki Rzeszów / ul. Ciepłownicza
działka na sprzedaż
13 gru 2023

Spora działka rekreacyjna z zabudowaniem

Rzeszów ul. Ciepłownicza
woj. Podkarpackie pow. Rzeszów gm. Rzeszów
Dodane 2 lata temu, środa, 13 grudzień 2023 16:20
59 000 zł 300 m2
59 000 zł 300 m2 197 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 300 m2
Cena za metr 197 zł/m2
Typ działki Rekreacyjne
ID oferty K36310024

Opis

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej na terenie rodzinnych ogródków działkowych w Rzeszowie.
Oferta dostępna tylko w naszym biurze nieruchomości

Działka z niskim zabudowaniem- z możliwością rozbudowy, zlokalizowana w sąsiedztwie pozostałych ogródków działkowych.

Opis nieruchomości:
- aktualne pozwolenie na dalszą rozbudowę nieruchomości gruntowej
- powierzchnia działki: 300 m2
- kształt: prostokąt
- wymiary działki: szerokość 3 m , długość 10m
- w okolicy niska zabudowa, działki rekreacyjno-wypoczynkowe
- Kominek z płaszczem wodnym, ogrzewanie podłogowe.
- strych użytkowy z możliwością przystosowania na dodatkowe pokoje.
-budynek ocieplony styropianem, elewacja
- na terenie działki dodatkowo wędzarnia

MEDIA :
- prąd - zlokalizowany na działce
- kanalizacja miejska- zlokalizowana na działce
- woda z sieci miejskiej

Możliwości:
- nadaje się pod budynek mieszkalny lub jako domek wypoczynkowy,
- dostępne od zaraz
Cena: 59 000 PLN – do negocjacji
Cena:  196,67zł / m2

Edyta Ludera
tel. Pokaż numer telefonu
[email]
nr propozycji EL 160

Biuro Nieruchomości
Pierwsze Piętro
al. Okulickiego 12
35-222 Rzeszów

Агентство нерухомості First Piętro представляє пропозицію про продаж земельної ділянки, розташованої на сімейних присадибних ділянках в Жешуві.
Пропозиція доступна тільки в нашому офісі нерухомості

Ділянка з малоповерховою забудовою - з можливістю розширення, розташована поруч з іншими садами.

Опис нерухомості:
- діючий дозвіл на подальше розширення земельної ділянки
- площа ділянки: 300 м2
- форма: прямокутник
- розміри ділянки: ширина 3м, довжина 10м
- поруч малоповерхова забудова, рекреаційні та рекреаційні ділянки
- Камін з водяною сорочкою, підігрів підлоги.
- мансарда з можливістю пристосування під додаткові кімнати.
- будинок утеплений пінополістиролом, фасад
- на ділянці також є коптильня

ЗМІ:
- електрика - знаходиться на ділянці
- міська каналізація - розташована на ділянці
- вода з міської мережі

Можливості:
- підходить під житловий будинок або як будинок для відпочинку,
- доступний відразу
Ціна: 59 000 злотих – договірна
Ціна: 196,67 злотих / м2

Едіта Людера
тел.Pokaż numer telefonu
[email]
пропозиція № EL 160

агентство нерухомості
Перший поверх
al. Okulickiego 12
35-222 Жешув

The First Piętro real estate agency presents an offer for sale of a plot located in family allotment gardens in Rzeszów.
Offer available only in our real estate office

Plot with low-rise buildings - with the possibility of expansion, located in the vicinity of other allotment gardens.

Property description:
- current permit for further expansion of the land property
- plot area: 300 m2
- shape: rectangle
- plot dimensions: width 3 m, length 10 m
- low-rise buildings, recreational and recreation plots nearby
- Fireplace with water jacket, underfloor heating.
- attic with the possibility of adapting to additional rooms.
- building insulated with polystyrene, façade
- there is also a smokehouse on the plot

MEDIA:
- electricity - located on the plot
- city sewage system - located on the plot
- water from the municipal network

Possibilities:
- suitable for a residential building or as a holiday home,
- available immediately
Price: PLN 59,000 – negotiable
Price: PLN 196,67 / m2

Edyta Ludera
tel. Pokaż numer telefonu
[email]
proposal no. EL 160

estate agency
First floor
al. Okulickiego 12
35-222 Rzeszów

10 % rabatu na zakupy w Merkury Market dla naszych Klientów

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
  • Data aktualizacji: 2023-12-13
  • ID ogłoszenia: K36310024
  • Źródło: GJ Partners s.c.
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Rzeszów, cena: od 50 150 do 67 850 zł, powierzchnia: od 255 do 345 m2
GP
GJ Partners s.c. Biuro nieruchomości · 126 ogłoszeń

GJ Partners s.c. Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika