• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Faliszówka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Turze Pole

(1)
  • Dom Turze Pole

    Turze Pole

    • 399 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, wybudowanego na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, położonego w miejscowości Turze Po...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom w Brzozowie! OKAZJA!

    Brzozów

    • 439 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom do zamieszkania w Brzozowie (woj. podkarpackie) o powierzchni 140m2, wybudowany 1992 roku na działce 5 arowej. Jestem pierwszym właścicielem domu. Dom składa się z:...

  • 1 / 2
    Brzozów - działka budowlana na sprzedaż

    Brzozów

    • 150 000 zł cena
    • 1 235 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży pięknie położoną działkę budowlaną w Brzozowie przy ul. Mostowej. Działka o pow. 12, 35 ar w pełni uzbrojona, posiada wszystkie dostępne media( prąd, gaz, w...

  • Działka Brzozów

    Brzozów

    • 245 000 zł cena
    • 6 125 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki w świetnej lokalizacji, z pięknymi widokami to ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Mam przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 61,25ara, położ...

  • 1 / 4
    Działka Górki

    Górki

    • 61 600 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA NIZSZA CENA - Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki we wsi Górki, w bardzo bliskiej odległości od Brzozowa, zaledwie 6 km. Działka położona bezpośrednio przy drodze...

  • Działka Humniska

    Humniska

    • 95 000 zł cena
    • 2 540 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentujemy piękna działkę położona w Humniskach, w gminie Brzozów. Działka swoim kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach ok 29m x 89 m. Właściciel złożył wniosek o w...

  • Działka Brzozów

    Brzozów

    • 80 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki w świetnej lokalizacji, z pięknymi widokami to ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Mam przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni ok. 20 arów do wy...

  • Działka Brzozów

    Brzozów

    • 175 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA NIŻSZA CENA - Szukasz działki w świetnej lokalizacji, z niesamowitymi widokami, to ta oferta z pewnością Cię zainteresuje. Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki poło...

  • Sprzedam dom w Brzozowie

    Brzozów

    • 580 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż dom o powierzchni około 250 m2, położony na ponad 7-arowej działce, blisko centrum Brzozowa. Budynek do remontu, wybudowany w latach 70., składający się z: - p...

  • Działka Humniska

    Humniska

    • 80 000 zł cena
    • 1 752 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą malowniczo położonej działki w miejscowości Humniska, zaledwie kilka minut od Brzozowa. Działka położona w II linii zabudowy, na lekkim wzn...

  • Działka Humniska

    Humniska

    • 65 000 zł cena
    • 1 624 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą malowniczo położonej działki w miejscowości Humniska, zaledwie kilka minut od Brzozowa. Działka położona w III linii zabudowy, dzięki czemu...

  • 1 / 4
    Działka Brzozów Przysietnica

    Brzozów

    • 85 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Działka budowlana 12 ar w Przysietnicy Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 12 ar z WZ Działka płaska, równa z dostępem do drogi. Dla działki zostały wyda...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wzdów

    • 515 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Górki

    • 390 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 3 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jasionów

    Jasionów

    • 180 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu, który będziesz mógł zaaranżować według własnego pomysłu? Miejsca do zamieszkania albo na wypoczynek? Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu po...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Wzdów

    • 459 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Budowlana widokowa działka rekreacyjna- pozwolenie na domek letni...

    Humniska

    • 39 900 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna 7,5 ara – Humniska nr ewid. 4317, k. Brzozowa, woj. podkarpackie – 39 900 zł z wydanym pozwoleniem na budowę budynku letniskowego do 35m²- na zgłoszenie. Na sp...

  • Dwa mieszkania każde 100 mkw. w domu dwurodzinnym Stara Wieś
    1 / 16
    Dwa mieszkania każde 100 mkw. w domu dwurodzinnym Stara Wieś

    Brzozów

    • 350 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwa lokale mieszkalne, każdy o powierzchni 100 mkw., położone w domu dwurodzinnym w Starej Wsi, w powiecie brzozowskim, w gminie Brzozów. Do każdego mieszkania przynale...

  • Dom Brzozów, Jana Kilińskiego
    1 / 11
    Dom Brzozów, Jana Kilińskiego

    Brzozów

    • 399 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż drewniany dom jednorodzinny położony w samym sercu Brzozów. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 2,75 ara, w doskonałej lokalizacji - w pobl...

  • Działki w Humniskach sprzedam
    Działki w Humniskach sprzedam

    Humniska

    • 30 000 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka 1,06 ha, w tym 07 ha las brzozowy około 30-40 lat. Położenie działek: Humniska nr działki 15 i 19. Kontakt telefoniczny pod numerem [tel] . Cena 30000zł.

  • Dom Górki gm. Brzozów
    1 / 15
    Dom Górki gm. Brzozów

    Górki

    • 950 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 4 461 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego, wybudowanego i wykończonego w 2006 r. Nieruchomość znajduje się w Górkach, w gminie Brzozów....

  • Dom Jasionów

    Jasionów

    • 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom w stanie surowym zamkniętym budowany według projektu Dom w Telimach 2G. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom z poddaszem użytkowym, o efektownym, now...

  • Działka Górki

    Górki

    • 388 000 zł cena
    • 11 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży niezwykle atrakcyjny kompleks 8 działek budowalnych o łącznej powierzchni 1,34 ha, położony w miejscowości Górki w powiecie brzozowskim . Nieruchomość...

  • Mieszkanie Brzozów

    Brzozów

    • 332 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie / lokal usługowy centrum Brzozowa Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 55,4 m, położona w samym sercu Brzozowa, w nowym budynku...

  • Dom Brzozów

    Brzozów

    • 320 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż piękne siedlisko, położone w Brzozowie, na Podkarpaciu. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 90 m, z możliwością adaptacji poddasza co pozwala powiększyć p...

  • Dom Brzozów

    Brzozów

    • 299 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom o powierzchni ok. 90 m, z ogromnym potencjałem, położony na działce o powierzchni ok. 5,85 ara, w centrum Brzozowa, zaledwie kilka kroków od szpitala. Roz...

  • Dom Górki

    Górki

    • 370 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom o powierzchni ok. 100 m, z ogromnym potencjałem położony w Górkach, na Podkarpaciu. Siedlisko, na które składa się parterowy drewniany budynek mieszkalny ora...

  • Dom Brzozów

    Brzozów

    • 699 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA NIŻSZA CENA Na sprzedaż: Dom o powierzchni ok. 90 m, z ogromnym potencjałem położony w Brzozowie, na osiedlu domów jednorodzinnych. Mam przyjemność zaprezentować Państw...

  • Dom Brzozów

    Brzozów

    • 249 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Drewniany dom z ogromnym potencjałem położony w Brzozowie, na Podkarpaciu. Przedstawiamy dom o powierzchni ok. 70 m, położony w cichej i malowniczej części Brzoz...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Brzozów rynek pierwotny

    Brzozów

    • 355 555 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Apartamenty CHOPINA w Brzozów łączą w sobie wysoki standard, funkcjonalność oraz nowoczesną, niebanalną architekturę. Duże przeszklenia, przestronne balkony oraz ogrody i tarasy...

  • Przytulny Dom w malowniczej Zmiennicy
    Przytulny Dom w malowniczej Zmiennicy

    Zmiennica

    • 525 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 180 m², położony w malowniczej Zmiennicy i posadowiony na 15 arowej, w pełni zagospodarowanej działce. To solidny, dwu...