• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nakielno
  • Trzebniów
  • Koziegłówki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zmiennica

(1)
  • Przytulny Dom w malowniczej Zmiennicy
    Przytulny Dom w malowniczej Zmiennicy

    Zmiennica

    • 525 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 180 m², położony w malowniczej Zmiennicy i posadowiony na 15 arowej, w pełni zagospodarowanej działce. To solidny, dwu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Malinówka

    Malinówka

    • 45 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki we wsi Malinówka, zaledwie 10 minut od Brzozowa. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni ok. 16 arów, wymiarach 65m x 27m....

  • Działka Malinówka

    Malinówka

    • 350 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlaną o powierzchni 99 arów, położoną w Malinówce, w gminie Haczów. Działka leży w III linii zabudowy, dojazd odbywa się poprzez drogę...

  • Dom Jasionów

    Jasionów

    • 180 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu, który będziesz mógł zaaranżować według własnego pomysłu? Miejsca do zamieszkania albo na wypoczynek? Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu po...

  • Dom Jasionów

    Jasionów

    • 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż: Dom w stanie surowym zamkniętym budowany według projektu Dom w Telimach 2G. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom z poddaszem użytkowym, o efektownym, now...

  • Dom Malinówka

    Malinówka

    • 230 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 1 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż działka o powierzchni 44 ary z rozpoczętą budową domu parterowego z poddaszem użytkowym, położona w malowniczej miejscowości Malinówka, w gminie Haczów. Nieruchom...

  • Dom Turze Pole

    Turze Pole

    • 399 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, wybudowanego na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, położonego w miejscowości Turze Po...