• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Sanok

(9)
  • Sanok – działka z pozwoleniem i projektem domu | os. Posada
    1 / 12
    Sanok – działka z pozwoleniem i projektem domu | os. Posada

    Sanok

    • 135 000 zł cena
    • 451 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 450,6 m², położona w spokojnej i zielonej części Sanoka – ul. Wilcza, osiedle Posada. Idealna lokalizacja dla osób szukającyc...

  • Działka budowlana w Sanoku, blisko centrum
    1 / 7
    Działka budowlana w Sanoku, blisko centrum

    Sanok

    • 90 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka położona w Sanoku, na terenie obrębu Dąbrówka. Zlokalizowana jest ona na osiedlu mieszkalnym, w sąsiedztwie domów istniejących i no...

  • Dzialka miedzy Sanem a Skansenem
    1 / 2
    Dzialka miedzy Sanem a Skansenem

    Sanok

    • 237 000 zł cena
    • 3 162 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka za Sanem, niedaleko Skansenu i osrodka "Sosenki", w pobliżu którego powstaje właśnie most Łączący tereny po obu brzegach rzeki San. Powstaną tam również ścieżki rowerowe. T...

  • 1 / 4
    Działka pod budowę w spokojnej okolicy - Sanok!

    Sanok

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka z możliwością zabudowy o powierzchni 10 arów (1000 m²), położona w spokojnej dzielnicy Olchowce, w granicach administracyjnych Sanoka. Parametry dzia...

  • Piękna 20 arowa działka na Olchowcach/Sanok
    1 / 10
    Piękna 20 arowa działka na Olchowcach/Sanok

    Sanok

    • 399 000 zł cena
    • 1 996 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z MPZP, dzielnica Olchowce/Sanok. Piękna działka budowlana o pow. 19,96 ar (0,1996 ha) przy ul. Zagumiennej w Sanoku/ Olchowce. Teren objęty Miejscowym Planem Za...

  • Atrakcyjna działka pod zabudowę w Sanoku

    Sanok

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 10 arów (1000 m²), położona w spokojnej dzielnicy Olchowce, w granicach administracyjnych Sanoka. To idealne miejsce dla osób szukający...

  • Działka budowlana (z warunkami zabudowy) w Sanoku
    1 / 7
    Działka budowlana (z warunkami zabudowy) w Sanoku

    Sanok

    • 145 000 zł cena
    • 1 375 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka nad Sanem -Sanok-Trepcza
    1 / 7
    Działka nad Sanem -Sanok-Trepcza

    Sanok

    • 156 000 zł cena
    • 5 862 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Podkarpacie Sanok -Trepcza Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową działkę rolną w bardzo malowniczym rejonie Podkarpacia jakim jest miasto Sanok . Działka o pow. 58,62 ara zlokalizowan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka w Sanoku, na terenie obrębu Posada
    1 / 7
    Działka w Sanoku, na terenie obrębu Posada

    Sanok

    • 65 000 zł cena
    • 2 949 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka położona w Sanoku, na terenie obrębu Posada, przy granicy ze Stróżami Wielkimi. Jest to działka o powierzchni 2949 m2, w kształcie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Płowce

    Płowce

    • 157 400 zł cena
    • 3 148 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płowce, gm. Sanok - widokowa działka budowlana 31,48 ara, 1,5 km od granic Sanoka z dojazdem asfaltową drogą gminną prawie do samej działki; Media: prąd, gaz sieciowy i woda gminna...

  • Działka budowlana

    Bykowce

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działka budowlana przy ul. Jasnej, w Bykowcach, w gminie Sanok Powierzchnia: 1000 m² Kształt regularny, zbliżony do kwadratu Dojazd utwardzony Ogrodzenie drewniane Media: woda...

  • Syndyk sprzeda działki w Tyrawie Solnej gm. Sanok 1,6338 ha

    Tyrawa Solna

    • 90 930 zł cena
    • 16 338 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Syndyk masy upadłości Anny Zimoń, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na zakup prawa własności nieruchomości położonej w Tyrawie So...

  • Syndyk sprzeda atrakcyjne działki inwestycyjne w Tyrawie Solnej

    Tyrawa Solna

    • 90 930 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Syndyk sprzeda działki Tyrawa Solna 75% wartości oszacowania

    Tyrawa Solna

    • 68 198 zł cena
    • 16 338 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka pod dom jednorodzinny w Nowosielcach
    1 / 6
    Działka pod dom jednorodzinny w Nowosielcach

    Nowosielce

    • 145 000 zł cena
    • 2 827 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka położona w miejscowości Nowosielce, gmina Zarszyn. Jest to działka o powierzchni 2827 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wy...

  • Działka w Trepczy k/ Sanoka
    1 / 9
    Działka w Trepczy k/ Sanoka

    Trepcza

    • 115 000 zł cena
    • 5 433 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Trepcza, gmina Sanok, w terenie pomiędzy drogą powiatową, a rzeką San. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaln...

  • Działka budowlana w miejscowości Siemuszowa/ Bieszczady
    1 / 13
    Działka budowlana w miejscowości Siemuszowa/ Bieszczady

    Siemuszowa

    • 85 000 zł cena
    • 2 402 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Siemuszowa, gmina Tyrawa Wołoska, w północnej części powiatu sanockiego, na terenie Parku Krajobrazowego Gór Słonnyc...

  • 1 / 3
    Działka Zboiska

    Zboiska

    • 4 328 000 zł cena
    • 54 100 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bardzo atrakcyjna działka, położona w cichym i spokojnym miejscu.Z uwagi na swoje położenie działka o dużym potencjale.Doskonały dojazd do trasy katowickiej , a tym samym do Warsza...

  • Zboiska gm. Radziejowice | MPZP | 1300m2 | S8

    Zboiska

    • 200 000 zł cena
    • 1 298 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna, sucha, równa działka w miejscowości Zboiska, Gmina Radziejowice. Cicha i spokojna okolica.Miejscowość położona jest 4 minuty od Radziejowic w pobliżu zjazdu z trasy S8...

  • Działka w spokojnej okolicy, gm. Zagórz

    Poraż

    • 90 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 18 arów (1800 m²), położona w malowniczej miejscowości Poraż, w gminie Zagórz, powiat sanocki, województwo podkarpackie – w otoczeniu la...

  • Działka rolno - leśna położona w miejscowości Pisarowce
    1 / 4
    Działka rolno - leśna położona w miejscowości Pisarowce

    Pisarowce

    • 47 000 zł cena
    • 10 151 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno – leśna położona w miejscowości Pisarowce, gmina Sanok. Jest to działka o powierzchni 1,0151 ha, w wąskim wydłużonym kształcie, znajdująca...

  • Działka budowlana - Wujskie!

    Wujskie

    • 226 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 30 arów (3000 m2) , położona w miejscowości Wujskie - gmina Sanok . Najważniejsze atuty : bezpośredni zjazd z drogi głów...

  • Dwie widokowe działki budowlane w Trepczy z WZ
    1 / 8
    Dwie widokowe działki budowlane w Trepczy z WZ

    Trepcza

    • 399 000 zł cena
    • 7 886 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 2 działki: o powierzchni 42,04 mkw. oraz 36,82 mkw., położone w miejscowości Trepcza, w powiecie sanockim, w gminie Sanok. Dla działek uzyskano w 2023 roku warunki zabu...

  • Działka z warunkami zabudowy Wujskie 96 ar
    1 / 6
    Działka z warunkami zabudowy Wujskie 96 ar

    Wujskie

    • 280 000 zł cena
    • 9 606 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 96 ar położona we wsi Wujskie, w gminie Sanok, w powiecie sanockim. Dla działki uzyskano w 2004 roku warunki zabudowy na budowę...

  • Widokowa działka pod zabudowę jednorodzinną 28,15ar Markowce
    1 / 8
    Widokowa działka pod zabudowę jednorodzinną 28,15ar Markowce

    Markowce

    • 155 000 zł cena
    • 2 815 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 28,15 ar, położona w Markowcach, w gminie Sanok, w powiecie sanockim. Dla działki uzyskano w lipcu 2024 roku warunki zabudowy na b...

  • Działka z warunkami zabudowy 12,64 ar w Trepczy
    1 / 7
    Działka z warunkami zabudowy 12,64 ar w Trepczy

    Trepcza

    • 125 000 zł cena
    • 1 264 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana po przeprowadzonym podziale geodezyjnym, o powierzchni 12,64 ar, położona w miejscowości Trepcza, w powiecie sanockim, w gminie Sanok. Dla dział...

  • Działka budowlana 21,91 ar Srogów Górny
    1 / 8
    Działka budowlana 21,91 ar Srogów Górny

    Srogów Górny

    • 197 000 zł cena
    • 2 191 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 21,91 ar, położona w Srogowie Górnym, w gminie Sanok, w powiecie sanockim. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania p...

  • Na sprzedaż działka budowlana po podziale – 16 ar – Załuż, p
    1 / 10
    Na sprzedaż działka budowlana po podziale – 16 ar – Załuż, p

    Załuż

    • 179 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 16 ar (1 600 m.kw.) w malowniczej miejscowości Załuż, w powiecie sanockim. Działka została wydzielona z większego terenu i jes...

  • Działka budowlana Zagórz  Wielopole
    1 / 9
    Działka budowlana Zagórz Wielopole

    Zagórz

    • 155 000 zł cena
    • 2 222 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 22 arów, położona w dzielnicy Wielopole w Zagórzu. Działka posiada wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednoro...

  • Wyjątkowa działka rolna z lasem i potokiem
    1 / 7
    Wyjątkowa działka rolna z lasem i potokiem

    Tyrawa Solna

    • 120 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wyjątkowa działka rolna z lasem i potokiem – oaza spokoju , Tyrawa Solna 38-503 , nr działki 373 Opis nieruchomości: Na sprzedaż oferuję urokliwą działkę rolną (z częścią leśną)...

  • Działka widokowa 41,89 ar z warunkami zabudowy Srogów Grn.
    1 / 6
    Działka widokowa 41,89 ar z warunkami zabudowy Srogów Grn.

    Srogów Górny

    • 170 000 zł cena
    • 4 189 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 41,89 ar położona w Srogowie Górnym, w powiecie sanockim, w gminie Sanok. Dla działki uzyskano w październiku 2025 roku warunki zabudowy na budow...

  • Działka rolna Dębna gm. Sanok
    1 / 8
    Działka rolna Dębna gm. Sanok

    Dębna

    • 39 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 61 arów, położoną w malowniczej miejscowości Dębna, gmina Sanok. Grunty oznaczone są klasami: RIVb, LS, PsIV. Numer działki 102/...

  • Działka budowlana Mrzygłód gm. Sanok,
    1 / 4
    Działka budowlana Mrzygłód gm. Sanok,

    Mrzygłód

    • 286 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka z dala od zabudowań w pięknej okolicy o powierzchni 44 arów położona w miejscowości Mrzygłód, gmina Sanok. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej...

  • Działka budowlana Czerteż gm. Sanok,
    1 / 6
    Działka budowlana Czerteż gm. Sanok,

    Czerteż

    • 120 000 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Czerteż, powiat sanocki - w spokojnej i zielonej okolicy, tuż przed Sanokiem. Idealne miejsce pod b...

  • Działka rolna Nowosielce gm. Zarszyn
    1 / 9
    Działka rolna Nowosielce gm. Zarszyn

    Nowosielce

    • 75 000 zł cena
    • 995 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 9,95 ar , położoną w miejscowości Nowosielce w gminie Zarszyn . Nieruchomość znajduje się w spokojnym otoczeniu zabudowy...

  • Działka budowlana Zagórz Zahutyń
    1 / 8
    Działka budowlana Zagórz Zahutyń

    Zagórz

    • 120 000 zł cena
    • 993 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 10 arów , idealną pod budowę domu jednorodzinnego , położoną w spokojnej i cenionej miejscowości Zahutyń (gmina Zagórz)....

  • Działka budowlana Zagórz Zahutyń
    1 / 8
    Działka budowlana Zagórz Zahutyń

    Zagórz

    • 125 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w malowniczej miejscowości Zahutyń, zaledwie kilka minut od Sanoka. Nieruchomość objęta jest miejscowym pla...

  • Działka rolna widokowa Podkarpacie
    Działka rolna widokowa Podkarpacie

    Zagórz

    • 310 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedaży malowniczo położoną działkę rolną o powierzchni 1 ha 25 a, zlokalizowaną w spokojnej okolicy w miejscowości Zagórz na Podkarpaciu. Działka znajduje się w cich...

  • Działka budowlana 9,3ar z warunkami zabudowy
    1 / 8
    Działka budowlana 9,3ar z warunkami zabudowy

    Czerteż

    • 115 000 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z warunkami zabudowy: dojazd drogą utwardzoną z drogi wojewódzkiej 886 Sanok-Rzeszów wszystkie media na sąsiednich działkach: woda, prąd (kabel ziemny),...