• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kielcza
  • Sulistrowa
  • Małocice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Huzele

(8)
  • Działka budowlana Huzele gm. Lesko Huzele
    1 / 10
    Działka budowlana Huzele gm. Lesko Huzele

    Huzele

    • 880 000 zł cena
    • 13 200 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość położoną u wrót Bieszczad, w malowniczej miejscowości Huzele, w gminie Lesko. Całość obejmuje 1,31 ha i składa się z trzech dzia...

  • Atrakcyjna działka - Huzele

    Huzele

    • 128 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 35 arów, położona w miejscowości Huzele ( gmina Lesko, woj. podkarpackie), w atrakcyjnej i spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum Lesk...

  • Działka na sprzedaż Huzele - nad rzeką San!

    Huzele

    • 220 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Powierzchnia : 2 x 20 arów ( łącznie 40 arów) Wymiary łącznej powierzchni : ok. 173 m długości i 30 m szerokościKształt : regularny prostokątLokalizacja : Huzele , gmina Lesko , wo...

  • Działki w otulinie lasu - Huzele!

    Huzele

    • 170 000 zł cena
    • 18 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż trzy działki położone obok siebie w miejscowości Huzele, w gminie Lesko (woj. podkarpackie), zaledwie 2 km od centrum miasta.Nieruchomość zlokalizowana w otoczeniu lasó...

  • 1 / 3
    Działka z dostępem do rzeki San

    Huzele

    • 180 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 25 arów, położona w miejscowości Huzele (woj. podkarpackie), w wyjątkowej lokalizacji - z bezpośrednim dostępem do rzeki San oraz bardz...

  • 1 / 3
    Atrakcyjna nieruchomość, gm. Lesko

    Huzele

    • 180 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka - Huzele, gmina Lesko, Bieszczady.Atrakcyjna działka położona w spokojnej miejscowości Huzele - u wrót Bieszczad.Wymiary działki : około 133m długości i 23m sze...

  • Działka budowlana w Bieszczadach!

    Huzele

    • 165 000 zł cena
    • 2 227 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana 22 ary – Bieszczady, Huzele (powiat leski, woj. podkarpackie)Szukasz miejsca w sercu Bieszczad? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę bud...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Huzele

    • 2 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Domek całoroczny w Bieszczadach 9 osób
    1 / 8
    Domek całoroczny w Bieszczadach 9 osób

    Łączki

    • 250 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Witam mam do wynajęcia domek całoroczny ocieplany ogrzewany kominkiem obiekt położony pod lasem w miejscowości Łączki nad samą rzeka San w pobliżu miasta Leska gdzie znajdują się r...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Lesko

    • 1 150 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 5 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom w centrum Leska w trakcie generalnego remontu
    Dom w centrum Leska w trakcie generalnego remontu

    Lesko

    • 387 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 1 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Lesku w cichej i spokojnej okolicy.
    Dom w Lesku w cichej i spokojnej okolicy.

    Lesko

    • 387 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Łukawicy koło Leska i  domki letniskowe
    1 / 20
    Dom w Łukawicy koło Leska i domki letniskowe

    Łukawica

    • 1 280 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Lesku na Osiedlu Smolki
    Mieszkanie w Lesku na Osiedlu Smolki

    Lesko

    • 249 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Lesku Osiedle Smolki na I piętrze
    Mieszkanie w Lesku Osiedle Smolki na I piętrze

    Lesko » ul. Smolki

    • 320 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie  50 m  dla rodziny i pod inwestycję
    Mieszkanie 50 m dla rodziny i pod inwestycję

    Lesko

    • 347 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Lesko

    Lesko

    • 165 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentowanie Państwu, piękne działki budowlane, położone w malowniczym miejscu - centrum Leska, przy ul. Ogrodowej. Jeśli poszukujesz widokowej działki pod bu...

  • Lokal handlowo-usługowy w Lesko

    Lesko » ul. Moniuszki

    • 1 200 000 zł cena
    • 409 m2 powierzchnia
    • 2 934 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedania lokal handlowo-usługowy na parterze budynku przy ul. Moniuszki 6 w Lesko Lokal (1 kondygnacja) - 409,4 m2 w tym - kotłownia 25,88 m2 oraz na z...

  • Działka budowlana 10 ar z pozwoleniem na budowę w Lesku
    1 / 8
    Działka budowlana 10 ar z pozwoleniem na budowę w Lesku

    Lesko

    • 215 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 215 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 10,04 ar, w centrum Leska, przy ul. Wincentego Pola. Dla działki zostało wydane w 2022 roku pozwolenie na budowę dwóch budynków mieszk...

  • Działka widokowa 16,54 ar w Łukawicy, gmina Lesko
    1 / 7
    Działka widokowa 16,54 ar w Łukawicy, gmina Lesko

    Łukawica

    • 105 000 zł cena
    • 1 654 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lesko – 3 km., Sanok – 16 km., Polańczyk – 20 km., Solina – 21 km., Ustrzyki Dolne 26 km. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 16,54 ar w miejscowości Łukawica, w powiecie leski...

  • Mieszkanie Lesko
    1 / 6
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 392 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy nowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na parterze kameralnego budynku w inwestycji Apartamenty nad Sanem - w malowniczej, zielonej okoli...

  • Mieszkanie Lesko
    1 / 10
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 558 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy komfortowe, bezczynszowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m² z dwoma tarasami, położone w kameralnym, niskim budynku w inwestycji Apartamenty nad Sane...

  • Dom Lesko
    1 / 15
    Dom Lesko

    Lesko

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 140 m², położony w cichej, zielonej części Leska. Nieruchomość znajduje się na 5-arowej, ogrodzonej działce z automa...

  • Mieszkanie Lesko
    1 / 13
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 695 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m², z dwoma przestronnymi tarasami, zlokalizowane w kameralnym, niskim budynku w inwestycji Apartamenty...

  • Działka budowlana Lesko Lesko
    1 / 9
    Działka budowlana Lesko Lesko

    Lesko

    • 135 000 zł cena
    • 3 240 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę budowlaną o powierzchni 3 240 m² w spokojnej, zielonej części Leska - zaledwie kilka minut od centrum miasta. To doskonała propozycja dla...

  • Działka usługowa Lesko Lesko
    Działka usługowa Lesko Lesko

    Lesko

    • 500 000 zł cena
    • 6 873 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w centralnej części Leska, przy ul. Unii Brzeskiej, z bezpośrednim wjazdem z drogi krajowej nr 84 (Sanok - Ustrzyki Dolne)...

  • Działka budowlana Lesko Posada Leska
    Działka budowlana Lesko Posada Leska

    Lesko

    • 160 000 zł cena
    • 1 149 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 11,49 ara z możliwością zabudowy, położona w Lesku przy ulicy Stawowej. Nieruchomość oznaczona w ewidencji gruntów jako B - tereny mieszkaniowe, c...

  • Wynajmę biurowiec w Lesku ul. Przemysłowa 11
    1 / 11
    Wynajmę biurowiec w Lesku ul. Przemysłowa 11

    Lesko

    • 20 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Wynajmę biurowiec w Lesku ul. Przemysłowa 11 o powierzchni 650 m2 . Pomieszczenia w wysokim standardzie. Wszystkie po remoncie i ogrzewane. Wszystkie media, monitoring, dojazd dr...

  • Wynajmę lokale użytkowe w Lesku ul.Przemysłowa 11
    1 / 7
    Wynajmę lokale użytkowe w Lesku ul.Przemysłowa 11

    Lesko

    • 20 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dzień dobry, Posiadam do wynajęcia lokale użytkowe w biurowcu w Lesku, przy ul. Przemysłowa 11. W obiekcie znajduje się całodobowa ochrona, miejsce parkingowe, monitoring, pomies...

  • Sprzedam biurowiec w Lesku ul. Przemysłowa 11
    1 / 13
    Sprzedam biurowiec w Lesku ul. Przemysłowa 11

    Lesko

    • 675 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 039 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam biurowiec w Lesku ul. Przemysłowa 11 o powierzchni 650 m2 . Pomieszczenia w wysokim standardzie. Wszystkie po remoncie i ogrzewane. Wszystkie media, monitoring, dojazd dro...

  • Dom Lesko Jankowce
    1 / 15
    Dom Lesko Jankowce

    Lesko

    • 170 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 1 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż urokliwe siedlisko o łącznej powierzchni 35 arów , położone w malowniczej miejscowości Jankowce, gmina Lesko , tuż u bram Bieszczad - idealne dla osób cenią...

  • Mieszkanie Lesko Lesko
    1 / 11
    Mieszkanie Lesko Lesko

    Lesko

    • 650 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m², z dwoma przestronnymi tarasami, zlokalizowane w kameralnym, niskim budynku w inwestycji Apartamenty...

  • Działka budowlana Lesko Lesko
    1 / 8
    Działka budowlana Lesko Lesko

    Lesko

    • 140 000 zł cena
    • 2 712 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy pięknie położoną działkę o powierzchni 27,12 arów, usytuowaną w atrakcyjnej części Lesko - w rejonie Zmarzłowej Doliny. To doskonała propozycja dla osób plan...

  • Sprzedam parter budynku ok 400 m2 w Lesku -
    Sprzedam parter budynku ok 400 m2 w Lesku -

    Lesko

    • 1 200 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedania parter budynku przy ul. Moniuszki 6 w Lesko. Możliwość dowolnego przeznaczenia lokalu na cele medyczne, mieszkaniowe handlowe, usługowe itp w chwili obecn...

  • Mieszkanie Lesko
    1 / 14
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 320 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w Lesku przy ul. Smolki 7, na I piętrze w zadbanym budynku, znajdującym się na jednym z największych i najlepiej r...

  • Działka rekreacyjna Lesko Hoczew
    1 / 8
    Działka rekreacyjna Lesko Hoczew

    Lesko

    • 80 000 zł cena
    • 1 669 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 16,67 ara, położoną bezpośrednio nad rzeką Hoczewka, w miejscowości Hoczew, gmina Lesko. Nieruchomość usytuowa...

  • Działka rolna Lesko Bezmiechowa Dolna
    1 / 10
    Działka rolna Lesko Bezmiechowa Dolna

    Lesko

    • 50 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę rolną o powierzchni 50 arów, położoną w malowniczej miejscowości Bezmiechowa Dolna, w gminie Lesko. Działka posiada zapewnienie dostawy en...

  • Mieszkanie Lesko
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 352 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 32 m², położone przy ul. Bieszczadzkiej na cenionym osiedlu Dolina Sanu w Lesku. Lokal znajduje się na II piętr...