• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nidzica
  • Pisary
  • Krowica Hołodowska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wujskie

(2)
  • Działka z warunkami zabudowy Wujskie 96 ar
    1 / 6
    Działka z warunkami zabudowy Wujskie 96 ar

    Wujskie

    • 280 000 zł cena
    • 9 606 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 96 ar położona we wsi Wujskie, w gminie Sanok, w powiecie sanockim. Dla działki uzyskano w 2004 roku warunki zabudowy na budowę...

  • Działka budowlana - Wujskie!

    Wujskie

    • 226 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 30 arów (3000 m2) , położona w miejscowości Wujskie - gmina Sanok . Najważniejsze atuty : bezpośredni zjazd z drogi głów...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Płowce

    Płowce

    • 157 400 zł cena
    • 3 148 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Płowce, gm. Sanok - widokowa działka budowlana 31,48 ara, 1,5 km od granic Sanoka z dojazdem asfaltową drogą gminną prawie do samej działki; Media: prąd, gaz sieciowy i woda gminna...

  • Działka budowlana

    Bykowce

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działka budowlana przy ul. Jasnej, w Bykowcach, w gminie Sanok Powierzchnia: 1000 m² Kształt regularny, zbliżony do kwadratu Dojazd utwardzony Ogrodzenie drewniane Media: woda...

  • WYNAJME POKÓJ

    Sanok

    • 650 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę umeblowane pokoje: mniejszy-6,6 m2, większy-12,5m2 od 15.05.2023r. w Sanoku przy ulicy Błonie 10 wraz ze wspólną kuchnią i łazienką. Łączny metraż mieszkania ok.37 m2. Mie...

  • Syndyk sprzeda działki w Tyrawie Solnej gm. Sanok 1,6338 ha

    Tyrawa Solna

    • 90 930 zł cena
    • 16 338 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Syndyk masy upadłości Anny Zimoń, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na zakup prawa własności nieruchomości położonej w Tyrawie So...

  • Syndyk sprzeda atrakcyjne działki inwestycyjne w Tyrawie Solnej

    Tyrawa Solna

    • 90 930 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka rolna (do zalesienia) w Bezmiechowej Górnej
    Działka rolna (do zalesienia) w Bezmiechowej Górnej

    Bezmiechowa Górna

    • 58 000 zł cena
    • 12 800 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w miejscowości Bezmiechowa Górna, gmina Lesko. Jest to działka o powierzchni 1,2800 ha, w kształcie wieloboku. Znajduje się ona na...

  • Syndyk sprzeda działki Tyrawa Solna 75% wartości oszacowania

    Tyrawa Solna

    • 68 198 zł cena
    • 16 338 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Nowe apartamenty w Sanoku przy ul. Kwiatowej
    Nowe apartamenty w Sanoku przy ul. Kwiatowej

    Sanok

    • 457 500 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 412 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Urokliwy dom  w Bykowcach z działka 10 arów
    Urokliwy dom w Bykowcach z działka 10 arów

    Bykowce

    • 430 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Łukawicy koło Leska i  domki letniskowe
    1 / 20
    Dom w Łukawicy koło Leska i domki letniskowe

    Łukawica

    • 1 280 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka w Trepczy k/ Sanoka
    1 / 9
    Działka w Trepczy k/ Sanoka

    Trepcza

    • 115 000 zł cena
    • 5 433 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Trepcza, gmina Sanok, w terenie pomiędzy drogą powiatową, a rzeką San. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaln...

  • Mieszkanie 49m2 na Wójtostwie w Sanoku
    Mieszkanie 49m2 na Wójtostwie w Sanoku

    Sanok

    • 319 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w domu na parterze przy Parku w Sanoku
    1 / 17
    Mieszkanie w domu na parterze przy Parku w Sanoku

    Sanok

    • 240 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 2 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana w miejscowości Siemuszowa/ Bieszczady
    1 / 13
    Działka budowlana w miejscowości Siemuszowa/ Bieszczady

    Siemuszowa

    • 85 000 zł cena
    • 2 402 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Siemuszowa, gmina Tyrawa Wołoska, w północnej części powiatu sanockiego, na terenie Parku Krajobrazowego Gór Słonnyc...

  • Działka z możliwością zabudowy położona w dolinie rzeki San
    1 / 13
    Działka z możliwością zabudowy położona w dolinie rzeki San

    Kreców

    • 240 000 zł cena
    • 24 792 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Kreców, gmina Tyrawa Wołoska, na terenie Parku Krajobrazowego Gór Słonnych, na trasie pomiędzy Sanokiem, a Przemyśle...

  • Działka z w pięknej miejscowości - Bezmiechowa!

    Bezmiechowa Górna

    • 485 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka 97 arów – Bezmiechowa Górna! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 97 arów, położona w malowniczej miejscowości Bezmiechowa Górna – miejscu cenionym za cis...

  • Działka w spokojnej okolicy w Bieszczadach!

    Bezmiechowa Górna

    • 270 000 zł cena
    • 12 800 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż oferujemy działkę położoną w malowniczej miejscowości Bezmiechowa Górna, o powierzchni 1,28 ha. Nieruchomość znajduje się w zacisznej lokalizacji, w otoczeniu lasu, z d...

  • Dom z potencjałem – Bykowce koło Sanoka – Wiśniowa
    1 / 4
    Dom z potencjałem – Bykowce koło Sanoka – Wiśniowa

    Bykowce

    • 499 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 899 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem w Bykowcach – przestronny, parterowy z częściowo użytkowym poddaszem Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni 128,11 m², na działce o powierzch...

  • Dwie widokowe działki budowlane w Trepczy z WZ
    1 / 8
    Dwie widokowe działki budowlane w Trepczy z WZ

    Trepcza

    • 399 000 zł cena
    • 7 886 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 2 działki: o powierzchni 42,04 mkw. oraz 36,82 mkw., położone w miejscowości Trepcza, w powiecie sanockim, w gminie Sanok. Dla działek uzyskano w 2023 roku warunki zabu...

  • Działka widokowa 16,54 ar w Łukawicy, gmina Lesko
    1 / 7
    Działka widokowa 16,54 ar w Łukawicy, gmina Lesko

    Łukawica

    • 105 000 zł cena
    • 1 654 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lesko – 3 km., Sanok – 16 km., Polańczyk – 20 km., Solina – 21 km., Ustrzyki Dolne 26 km. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 16,54 ar w miejscowości Łukawica, w powiecie leski...

  • Działka z warunkami zabudowy 12,64 ar w Trepczy
    1 / 7
    Działka z warunkami zabudowy 12,64 ar w Trepczy

    Trepcza

    • 125 000 zł cena
    • 1 264 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana po przeprowadzonym podziale geodezyjnym, o powierzchni 12,64 ar, położona w miejscowości Trepcza, w powiecie sanockim, w gminie Sanok. Dla dział...

  • Lokal mieszkalny dwupoziomowy 90 mkw. Trepcza
    1 / 10
    Lokal mieszkalny dwupoziomowy 90 mkw. Trepcza

    Trepcza

    • 290 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokal mieszkalny dwupoziomowy 90 mkw. Trepcza Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni ok. 90 mkw., dwupoziomowy, zlokalizowany w Trepczy, w gminie Sanok w powiecie sanockim. Mi...

  • Na sprzedaż działka budowlana po podziale – 16 ar – Załuż, p
    1 / 10
    Na sprzedaż działka budowlana po podziale – 16 ar – Załuż, p

    Załuż

    • 179 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 16 ar (1 600 m.kw.) w malowniczej miejscowości Załuż, w powiecie sanockim. Działka została wydzielona z większego terenu i jes...

  • Wyjątkowa działka rolna z lasem i potokiem
    1 / 7
    Wyjątkowa działka rolna z lasem i potokiem

    Tyrawa Solna

    • 120 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wyjątkowa działka rolna z lasem i potokiem – oaza spokoju , Tyrawa Solna 38-503 , nr działki 373 Opis nieruchomości: Na sprzedaż oferuję urokliwą działkę rolną (z częścią leśną)...

  • Działka rolna Dębna gm. Sanok
    1 / 8
    Działka rolna Dębna gm. Sanok

    Dębna

    • 39 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 61 arów, położoną w malowniczej miejscowości Dębna, gmina Sanok. Grunty oznaczone są klasami: RIVb, LS, PsIV. Numer działki 102/...

  • Działka budowlana Mrzygłód gm. Sanok,
    1 / 4
    Działka budowlana Mrzygłód gm. Sanok,

    Mrzygłód

    • 286 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka z dala od zabudowań w pięknej okolicy o powierzchni 44 arów położona w miejscowości Mrzygłód, gmina Sanok. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej...

  • Dom rodzinny lub agroturystyka – dom w Tyrawie Wołoskiej
    1 / 14
    Dom rodzinny lub agroturystyka – dom w Tyrawie Wołoskiej

    Tyrawa Wołoska

    • 490 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny z umeblowaniem, o powierzchni użytkowej 181,32 m², posadowiony na działce o powierzchni 2300m² w miejscowości Tyrawa Wołoska – przy głó...

  • Lokal użytkowy  gm. Sanok
    1 / 7
    Lokal użytkowy gm. Sanok

    Dębna

    • 320 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz miejsca na swój wymarzony biznes, to ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie. Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż lokal o powierzchni 56,5 m. usytuow...

  • Mieszkanie  gm. Sanok
    1 / 7
    Mieszkanie gm. Sanok

    Dębna

    • 260 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Marzysz o mieszkaniu w samym sercu Sanoka? Ta urokliwa kawalerka w kamienicy przy rynku to idealna propozycja dla Ciebie. Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w zadbanej kamien...

  • Działka budowlana Trepcza gm. Sanok, Sanocka
    Działka budowlana Trepcza gm. Sanok, Sanocka

    Trepcza

    • 160 000 zł cena
    • 1 805 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 18,05 ara, położona w miejscowości Trepcza przy ul. Sanockiej, zaledwie 8 minut od centrum Sanok. Nieruchomość zlokalizowana jest na po...