• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krupski Młyn
  • Różanka
  • Piwniczna-Zdrój
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Ropienka

(3)
  • Lokal z gotowym biznesem, gm. Ustrzyki

    Ropienka

    • 180 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość z ogromnym potencjałem biznesowym, zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Ropienka, w gminie Ustrzyki Dolne (powiat bieszczadzki). To...

  • Mieszkanie z potencjałem biznesowym, gm. Ustrzyki

    Ropienka

    • 280 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy stylowe mieszkanie z potencjałem biznesowym, zlokalizowane w miejscowości Ropienka, w gminie Ustrzyki Dolne, powiat bieszczadzki.Idealne miejsce dla osób szuk...

  • Inwestycja w Ropience – podwójne mieszkanie
    Inwestycja w Ropience – podwójne mieszkanie

    Ropienka

    • 450 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie bez pośredników

    Ustrzyki Dolne

    • 299 000 zł cena
    • 4 817 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe w Ustrzykach Dolnych. Przedmiotem sprzedaży jest własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 48, 17 m2 usytuowane na parte...

  • Sprzedam mieszkanie w Ustrzykach Dolnych 32.3m2

    Ustrzyki Dolne

    • 150 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe (LWSM Drzewiarz) - IV piętro (środkowe) - Pow. 32,30m2 - 2 pokoje, aneks kuchenny, przedpokój, łazienka (plus piwnica) - Nowa instalacja elektr...

  • Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem
    Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem

    Leszczawa Dolna

    • 170 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 983 zł/m2 cena za metr

Lesko

    • 249 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Lesku Osiedle Smolki na I piętrze
    Mieszkanie w Lesku Osiedle Smolki na I piętrze

    Lesko » ul. Smolki

    • 320 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Ustrzykach Dolnych 52m2
    Mieszkanie w Ustrzykach Dolnych 52m2

    Ustrzyki Dolne

    • 320 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie  50 m  dla rodziny i pod inwestycję
    Mieszkanie 50 m dla rodziny i pod inwestycję

    Lesko

    • 347 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Ustrzyki Dolne 2-pokojowe mieszkanie

    Ustrzyki Dolne

    • 269 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wygodne i jasne mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 32,30m w Ustrzykach Dolnych zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym na ul.Stefana Batorego. M...

  • Lokal mieszkalny 71,35 mkw. parter z ogródkiem w Zagórzu
    1 / 12
    Lokal mieszkalny 71,35 mkw. parter z ogródkiem w Zagórzu

    Zagórz

    • 280 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokal mieszkalny na parterze, stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 71,35 mkw., usytuowany w czteromieszkaniowym budynku, przy ulicy Kolejowej w Zagórzu. Do spr...

  • Mieszkanie Lesko
    1 / 6
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 392 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy nowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na parterze kameralnego budynku w inwestycji Apartamenty nad Sanem - w malowniczej, zielonej okoli...

  • Mieszkanie Lesko
    1 / 10
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 558 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy komfortowe, bezczynszowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m² z dwoma tarasami, położone w kameralnym, niskim budynku w inwestycji Apartamenty nad Sane...

  • Mieszkanie Lesko
    1 / 13
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 695 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m², z dwoma przestronnymi tarasami, zlokalizowane w kameralnym, niskim budynku w inwestycji Apartamenty...

  • 4-pokojowe mieszkania w Hoczwi, pow. Leski, Bieszczady
    1 / 14
    4-pokojowe mieszkania w Hoczwi, pow. Leski, Bieszczady

    Hoczew

    • 389 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    MM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2 nowoczesne, bezczy​nszowe mieszkania dwupoziomowe, 4-pokojowe z dwoma balkonami oraz dwoma łazienkami, zlokalizowane w miejscowości Hoczew...

  • Wynajmę biurowiec w Lesku ul. Przemysłowa 11
    1 / 11
    Wynajmę biurowiec w Lesku ul. Przemysłowa 11

    Lesko

    • 20 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Wynajmę biurowiec w Lesku ul. Przemysłowa 11 o powierzchni 650 m2 . Pomieszczenia w wysokim standardzie. Wszystkie po remoncie i ogrzewane. Wszystkie media, monitoring, dojazd dr...

  • Mieszkanie Lesko Lesko
    1 / 11
    Mieszkanie Lesko Lesko

    Lesko

    • 650 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m², z dwoma przestronnymi tarasami, zlokalizowane w kameralnym, niskim budynku w inwestycji Apartamenty...

  • Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Słoneczna
    1 / 10
    Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Słoneczna

    Ustrzyki Dolne

    • 347 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy niezwykłe, 3-pokojowe mieszkanie położone w Ustrzykach Dolnych, w sercu Bieszczadów. Lokal 47 m2 znajduje się na 1. piętrze zadbanego bloku z dostępem do park...

  • Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Jana Iii Sobieskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Jana Iii Sobieskiego

    Ustrzyki Dolne

    • 299 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej i zielonej części Ustrzyk Dolnych przy ulicy Sobieskiego. Lokal znajduje się na pierwszym pię...

  • Nowoczesne 58 m² | Energooszczędne | Parking | Malawa k.RZE
    Nowoczesne 58 m² | Energooszczędne | Parking | Malawa k.RZE

    Malawa

    • 2 400 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem eleganckie, energooszczędne mieszkanie – Malawa k. Rzeszowa (58 m²) Od maja 2026 roku oferuję na wynajem nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone...

  • Mieszkanie Lesko
    1 / 14
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 320 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w Lesku przy ul. Smolki 7, na I piętrze w zadbanym budynku, znajdującym się na jednym z największych i najlepiej r...

  • Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Jana Iii Sobieskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Jana Iii Sobieskiego

    Ustrzyki Dolne

    • 319 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 58 m², zlokalizowane na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Sobieskiego 22 w Ustrzykach Dolnych. Lokal p...

  • Mieszkanie Uherce Mineralne gm. Olszanica,
    1 / 6
    Mieszkanie Uherce Mineralne gm. Olszanica,

    Uherce Mineralne

    • 299 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie po gruntownym remoncie, zlokalizowane w miejscowości Uherce Mineralne w miejscowości stanowiącej doskonałą bazę wypadow...

  • Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Pck
    1 / 10
    Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Pck

    Ustrzyki Dolne

    • 399 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m² wraz z przynależną piwnicą (6,20 m²) , położone w bloku wielorodzinnym przy ul. PCK w Ustrzykach Dol...

  • Ładne mieszkanie do wynajęcia Rzeszów Malawa Krasne klima
    1 / 10
    Ładne mieszkanie do wynajęcia Rzeszów Malawa Krasne klima

    Malawa

    • 2 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Masz dość zgiełku dużego miasta, a jednocześnie nie chcesz mieszkać za daleko od możliwości, które oferuje? Mam coś dla Ciebie :) Wynajmę bardzo ładne, odświeżone, komfortowe mies...

  • Mieszkanie Ustrzyki Dolne ul. Słoneczna

    Ustrzyki Dolne » ul. Słoneczna

    • 325 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Central Office ma przyjemność zaprezentować Państw, 3-pokojowe mieszkanie położone w Ustrzykach Dolnych, w sercu Bieszczadów. Opis nieruchomości:- Metraż: 57,87...

  • Mieszkanie Lesko
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 352 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 11 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 32 m², położone przy ul. Bieszczadzkiej na cenionym osiedlu Dolina Sanu w Lesku. Lokal znajduje się na II piętr...