• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Opatów
  • Całowanie
  • Lubliniec +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Ropienka

(2)
  • Mieszkanie z potencjałem biznesowym, gm. Ustrzyki

    Ropienka

    • 280 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy stylowe mieszkanie z potencjałem biznesowym, zlokalizowane w miejscowości Ropienka, w gminie Ustrzyki Dolne, powiat bieszczadzki.Idealne miejsce dla osób szuk...

  • Inwestycja w Ropience – podwójne mieszkanie
    Inwestycja w Ropience – podwójne mieszkanie

    Ropienka

    • 450 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie bez pośredników

    Ustrzyki Dolne

    • 299 000 zł cena
    • 4 817 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe w Ustrzykach Dolnych. Przedmiotem sprzedaży jest własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 48, 17 m2 usytuowane na parte...

  • Mieszkanie w Ustrzykach Dolnych 52m2
    Mieszkanie w Ustrzykach Dolnych 52m2

    Ustrzyki Dolne

    • 320 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Lesko
    1 / 6
    Mieszkanie Lesko

    Lesko

    • 392 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy nowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na parterze kameralnego budynku w inwestycji Apartamenty nad Sanem - w malowniczej, zielonej okoli...

  • Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Słoneczna
    1 / 10
    Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Słoneczna

    Ustrzyki Dolne

    • 347 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy niezwykłe, 3-pokojowe mieszkanie położone w Ustrzykach Dolnych, w sercu Bieszczadów. Lokal 47 m2 znajduje się na 1. piętrze zadbanego bloku z dostępem do park...

  • Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Jana Iii Sobieskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Jana Iii Sobieskiego

    Ustrzyki Dolne

    • 299 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej i zielonej części Ustrzyk Dolnych przy ulicy Sobieskiego. Lokal znajduje się na pierwszym pię...

  • Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Pck
    1 / 10
    Mieszkanie Ustrzyki Dolne, Pck

    Ustrzyki Dolne

    • 399 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m² wraz z przynależną piwnicą (6,20 m²) , położone w bloku wielorodzinnym przy ul. PCK w Ustrzykach Dol...

  • Mieszkanie Ustrzyki Dolne ul. Słoneczna

    Ustrzyki Dolne » ul. Słoneczna

    • 325 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Central Office ma przyjemność zaprezentować Państw, 3-pokojowe mieszkanie położone w Ustrzykach Dolnych, w sercu Bieszczadów. Opis nieruchomości:- Metraż: 57,87...