• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Sanokiem

(111)
  • Działka budowlana 9,3ar z warunkami zabudowy
    1 / 8
    Działka budowlana 9,3ar z warunkami zabudowy

    Czerteż

    • 115 000 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z warunkami zabudowy: dojazd drogą utwardzoną z drogi wojewódzkiej 886 Sanok-Rzeszów wszystkie media na sąsiednich działkach: woda, prąd (kabel ziemny),...

  • Działka Górki

    Górki

    • 388 000 zł cena
    • 11 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży niezwykle atrakcyjny kompleks 8 działek budowalnych o łącznej powierzchni 1,34 ha, położony w miejscowości Górki w powiecie brzozowskim . Nieruchomość...

  • 1 / 4
    Działka Grabownica Starzeńska

    Grabownica Starzeńska

    • 165 540 zł cena
    • 2 759 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowalna na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Grabownicy Starzeńskiej. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę z wydanymi warunka...

  • Działka budowlana Olszanica
    1 / 7
    Działka budowlana Olszanica

    Olszanica

    • 145 000 zł cena
    • 2 326 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 23 arów, położona w malowniczej miejscowości Olszanica, w sercu Bieszczad. Działka posiada wydane warunki zabudowy na budo...

  • Działka budowlana  gm. Dydnia
    1 / 7
    Działka budowlana gm. Dydnia

    Niebocko

    • 140 000 zł cena
    • 6 553 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    CENA DO NEGOCJACJI Jeśli szukasz działki w cichej i spokojnej okolicy blisko natury, to świetnie trafiłeś. Mam przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 65,53 ary, położon...

  • Działka rolna Lesko Bezmiechowa Dolna
    1 / 10
    Działka rolna Lesko Bezmiechowa Dolna

    Lesko

    • 50 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę rolną o powierzchni 50 arów, położoną w malowniczej miejscowości Bezmiechowa Dolna, w gminie Lesko. Działka posiada zapewnienie dostawy en...

  • Działka rekreacyjna Lesko Hoczew
    1 / 8
    Działka rekreacyjna Lesko Hoczew

    Lesko

    • 80 000 zł cena
    • 1 669 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 16,67 ara, położoną bezpośrednio nad rzeką Hoczewka, w miejscowości Hoczew, gmina Lesko. Nieruchomość usytuowa...

  • Działka budowlana Zagórz Zahutyń
    1 / 8
    Działka budowlana Zagórz Zahutyń

    Zagórz

    • 125 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w malowniczej miejscowości Zahutyń, zaledwie kilka minut od Sanoka. Nieruchomość objęta jest miejscowym pla...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Zagórz Zahutyń
    1 / 8
    Działka budowlana Zagórz Zahutyń

    Zagórz

    • 120 000 zł cena
    • 993 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 10 arów , idealną pod budowę domu jednorodzinnego , położoną w spokojnej i cenionej miejscowości Zahutyń (gmina Zagórz)....

  • Działka budowlana Lesko Lesko
    1 / 8
    Działka budowlana Lesko Lesko

    Lesko

    • 140 000 zł cena
    • 2 712 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy pięknie położoną działkę o powierzchni 27,12 arów, usytuowaną w atrakcyjnej części Lesko - w rejonie Zmarzłowej Doliny. To doskonała propozycja dla osób plan...

  • Działka rolna Nowosielce gm. Zarszyn
    1 / 9
    Działka rolna Nowosielce gm. Zarszyn

    Nowosielce

    • 75 000 zł cena
    • 995 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 9,95 ar , położoną w miejscowości Nowosielce w gminie Zarszyn . Nieruchomość znajduje się w spokojnym otoczeniu zabudowy...

  • Działka budowlana Czerteż gm. Sanok,
    1 / 6
    Działka budowlana Czerteż gm. Sanok,

    Czerteż

    • 120 000 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Czerteż, powiat sanocki - w spokojnej i zielonej okolicy, tuż przed Sanokiem. Idealne miejsce pod b...

  • Działka budowlana Besko, Północna
    1 / 11
    Działka budowlana Besko, Północna

    Besko

    • 69 465 zł cena
    • 1 389 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działki budowlane położone w Besku przy ul. Północnej. Każda z nieruchomości posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinneg...

  • Działka budowlana Mrzygłód gm. Sanok,
    1 / 4
    Działka budowlana Mrzygłód gm. Sanok,

    Mrzygłód

    • 286 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka z dala od zabudowań w pięknej okolicy o powierzchni 44 arów położona w miejscowości Mrzygłód, gmina Sanok. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej...

  • Działka budowlana Średnia Wieś gm. Lesko,
    1 / 6
    Działka budowlana Średnia Wieś gm. Lesko,

    Średnia Wieś

    • 285 000 zł cena
    • 3 561 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3561 m² (35 arów), położona w miejscowości Średnia Wieś, w gminie Lesko. Nieruchomość znajduje się w cichej i bardzo spokojnej okolicy,...

  • Działka budowlana Besko, Wiejska
    1 / 13
    Działka budowlana Besko, Wiejska

    Besko

    • 89 000 zł cena
    • 2 884 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 28,84 ar, położoną w miejscowości Besko (powiat sanocki). Nieruchomość znajduje się w cichej i sp...

  • Działka rolna Dębna gm. Sanok
    1 / 8
    Działka rolna Dębna gm. Sanok

    Dębna

    • 39 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 61 arów, położoną w malowniczej miejscowości Dębna, gmina Sanok. Grunty oznaczone są klasami: RIVb, LS, PsIV. Numer działki 102/...