• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Staszów

(41)
  • Lokal Staszów ul. Opatowska

    Staszów » ul. Opatowska

    • 1 799 000 zł cena
    • 741 m2 powierzchnia
    • 2 428 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obniża ceny!W staszowskim oddziale Greathouse prawdziwa perełka inwestycyjna!Przedstawiam do sprzedaży 3 kondygnacyjny budynek pod dowolną działalność usługowo-handlową z mieszkaln...

  • Dom Staszów rynek pierwotny ul.

    Staszów

    • 617 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 050 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam do sprzedaży domek jednorodzinny o powierzchni 101,70 m2 położony przy granicy z miastem Staszów. Dom został wybudowany w 2023 r. , położony jest na działce o powierzc...

  • Dom Staszów rynek pierwotny ul. Na Kępie

    Staszów » ul. Na Kępie

    • 830 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 846 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością przedstawiam do sprzedaży nowoczesny, ekonomiczny w utrzymaniu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 141,62 m², położony na kameralnym osiedlu Złota Kępa  w Stas...

  • Mieszkanie Staszów ul. Adama Mickiewicza

    Staszów » ul. Mickiewicza

    • 279 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,51 m², położone na 4 piętrze budynku wielorodzinnego na ulicy Mickiewicza w Staszowie. Mieszkanie jest dwustronne,...

  • Jasne mieszkanie 52,5 m²  ul Mickiewicza, Staszów
    Jasne mieszkanie 52,5 m² ul Mickiewicza, Staszów

    Staszów

    • 389 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 52,5 m² Staszów, ul. Mickiewicza Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 52,5 m², zlokalizowane na 3. piętrze w ocieplonym...

  • Komfortowe 58,9 m² na sprzedaż w Staszowie
    Komfortowe 58,9 m² na sprzedaż w Staszowie

    Staszów

    • 339 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: komfortowe, umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie - Staszów, ul. Jana Pawła II Jeśli szukasz wygodnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokaliza...

  • Mieszkanie Staszów ul. Gen. Mariana Langiewicza

    Staszów » ul. Langiewicza

    • 398 985 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67 m², położone na 2 piętrze w topowej lokalizacji Staszowa przy ul. Langiewicza 3.Lokal wyróżnia się bar...

  • Mieszkanie ul. Koszarowa
    1 / 7
    Mieszkanie ul. Koszarowa

    Staszów

    • 350 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Biuro Nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie po remoncie – parter, Staszów, ul. Koszarowa Gotowiec inwestycyjny. Mieszkanie o powierzchni 50,92m2 zostało podzi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pokoje 51m2 Staszów Wschodnia jasne mieszkanie
    1 / 16
    3 pokoje 51m2 Staszów Wschodnia jasne mieszkanie

    Staszów

    • 315 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 3 pokoje 51,3 m² – Staszów, ul. Wschodnia 3 pokoje | Trójstronne | Po remoncie | Top lokalizacja Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojo...

  • Mieszkanie 62m2 3 pokoje balkon Staszów okazja
    1 / 8
    Mieszkanie 62m2 3 pokoje balkon Staszów okazja

    Staszów

    • 420 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 62,6 m² – 3 pokoje, balkon – Staszów Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,6 m², położone na 2. piętrze w jednej z najbardziej cenion...

  • Działka Staszów
    1 / 6
    Działka Staszów

    Staszów

    • 615 000 zł cena
    • 3 937 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3937m2 zlokalizowana w Staszowie. Grunt w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 38x73x3x30x41x99 , płaski, niezagospodarowany. Media: p...

  • Lokal użytkowy Staszów
    1 / 15
    Lokal użytkowy Staszów

    Staszów

    • 7 687 500 zł cena
    • 2 313 m2 powierzchnia
    • 3 324 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kompleks pałacowo-hotelowy zlokalizowany w Rytwianach pow. staszowski, województwo Świętokrzyskie. Kompleks składa się z następujących obiektów: Budynek pałacu...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Staszowie
    1 / 5
    Sprzedam działkę budowlaną w Staszowie

    Staszów

    • 99 500 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke budowlaną o powierzchni 5arów w Staszowie przy ulicy Małopolskiej W.Z .Cena 99.500 tel. 608*635*708.

  • Lokal użytkowy Staszów
    1 / 15
    Lokal użytkowy Staszów

    Staszów

    • 680 000 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 637 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość budynkowo-lokalowa zlokalizowana w Staszowie. W skład nieruchomości wchodzą: - mieszkanie na parterze o pow. 55,08m2 składające się z: pokoju, kuchni,...

  • Działka Staszów
    1 / 12
    Działka Staszów

    Staszów

    • 1 300 000 zł cena
    • 4 870 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 4870 m2 zlokalizowana w Staszowie. Grunt częściowo utwardzony, ogrodzony i zagospodarowany. Na działce znajduje się budynek (hala) o powierzchni ok....

  • Dom na sprzedaż - Staszów
    1 / 13
    Dom na sprzedaż - Staszów

    Staszów

    • 230 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom w Staszowie w dobrej lokalizacji. Powierzchnia 50m2, w tym: 2 pokoje, kuchnia i łazienka. Na zewnątrz dodatkowo pomieszczenie gospodarcze. Lokal posiada prąd, gaz, ka...

  • Wynajmę - hala magazynowa
    1 / 3
    Wynajmę - hala magazynowa

    Staszów

    • 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 70 m2 znajdująca się przy ulicy Drogowców w Staszowie. Stan techniczny obiektu - dobry. Plac przed budynkiem o nawierzchni asfaltowej, o...

  • Mieszkanie Staszów ul. Kolejowa

    Staszów » ul. Kolejowa

    • 199 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 8 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szukasz kompaktowego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić według własnych upodobań? A może rozważasz zakup nieruchomości pod wynajem lub jako bezpieczną lokatę...

  • Mieszkanie Staszów ul. Ignacego Raczyńskiego

    Staszów » ul. Raczyńskiego

    • 410 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m, zlokalizowane na 1. piętrze bliźniaka w spokojnej, kameralnej części Staszowa. Opis nieruchomośc...

  • Działka na osiedlu Małopolskie w Staszowie

    Staszów

    • 570 000 zł cena
    • 32 552 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Pięknie położona działka (NR. 5744/8) na osiedlu Małopolskie w Staszowie. Łąka, opadająca łagodnie w stronę lasu (ok 7000 metrów kwadratowych) dalej las (ok 25 000 metrów kwadratow...