• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Oleśnica

(9)
  • Mieszkanie do remontu-centrum Oleśnicy!

    Oleśnica » ul. Listopada

    • 295 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 196 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią z rynku wtórnego o powierzchni mieszkalnej 41,10 m2.Mieszkanie zlokalizowane w centrum Oleśnicy przy ul. 11 Listopad...

  • Oleśnica – sprzedaż udziału 1/4; 4 pokojowe

    Oleśnica

    • 299 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta skierowana do klientów gotówkowychOleśnica – sprzedaż udziału 1/4, 4‑pokojowe mieszkanie 62 m² w 4 lokalowej kamienicy.Szukasz komfortowej przestrzeni w świetnie skomuniko...

  • Mieszkanie 2 pokoje, ul. Sucharskiego, piwnica!

    Oleśnica » ul. Sucharskiego

    • 449 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu mieszkania zlokalizowanego na ul. Sucharskiego w Oleśnicy.Lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi lub dla osób ceniących sobie spokój i ciszę a zarazem szybki...

  • Centrum Oleśnicy | 37 m² | 2 pokoje

    Oleśnica » ul. Skłodowskiej-Curie

    • 369 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w centrum Oleśnicy | Idealne na start lub inwestycję Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które łączy funkcjonalność z niskimi kosztami utrzymania? Ta o...

  • Mieszkania trzypokojowe - Kopernika 16, Oleśnica

    Oleśnica » ul. Kopernika

    • 639 375 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Kopernika 16 to miejsce jakiego do tej pory nie było. Prestiżowe osiedle zlokalizowane w sercu miasta, tuż przy centrum. W otoczeniu sklepów, przystanków i innych punktów niezbędny...

  • Mieszkania dwupokojowe - Kopernika 16, Oleśnica

    Oleśnica » ul. Kopernika

    • 535 748 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Nowe mieszkanie 65,49m2+ogród !

    Oleśnica

    • 509 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PROMOCJA NA PIERWSZE 3 SZT. !!! Z ETAPU DRUGIEGO, ODDANIE DO UŻYTKOWANIA I KWARTAŁ 2027TYLKO W NASZYM BIURZE!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania...

  • Nowe mieszkanie 69,15m2+Taras+35m2 gratis!

    Oleśnica

    • 529 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    SPIESZ SIĘ, ZOSTAŁ OSTATNI LOKALTYLKO W NASZYM BIURZE!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku pierwotnego (bez PCC) o powierzc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowe mieszkanie+ogródek+miejsce postojowe w cenie!

    Oleśnica

    • 509 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    TYLKO W NASZYM BIURZE! KOLEJNY ETAP JUŻ W SPRZEDAŻY! 14 nowych lokali z terminem odbioru początek 2027r!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezcz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie

    Staszów

    • 195 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w Staszowie. Więcej informacji pod numerem telefonu [tel]

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie 62 m

    Połaniec

    • 275 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 62 m w Połańcu przy ulicy Gen. Zajączka. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym. Lokal składa się z 3 pokoi, dużej kuchni, łazienk...

  • Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe.

    Staszów

    • 225 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Witam, sprzedam mieszkanie 2 pokojowe 46m2 na ulicy Jana Pawła II ,blok nr 5, trzecie piętro.Mieszkanie nie wymaga większego wkładu finansowego. Widne, dwustronne.Czynsz 380 zł. Na...

  • Sprzedam mieszkanie

    Staszów

    • 250 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Staszowie na ul Jana Pawła II 48m + 6m piwnica Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, w pobliżu sklepy, szkoły, instytucje. Cena podlega negocjacji. Mieszkanie...

  • 1 / 3
    Mieszkanie

    Połaniec

    • 330 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dobra lokalizacja dwie piwnice

  • Sprzedam mieszkanie w Staszowie w domu jednorodzinnym z ogrodem

    Staszów

    • 410 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie; słoneczne, rozkładowe, 58.9 m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie klimatyzowane, plastikowe okna, woda z sieci, ogrzewanie - piec gazowy....

  • Przytulne mieszkanie na parterze w Połańcu
    Przytulne mieszkanie na parterze w Połańcu

    Połaniec

    • 445 095 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament na 1 piętrze z tarasem
    Apartament na 1 piętrze z tarasem

    Połaniec

    • 438 720 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na 1 piętrze z dużym tarasem w Połańcu
    Mieszkanie na 1 piętrze z dużym tarasem w Połańcu

    Połaniec

    • 485 824 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy apartament na poddaszu
    Komfortowy apartament na poddaszu

    Połaniec

    • 401 408 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament  3 pokojowy w Połańcu
    Apartament 3 pokojowy w Połańcu

    Połaniec

    • 431 582 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dwupoziomowy apartament z tarasem w Połańcu
    Dwupoziomowy apartament z tarasem w Połańcu

    Połaniec

    • 499 086 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Połaniec ul. Generała Zajączka

    Połaniec » ul. Zajączka

    • 400 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Połańcu, przy ulicy Generała Zajączka. To miejsce idealne dla rodzin oraz osób ceniących sobi...

  • Mieszkanie Staszów ul. Jana Pawła II

    Staszów » pl. Jana Pawła II

    • 250 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości CkDom prezentuje przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,90 m. kw. usytuowane na 4 piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie charakteryzuje się dużą,...

  • Sprzedam Mieszkanie w Połancu

    Połaniec

    • 315 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Połańcu ul. K.Jadwigi 10.Powierzchnia 58.40 m2. III piętro. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, ubikacja odzielnie. Mieszkanie , słoneczne i ciepłe . Czynsz ok 65...

  • Mieszkanie bezczynszowe 40m2 w Kamienicy, parter.
    1 / 7
    Mieszkanie bezczynszowe 40m2 w Kamienicy, parter.

    Grabki Duże

    • 152 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 40m², 3800zł m2 na parterze w kamienicy, bezczynszowe do kapitalnego remontu, obecnie tynki zdjęte, do własnej adaptacji. Do mieszkania przynależy murowana komó...

  • Mieszkanie Staszów ul. Kolejowa

    Staszów » ul. Kolejowa

    • 199 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 8 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Szukasz kompaktowego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić według własnych upodobań? A może rozważasz zakup nieruchomości pod wynajem lub jako bezpieczną lokatę...

  • Mieszkanie Staszów ul. Ignacego Raczyńskiego

    Staszów » ul. Raczyńskiego

    • 410 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m, zlokalizowane na 1. piętrze bliźniaka w spokojnej, kameralnej części Staszowa. Opis nieruchomośc...

  • Atrakcyjne mieszkanie z potencjałem w Dworku
    1 / 10
    Atrakcyjne mieszkanie z potencjałem w Dworku

    Kwasów

    • 80 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 1 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis nieruchomości: Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty: kameralnego, dwupokojowego mieszkania usytuowanego w zabytkowym dworku. To propozycja dla osób poszukujących niepowtar...

  • Mieszkanie solec zdrój
    Mieszkanie solec zdrój

    Solec-Zdrój

    • 330 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie solec zdrój + garaż świeżo po remoncie w ładnym miejscu zejście na taras przez balkon garaż 2 miejsca parkingowe i więcej informacji tel [tel]

  • Mieszkanie solec zdrój
    1 / 2
    Mieszkanie solec zdrój

    Solec-Zdrój

    • 310 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam lub wynajmę mieszkanie wraz z garażem w uzdrowiskowej miejscowosci solec zdrój w samym centrum mieszkanie świeżo po remoncie nowe grzejniki instalacja elektryczna i ga...

  • Mieszkanie Solec Zdrój Solec Zdrój
    1 / 6
    Mieszkanie Solec Zdrój Solec Zdrój

    Solec-Zdrój

    • 351 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    TYLKO U NAS ! BIURO NIERUCHOMOŚCI TWOJE M OFERUJE Apartament na sprzedaż położony w Solcu Zdrój Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu, nowoczesnej...

  • Sprzedam mieszkanie solec zdroj
    Sprzedam mieszkanie solec zdroj

    Solec-Zdrój

    • 320 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w uzdrowiskowej miejscowosci solec zdrój mieszkanie po remoncie + garaż .

  • Bezczynszowe mieszkanie po remoncie Grabki Duże
    1 / 11
    Bezczynszowe mieszkanie po remoncie Grabki Duże

    Grabki Duże

    • 315 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie bezczynszowe 66,55 m² – Grabki Duże, gm. Szydłów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,55 m², położone na 1. piętrze w miejsco...

  • 3 pokoje 51m2 Staszów Wschodnia jasne mieszkanie
    1 / 16
    3 pokoje 51m2 Staszów Wschodnia jasne mieszkanie

    Staszów

    • 315 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: mieszkanie 3 pokoje 51,3 m² – Staszów, ul. Wschodnia 3 pokoje | Trójstronne | Po remoncie | Top lokalizacja Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojo...

  • mieszkanie solec-zdrój
    mieszkanie solec-zdrój

    Solec-Zdrój

    • 1 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    wynajmę lub sprzedam mieszkanie w miejscowości solec-zdrój 35m po remoncie na parterze balkon garaz ogródek w samym centrum uzdrowiska wynajem 1500 miesiąc 320000 sprzedam

  • Mieszkanie Staszów ul. Gen. Mariana Langiewicza

    Staszów » ul. Langiewicza

    • 398 985 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67 m², położone na 2 piętrze w topowej lokalizacji Staszowa przy ul. Langiewicza 3.Lokal wyróżnia się bar...

  • Komfortowe 58,9 m² na sprzedaż w Staszowie
    Komfortowe 58,9 m² na sprzedaż w Staszowie

    Staszów

    • 339 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: komfortowe, umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie - Staszów, ul. Jana Pawła II Jeśli szukasz wygodnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokaliza...

  • Wynajmę lub sprzedam mieszkanie solec zdrój
    Wynajmę lub sprzedam mieszkanie solec zdrój

    Solec-Zdrój

    • 1 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę lub sprzedam mieszkanie w centrum solec zdroj 35m2 + garaż taras ogródek cena 320000 do negocjacji. Wynajem 1500

  • Mieszkanie Połaniec ul. Tadeusza Kościuszki

    Połaniec » ul. Kościuszki

    • 266 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie!Oferujemy mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 45,20 m², które czeka na nowego wła...