• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Jarosławice

(2)
  • Dom Jarosławice ul.

    Jarosławice

    • 330 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ok. 140 m², położony na ogrodzonej działce o powierzchni ok. 3200 m². To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do życ...

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Jarosławice

    • 199 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 106 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na sprzedaż

    Bydłowa

    • 1 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu las i rzeka. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Oleśnica

    • 250 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 1 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kargów

    Kargów

    • 320 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy dom o pow. 70 m2 , zlokalizowany na działce o pow. 520m2 w Kargowie, powiat Busk-Zdrój gm. Tuczępy. W skład domu wchodzą: P...

  • Ustronna Willa z basenem w środku miasta

    Oleśnica

    • 1 790 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 5 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA CENA!Zapraszam do składania ofert zakupu Luksusowej Willi w Oleśnicy, Dolnośląskie.Dom położony jest w spokojnej części Oleśnicy z bezpośrednim dostępem do Parku / Terenów Rek...

  • Dom Białoborze ul. Białoborze

    Białoborze

    • 580 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 1 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy wyjątkową nieruchomość w spokojnej miejscowości Białoborze dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 310 m (w tym 240 m mieszkalnych ) wraz z dużą działką zabudowaną (8...

  • Dom Białoborze ul. Białoborze

    Białoborze

    • 990 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 136 m (powierzchnia mieszkalna 112,4 m ), położonego na przestronnej działce o p...

  • Dom Strzelce ul. Strzelce

    Strzelce

    • 280 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 2 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość zabudowana położona w Strzelcach, w gminie Oleśnica, powiat staszowski, województwo świętokrzyskie. Cena: 280 000 zł Opis działki Powierzchnia: 0,...

  • TURAWA/Rzędów/Dom do zamieszkania na 11a działce!

    Rzędów

    • 629 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 2 537 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu blisko JEZIOR TURAWSKICH?Z pięknym widokiem na pola i łąki oraz las? Na dużej działce?Z zachowaniem dogodnego dojazdu do większych miejscowości? DOM DO ZAMIESZKANIA OD...

  • Dom na sprzedaż
    1 / 12
    Dom na sprzedaż

    Oleśnica

    • 225 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 3 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom parterowy, mały, z lat 60-tych, murowany o powierzchni 65m, działka 700 m2 w Oleśnicy. Dom posiada dwa pokoje po ok 15 m2, kuchnię 11 m2, łazienkę 4 m2, korytarz...

  • Kamienica w centrum Oleśnicy! Do własnej aranżacji

    Oleśnica

    • 2 290 000 zł cena
    • 483 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa cena!!!Zapraszam do składania ofert zakupu!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalno-usługowego typu Kamienica.Nieruchomość położona jest w Oleśnicy na...

  • Dom z działką 8400m2 w Pieczonogach
    1 / 9
    Dom z działką 8400m2 w Pieczonogach

    Pieczonogi

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Duża działka 8400 m² | Potencjał inwestycyjny | Spokojna lokalizacja Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w miejscowości Pieczonogi, gmina Oleśnica...

  • Dom Grzymała ul.

    Grzymała

    • 259 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 1 919 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam wyjątkowe siedlisko w miejscowości Grzymała w gminie Tuczępy, działka  o powierzchni 3900 m² - miejsce dla osób poszukujących przestrzeni, spokoju i możliwości stworzenia...

  • REZERWACJA. Dom wolnostojący Oleśnica

    Oleśnica

    • 539 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA NA DOM ORAZ DZIAŁKĘ DO 30.06.2026. Zapraszam do składania ofert zakupu domu wolnostojącego wraz z zabudowaniami w Oleśnicy, Dolnośląskie.Dom położony jest w spokojnej cz...