dom na sprzedaż
24 kwi 2025

Dom Kargów

woj. Świętokrzyskie pow. buski gm. buski
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 24 kwiecień 2025 00:30
320 000 zł 70 m2
320 000 zł 70 m2 4 572 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 70 m2
Cena za metr 4 572 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37107322

Opis

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy dom o pow. 70 m2 , zlokalizowany na działce o pow. 520m2 w Kargowie, powiat Busk-Zdrój gm. Tuczępy.

Kotłownia ,

Poddasze do zagospodarowania 60m2.

Cena 320 000
Dom murowany z cegły, kryty blachodachówką 3 lata temu, ocieplony styropianem i otynkowany.
Ogrzewanie: gazowe - nowy piec z gwarancją.
Instalacja elektryczna nowa.
Zapraszam do kontaktu ta nieruchomość naprawdę zasługuje na obejrzenie na żywo!
Agnieszka Wołowiec Agent nieruchomościCKDOM Biuro Nieruchomości Oddział Staszów, ul. Krakowska 49570 388 133

Ckdom.pl to najlepsze biuro nieruchomości w województwie Świętokrzyskim wg Konkursu lider nieruchomości otodom 2020.
Laureat nagrody WIZJERY'23 w ramach ogólnopolskiego konkursu dla branży nieruchomości organizowanym przez morizon-gratka.

Informacje dotyczące prezentacji i zakupu nieruchomości:
1. Prezentacja nieruchomości przeprowadzana jest zawsze w obecności Agenta Biura Nieruchomości.
2. Ze względów bezpieczeństwa, osoby biorące udział w prezentacji, zobowiązane są do podania imienia, nazwiska.
3. Zakup nieruchomości wiąże się z kosztami taksy notarialnej, wpisu do księgi wieczystej.
4. Zapewniamy pełną obsługę formalno prawną, skuteczne uczestnictwo w ustalaniu warunków transakcji oraz w negocjacjach. Przygotowujemy niezbędne umowy potrzebne do przeprowadzenia bezpiecznej transakcji sprzedaży. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną.