mieszkanie na sprzedaż
23 lut 2024

Mieszkanie Kielce Uroczysko ul. Struga

woj. Świętokrzyskie pow. Kielce gm. Kielce
Dodane 2 lata temu, Piątek, 23 luty 2024 21:20
585 000 zł 61 m2
585 000 zł 61 m2 9 591 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 61 m2
Cena za metr 9 591 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 2
ID oferty K36427995

Opis

Mam przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni całkowitej 61,74m2.
Kielce osiedle Uroczysko 3 Pokojowe umeblowane mieszkanie.
2 Duże parkingi pod blokiem,dwie piwnice

Mieszkanie położone jest, na rozwijającym się ciągle osiedlu Uroczysko, przy ulicy Struga. Możliwość dojazdu do bloku z dwóch różnych stron Kielc.

Blok po termomodernizacji zabezpieczony domofonem.

W skład mieszkania wchodzi:

-3 pokoje
-przedpokój
-toaleta
-łazienka
-widna kuchnia
-balkon
Mieszkanie mieści się na 2 pietrze z 4.

Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.
Właściciel rozważy zamianę na dwa mniejsze mieszkania

Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z każdą częścią Kielc.
W okolicy zalew kielecki, szkoły, przedszkola i liczne sklepy.
Ze względu na lokalizację będzie też dobrą bazą wypadową za miasto.

Zapraszam na prezentacje
Opiekun oferty Katarzyna Bujak Pokaż numer telefonu

Ckdom.pl to najlepsze biuro nieruchomości w województwie Świętokrzyskim wg Konkursu lider nieruchomości otodom 2020.
Laureat nagrody WIZJERY'23 w ramach ogólnopolskiego konkursu dla branży nieruchomości organizowanym przez morizon-gratka.

Informacje dotyczące prezentacji i zakupu nieruchomości:
1. Prezentacja nieruchomości przeprowadzana jest zawsze w obecności Agenta Biura Nieruchomości.