• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Łukowa

(1)
  • Działka Łukowa

    Łukowa

    • 95 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 6500 m2. Działka o kształcie prostokąta zlokalizowana jest w miejscowości Łukowa gm. Chęciny. Wymiary: 36 m x 180 m. Możliwość uzyskania war...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Starochęciny

    Starochęciny

    • 350 000 zł cena
    • 4 350 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Marzysz o wybudowaniu pięknego domu z ogromnym ogrodem w cichym i spokojnym miejscu pod miastem? Może szukasz miejsca pod inwestycję? Jeśli tak, to ta działka jest dla Ciebie!...

  • Działka Bolechowice Bolechowice

    Bolechowice

    • 101 000 zł cena
    • 848 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 6 działek budowlanych: Działka 1 51/3 o pow. 1 218 m2 Wymiary działki (w przybliżeniu): 23,5mx50 Działka 151/4 o pow. 1305 m2 .Wymiary działki (w przybliżeniu...

  • Dom Bilcza gm. Morawica, Szafirowa
    1 / 15
    Dom Bilcza gm. Morawica, Szafirowa

    Bilcza

    • 890 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 974 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości przedstawia na sprzedaż: 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej Bilcza, gm. Morawica Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony naj...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 12
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 960 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 008 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący zwolniony z 2% podatku PCC! Na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie szeregowej (segment środkowy) , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 137,32 m2 , zlo...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 8
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 890 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 6 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie bliźniaczej , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 114,93 m2 (powierzchnia całkowita 143,94 m 2) , zlokalizowany w...

  • Sprzedam działkę budowlaną z projektem
    Sprzedam działkę budowlaną z projektem

    Tokarnia

    • 45 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w wyjątkowej, spokojnej lokalizacji – blisko natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta. Oferowane działki położone są w malownicz...

  • komfortowy dom na Os. Echo 2 w Bilczy Bilcza k/ Kielce
    1 / 16
    komfortowy dom na Os. Echo 2 w Bilczy Bilcza k/ Kielce

    Bilcza

    • 2 590 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 13 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Komfortowy , nowoczesny i kompleksowo wyposażony dom wolnostojący w Bilczy na prestiżowym osiedlu Echo II, . Instalacja fotowoltaiczna 10 kw na starych zasadach umożliwia praktycz...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 15
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 500 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 1 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 6-pokojowy dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni użytkowej 177,75m2 (pow. całkowitej 280 m2 ) zlokalizowany na działce o pow. 622 m2 na osiedlu ECHO I w Bilcz...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 5
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 1 100 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. całkowitej 232,9m2, pow. użytkowa 133,5m2 zlokalizowany na działce o pow. 1100m2 w Bilczy. Dom wybudowany wg. projektu "Dom w tymianku" . W skład domu wc...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 15
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 745 200 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom, w zabudowie szeregowej, w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 143,83 m2, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów w Bilczy, gm. Morawica. Działka...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 15
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 1 150 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 4 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 5-pokojowy dom o pow. całkowitej 232,9 m2, pow. użytkowa 133,5m2 zlokalizowany na działce o pow. 1100m2 w Bilczy, gm. Morawica. Dom wybudowany wg. projektu "Dom w tymi...

  • Działka Bilcza gm. Morawica
    1 / 8
    Działka Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 400 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1100m2 zlokalizowana w Bilczy, gm. Morawica. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 25 x 44m, niezagospodarowana i nieogrodzona. Dojazd drogą asf...

  • Działka Bilcza gm. Morawica
    1 / 6
    Działka Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 330 310 zł cena
    • 1 139 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1139 m2, zlokalizowana przy ul. Rajskiej w Bilczy, gm. Morawica . Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznacz...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 15
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 842 400 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 891 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom, w zabudowie szeregowej, w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 143,83 m2, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów w Bilczy, gm. Morawica. Działk...

  • Działka budowlana Bilcza gm. Morawica, Bazaltowa
    1 / 9
    Działka budowlana Bilcza gm. Morawica, Bazaltowa

    Bilcza

    • 364 000 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1251 m2 , zlokalizowana w miejscowości Bilcza w gminie Morawica. Dobra lokalizacja w cichym spokojnym miejscu z wygodnym dojazdem drogą asfaltową. Wok...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 14
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 7 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia 6 - pokojowy, dwukondygnacyjny dom o powierzchni ok. 280 m2, zlokalizowany w Bilczy, gm. Morawica. Ogrzewanie elektryczne. Elektryczny bojler do ogrzania ciepłej...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 11
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 890 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 974 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom 5-pokojowy w zabudowie bliźniaczej , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 149,88 m2 , (powierzchnia całkowita 202,17 m 2) , zlokalizowany w Bil...

  • Działka budowlana Bilcza gm. Morawica
    1 / 6
    Działka budowlana Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 305 000 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1 090 m2, zlokalizowana terenie prestiżowego, dynamicznie rozwijającego się osiedla domów jednorodzinnych w Bilczy, przy ul. Marmurowej. Dz...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 15
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący zwolniony z 2% podatku PCC! Na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie szeregowej (segment skrajny) , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 120,63 m2 , zlok...

  • Działka budowlana Bilcza gm. Morawica
    1 / 6
    Działka budowlana Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 3 632 850 zł cena
    • 8 073 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 8073 m2 zlokalizowana w miejscowości Bilcza (gmina Morawica). Działka o nieregularnym kształcie (szerokość około 45 m). Według Miejscowego Planu Z...

  • Działki przy lesie – 15 min do Kielc
    1 / 6
    Działki przy lesie – 15 min do Kielc

    Starochęciny

    • 55 000 zł cena
    • 1 052 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKI PRZY LESIE – STAROCHĘCINY / CHĘCINY Na sprzedaż dwie działki położone w spokojnej i zielonej okolicy, na skraju lasu, w miejscowości Starochęciny, gmina Chęciny. Lokalizacj...

  • Dom Bilcza rynek pierwotny ul.

    Bilcza

    • 405 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Przedstawiamy Państwu bliźniak położony na Osiedlu domów jednorodzinnych i bliźniaczych w miejscowości Bilcza. Dom położony jest w doskonałej lokalizacji, która zapewnia mieszkańco...

  • Działka Tokarnia ul. Mała

    Tokarnia » ul. Mała

    • 140 000 zł cena
    • 3 143 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Tokarni o powierzchni 3143 m². Ma około 240 metrów długości i 13 metrów szerokości. Położona jest w spokojnym miejscu, a jednocześnie blisko węzła S7, bo w odleg...

  • Dom Bilcza ul. Klonowa

    Bilcza » ul. Klonowa

    • 1 890 000 zł cena
    • 243 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiamy Państwu komfortowy dom wolnostojący położony na Osiedlu domów jednorodzinnych i bliźniaczych w miejscowości Bilcza.  Dom położony jest w doskonałej lokalizacji, która...

  • Dom Bolechowice ul.

    Bolechowice

    • 580 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 170 m² z 2 mieszkaniami, fotowoltaika, garaż - BolechowiceNa sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 170 m² położony w spokojnej okolicy Bolechowic (gmina Nowiny) na d...

  • Działka Tokarnia ul. Krakowska

    Tokarnia » ul. Krakowska

    • 3 900 000 zł cena
    • 35 137 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 35 137 m², przeznaczona pod zabudowę magazynowo-usługowo-produkcyjną, zlokalizowana ok. 2,5 km od węzła drogi ekspresowej...

  • Działka Bilcza ul. Bazaltowa

    Bilcza » ul. Bazaltowa

    • 364 000 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1.251 m², położoną przy ul. Bazaltowej w Bilczy, w gminie Morawica, powiat kielecki. Działka znajduje się w malowni...

  • Działka Bilcza rynek pierwotny ul. Pogodna

    Bilcza » ul. Pogodna

    • 1 600 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa okazja sprzedaży - atrakcyjna działka o powierzchni 6400 m² w malowniczej okolicyNa sprzedaż duża działka o powierzchni 6400 m², idealnie nadającą się do budowy domu lub...

  • Dom Bilcza rynek pierwotny ul. Bukowa

    Bilcza » ul. Bukowa

    • 779 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 194 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przedstawiamy Państwu komfortowe domy w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej w miejscowości Bilcza. Szeregówki położone są w doskonałej lokalizacji, która zapewnia mieszkańc...

  • Dom Bilcza gm. Morawica
    1 / 9
    Dom Bilcza gm. Morawica

    Bilcza

    • 889 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 6 261 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 142,61 m2, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Bilczy, gm. M...