działka na sprzedaż
13 mar 2024

Działka Masłów Pierwszy ul. Spacerowa

Masłów Pierwszy ul. Spacerowa
woj. Świętokrzyskie pow. kielecki gm. kielecki
Dodane 2 lata temu, środa, 13 marzec 2024 16:20
277 200 zł 1 386 m2
277 200 zł 1 386 m2 200 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 386 m2
Cena za metr 200 zł/m2
Typ działki Rolno-budowlane
ID oferty K36461807

Opis

Cztery działki budowlane położone w Masłowie Pierwszym pod Kielcami.

Każda z czterech działek ma powierzchnię ok. 1390 m kw i zbliżone wymiary: dł. 68 m x szer. 21 m.

Dostępne media (od najbliższej działki) :
-woda do 100m
-prąd około 100m.

Korzystna lokalizacja z szybkim i wygodnym dojazdem do Kielc. Spokojna okolica zapewniająca bliskość natury, w bliskiej odległości las.
Dojazd do działek drogą asfaltową i wydzieloną drogą wewnętrzną.
Zachęcam do kontaktu i obejrzenia działek, cena do negocjacji.

Opiekun oferty Sylwester Pawlik tel. Pokaż numer telefonu
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: 26546.
Ckdom.pl Biuro Nieruchomości
Kielce 25-323 Aleja Solidarności 5

Ckdom.pl to najlepsze biuro nieruchomości w województwie Świętokrzyskim wg Konkursu lider nieruchomości otodom 2020.
Laureat nagrody WIZJERY'23 w ramach ogólnopolskiego konkursu dla branży nieruchomości organizowanym przez morizon-gratka.

Informacje dotyczące prezentacji i zakupu nieruchomości:
1. Prezentacja nieruchomości przeprowadzana jest zawsze w obecności Agenta Biura Nieruchomości.
2. Ze względów bezpieczeństwa, osoby biorące udział w prezentacji, zobowiązane są do podania imienia, nazwiska.
3. Zakup nieruchomości wiąże się z kosztami taksy notarialnej, wpisu do księgi wieczystej.
4. Zapewniamy pełną obsługę formalno prawną, skuteczne uczestnictwo w ustalaniu warunków transakcji oraz w negocjacjach. Przygotowujemy niezbędne umowy potrzebne do przeprowadzenia bezpiecznej transakcji sprzedaży. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną.