• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gumienice

(1)
  • Dom Gumienice

    Gumienice

    • 219 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący zlokalizowany w Gumienicach w gminie Pierzchnica Dom położony na działce o powierzchni 3000m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 39m szerokości i ok. 77 m2...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka rekreacyjna - Jasień (gm. Staszów) 1900 m2
    1 / 6
    Działka rekreacyjna - Jasień (gm. Staszów) 1900 m2

    Jasień

    • 190 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna w miejscowości Jasień, gm. Staszów, woj. świętokrzyskie. Nr działki 378/1. Powierzchnia 1900 m2. Przybliżone wymiary to 44x44 m. Do sprzedania działka rolno-re...

  • Morawica / Radomice. Sprzedam działkę budowlaną 855 mkw
    1 / 2
    Morawica / Radomice. Sprzedam działkę budowlaną 855 mkw

    Radomice

    • 72 675 zł cena
    • 855 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Radomice. Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 232/6 Powierzchnia działki to 855 mkw, dłuższy bok biegnie wzdłuż ulicy Stok (31 mkw). Działk...

  • Morawica/Radomice. Sprze.działkę budowlaną w Radomicach1.681
    1 / 12
    Morawica/Radomice. Sprze.działkę budowlaną w Radomicach1.681

    Radomice

    • 120 000 zł cena
    • 1 681 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Radomice. Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 232/10 Powierzchnia działki to 1.681 mkw, dłuższy bok biegnie wzdłuż ulicy Stok. O północy m...

  • Radomice. Sprzedam działkę budowlaną 860 mkw
    1 / 12
    Radomice. Sprzedam działkę budowlaną 860 mkw

    Radomice

    • 73 100 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Radomice. Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 232/7 Powierzchnia działki to 860 mkw, dłuższy bok biegnie wzdłuż ulicy Stok (31 mkw). Działk...

  • działka budowlana 1700m2 BRUDZÓW
    1 / 3
    działka budowlana 1700m2 BRUDZÓW

    Brudzów

    • 170 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERUJĘ na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Brudzów, gm. Morawica, województwo świętokrzyskie. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania p...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym w malowniczej okolicy
    1 / 13
    Dom w stanie surowym zamkniętym w malowniczej okolicy

    Zaborze

    • 900 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości ESTATE EXPERT OFERUJE: dom parterowy z poddaszem,...

  • Dom Lisów gm. Morawica
    1 / 5
    Dom Lisów gm. Morawica

    Lisów

    • 290 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy (z poddaszem użytkowym) w stanie przedstawionym na zdjęciach, o powierzchni użytkowej 171,75 m2 (całkowita 293,20 m2) zlokalizowany zlokalizowany na nowo powstały...

  • 1679m.kw.- 87zł/m.kw.
    1679m.kw.- 87zł/m.kw.

    Szczecno

    • 145 000 zł cena
    • 1 679 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z tą działką kupujesz gwarancje spokoju i ciszy oraz zapewnienie całodobowego kontaktu z przyrodą. Nie będą cię nękać jeżdżące samochody, motocykle czy kłady. Za sąsiada będziesz...

  • 25 km od Kielc, uzbrojona, w otoczeniu lasów
    25 km od Kielc, uzbrojona, w otoczeniu lasów

    Szczecno

    • 98 900 zł cena
    • 1 023 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki położone są w Gminie Daleszyce, w miejscowości Szczecno Kocieczyn. Do Kielc jest 25 km, do Pierzchnicy- 2km, do Chmielnika- 10 km. Miejscowość otoczona jest lasami, granicz...

  • Dom, z lokalami komercyjnymi i in.
    Dom, z lokalami komercyjnymi i in.

    Chmielnik

    • 549 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 196 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona jest w Chmielniku, blisko Rynku. W jej skład wchodzą: działka o pow. 334 m.kw., budynek mieszkalny z 2 lokalami komercyjnymi, wolnostojąc...

  • Dom Chmielnik  Chmielnik
    1 / 7
    Dom Chmielnik Chmielnik

    Chmielnik

    • 399 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 2 510 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u NAS ! BIURO NIERUCHOMOŚCI TWOJE M OFERUJE Na sprzedaż...

  • działka budowlana Radomice obręb MORAWICA, 1.600 mkw
    działka budowlana Radomice obręb MORAWICA, 1.600 mkw

    Radomice

    • 136 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Radomice. Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 232/10 Powierzchnia działki to 1.600 mkw, dłuższy bok biegnie wzdłuż ulicy Stok. Działki poło...

  • Dom, bud. gospodarcze i 3000m.kw. działki
    1 / 16
    Dom, bud. gospodarcze i 3000m.kw. działki

    Zrecze Duże

    • 289 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość położona jest w m. Zrecze Duże, 4 km od Chmielnika. Działka ma 3000 m.kw. powierzchni, 23 m szerokości i 135 m długości. Zabudowana jest domem mieszkalnym, budynkiem z...

  • Dom z potencjałem w spokojnej okolicy – Suchowola k. Chmielnika 120m2
    Dom z potencjałem w spokojnej okolicy – Suchowola k. Chmielnika 1...

    Suchowola

    • 269 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości ESTATE EXPERT OFERUJE: Na sprzedaż dom jednorodzi...

  • Dom Chmielnik Jasień
    1 / 15
    Dom Chmielnik Jasień

    Chmielnik

    • 540 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 175m2, zlokalizowany w miejscowości Jasień, gm. Chmielnik. Dom o konstrukcji drewniano-murowanej wybudowany w latach 70-...

  • Mieszkanie Chmielnik
    1 / 11
    Mieszkanie Chmielnik

    Chmielnik

    • 399 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,50m2 zlokalizowane na II piętrze w bloku w Chmielniku. W skład mieszkania wchodzą: trzy pokoje o pow. ok. 21,47m2, 11,92m2, 11,6...

  • Działka Maleszowa gm. Pierzchnica
    1 / 4
    Działka Maleszowa gm. Pierzchnica

    Maleszowa

    • 69 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1 000 m2 zlokalizowana w Maleszowej, gm. Pierzchnica. Działka niezabudowana, o wymiarach (w przybliżeniu): 23 x 30 x 30 x 31 m. Szerokość od frontu ok...

  • Działka budowlana Lisów gm. Morawica
    1 / 7
    Działka budowlana Lisów gm. Morawica

    Lisów

    • 97 000 zł cena
    • 812 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 812 m2 , zlokalizowana w miejscowości Lisów , gmina Morawica . Działka położona się w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu zabudowa jednorodzinna. D...

  • Działka usługowa Chmielnik Śladków Mały
    1 / 7
    Działka usługowa Chmielnik Śladków Mały

    Chmielnik

    • 180 000 zł cena
    • 4 830 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka o pow. 4830m2 zlokalizowana w Śladkowie Małym, niedaleko drogi nr 73. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 60x80m. Dojazd drogą asfaltową. Media: woda prze...

  • Działka Pierzchnica
    1 / 4
    Działka Pierzchnica

    Pierzchnica

    • 222 740 zł cena
    • 3 182 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3 182 m2, zlokalizowana w Pierzchnicy przy ul. Kościelnej. Działka położona w pierwszej linii od strony drogi z bezpośrednim dostępem do drogi...

  • Działka Pierzchnica
    1 / 4
    Działka Pierzchnica

    Pierzchnica

    • 270 000 zł cena
    • 2 865 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z trzech przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 2865 m2, zlokalizowana w Pierzchnicy. Nieruchomość położona w pierwszej...

  • Działka Radomice gm. Morawica, Zagórze
    1 / 4
    Działka Radomice gm. Morawica, Zagórze

    Radomice

    • 169 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 zlokalizowana przy ul. Zagórze w Radomicach Drugich (gm. Morawica). Wymiary działki: ok. 26 m (front) x 115 m. Działka obj...

  • Działka Jasień ul.

    Jasień

    • 200 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka nr 129/1 o powierzchni 2,0021 ha, położona w urokliwej miejscowości Jasień, gmina Chmielnik, powiat kielecki. Dojazd do działki droga utwardzona.Atuty działki:•...

  • Dom Drugnia ul.

    Drugnia

    • 139 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 332 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy dom z bala sosnowego z lat 50., położony w malowniczej i cichej wsi Drugnia w woj. świętokrzyskim z dala od miejskiego zgiełku. To idealne miejsce dla osób sz...

  • 1 / 4
    Działka Wierzbie ul.

    Wierzbie

    • 120 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    *** TYLKO W NASZYM BIURZE ***W sprzedaży posiadamy działkę rolną położoną w miejscowości Wierzbie gmina Pierzchnica o  powierzchni 11000 m2 (1,1000 ha).Działka znajduje się przy dr...

  • Działka Drugnia ul.

    Drugnia

    • 72 000 zł cena
    • 2 357 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną w cichej, spokojnej miejscowości Drugnia w gminie Pierzchnica woj. świętokrzyskie. Działka ma fajne usytuowanie pod lasem, j...

  • Działka Skrzelczyce ul.

    Skrzelczyce

    • 129 000 zł cena
    • 1 640 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1640 mkw. położona w spokojnej miejscowości Skrzelczyce w gminie Pierzchnica w powiecie kieleckim.Działka posiada decyzję o wa...

  • Dom Chmielnik ul.

    Chmielnik

    • 630 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży dom po generalnym remoncie z dużą działką 79 arów położony w spokojnej miejscowości Zrecze Małe, zaledwie 3 km od Chmielnika. Dom idealny dla rodziny, duża dzi...

  • Działka Brudzów ul.

    Brudzów

    • 120 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI — BRUDZÓW, GMINA MORAWICAPrzedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość — działkę budowlaną o powierzchni 700 m², położoną w urokliwej miejscowości Brudzów, w...

  • Dom Suchowola ul.

    Suchowola

    • 549 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Suchowola w gminie Chmielnik, idealna dla osób szukających dużej działki z zabudowaniami gospodarczymi oraz potencjałem do własnej...