• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Koszyce Wielkie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pierzchnica

(3)
  • Działka Pierzchnica
    1 / 4
    Działka Pierzchnica

    Pierzchnica

    • 270 000 zł cena
    • 2 865 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z trzech przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 2865 m2, zlokalizowana w Pierzchnicy. Nieruchomość położona w pierwszej...

  • Działka Pierzchnica
    1 / 4
    Działka Pierzchnica

    Pierzchnica

    • 222 740 zł cena
    • 3 182 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3 182 m2, zlokalizowana w Pierzchnicy przy ul. Kościelnej. Działka położona w pierwszej linii od strony drogi z bezpośrednim dostępem do drogi...

  • Działka Pierzchnica
    1 / 7
    Działka Pierzchnica

    Pierzchnica

    • 165 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 2900 m2, zlokalizowana w Pierzchnicy. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta, niezagospodarowana, częściowo ogrodzona. Przyb...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Gumienice

    Gumienice

    • 219 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący zlokalizowany w Gumienicach w gminie Pierzchnica Dom położony na działce o powierzchni 3000m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 39m szerokości i ok. 77 m2...

  • Morawica / Radomice. Sprzedam działkę budowlaną 855 mkw
    1 / 2
    Morawica / Radomice. Sprzedam działkę budowlaną 855 mkw

    Radomice

    • 72 675 zł cena
    • 855 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Radomice. Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 232/6 Powierzchnia działki to 855 mkw, dłuższy bok biegnie wzdłuż ulicy Stok (31 mkw). Działk...

  • Morawica/Radomice. Sprze.działkę budowlaną w Radomicach1.681
    1 / 12
    Morawica/Radomice. Sprze.działkę budowlaną w Radomicach1.681

    Radomice

    • 120 000 zł cena
    • 1 681 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Radomice. Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 232/10 Powierzchnia działki to 1.681 mkw, dłuższy bok biegnie wzdłuż ulicy Stok. O północy m...

  • Radomice. Sprzedam działkę budowlaną 860 mkw
    1 / 12
    Radomice. Sprzedam działkę budowlaną 860 mkw

    Radomice

    • 73 100 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Radomice. Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 232/7 Powierzchnia działki to 860 mkw, dłuższy bok biegnie wzdłuż ulicy Stok (31 mkw). Działk...

  • działka budowlana 1700m2 BRUDZÓW
    1 / 3
    działka budowlana 1700m2 BRUDZÓW

    Brudzów

    • 170 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERUJĘ na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Brudzów, gm. Morawica, województwo świętokrzyskie. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania p...

  • Dom o pow. 100 m2 z działką 1256 m2. Okazja
    Dom o pow. 100 m2 z działką 1256 m2. Okazja

    Wola Morawicka

    • 250 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 2 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom w stanie surowym zamkniętym w malowniczej okolicy
    1 / 13
    Dom w stanie surowym zamkniętym w malowniczej okolicy

    Zaborze

    • 900 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości ESTATE EXPERT OFERUJE: dom parterowy z poddaszem,...

  • Dom Lisów gm. Morawica
    1 / 5
    Dom Lisów gm. Morawica

    Lisów

    • 290 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy (z poddaszem użytkowym) w stanie przedstawionym na zdjęciach, o powierzchni użytkowej 171,75 m2 (całkowita 293,20 m2) zlokalizowany zlokalizowany na nowo powstały...

  • 1679m.kw.- 87zł/m.kw.
    1679m.kw.- 87zł/m.kw.

    Szczecno

    • 145 000 zł cena
    • 1 679 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z tą działką kupujesz gwarancje spokoju i ciszy oraz zapewnienie całodobowego kontaktu z przyrodą. Nie będą cię nękać jeżdżące samochody, motocykle czy kłady. Za sąsiada będziesz...

  • 25 km od Kielc, uzbrojona, w otoczeniu lasów
    25 km od Kielc, uzbrojona, w otoczeniu lasów

    Szczecno

    • 98 900 zł cena
    • 1 023 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki położone są w Gminie Daleszyce, w miejscowości Szczecno Kocieczyn. Do Kielc jest 25 km, do Pierzchnicy- 2km, do Chmielnika- 10 km. Miejscowość otoczona jest lasami, granicz...

  • Działka Wola Morawicka gm. Morawica
    Działka Wola Morawicka gm. Morawica

    Wola Morawicka

    • 62 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1080 m2 zlokalizowana w miejscowości Wola Morawicka (gm. Morawica). Działka o wymiarach ok. 27m x 39 m, zlokalizowana niedaleko głównej drogi nr 7...

  • Działka Wola Morawicka gm. Morawica
    Działka Wola Morawicka gm. Morawica

    Wola Morawicka

    • 77 000 zł cena
    • 1 320 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1320 m2 zlokalizowana w miejscowości Wola Morawicka (gm. Morawica). Działka o wymiarach 24 m x 55 m, zlokalizowana w pierwszej linii, niedaleko gł...

  • działka budowlana Radomice obręb MORAWICA, 1.600 mkw
    działka budowlana Radomice obręb MORAWICA, 1.600 mkw

    Radomice

    • 136 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Radomice. Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 232/10 Powierzchnia działki to 1.600 mkw, dłuższy bok biegnie wzdłuż ulicy Stok. Działki poło...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Wola Morawicka

    • 100 000 zł cena
    • 3 084 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ): DZIAŁKA INWESTYCYJNA 3084 m² – WOLA MORAWICKA – MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 3084 m² położona w miejscowości Wola Morawicka, gmina Morawic...

  • Dom z potencjałem w spokojnej okolicy – Suchowola k. Chmielnika 120m2
    Dom z potencjałem w spokojnej okolicy – Suchowola k. Chmielnika 1...

    Suchowola

    • 269 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości ESTATE EXPERT OFERUJE: Na sprzedaż dom jednorodzi...

  • Działka budowlana Słopiec gm. Daleszyce Słopiec Szlachecki,
    1 / 2
    Działka budowlana Słopiec gm. Daleszyce Słopiec Szlachecki,

    Słopiec

    • 115 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w miejscowości Słopiec Szlachecki gmina Daleszyce. Numer działki 1197/7. Działka oddalona od głównej ulicy co zapewnia ciszę...

  • Działka Maleszowa gm. Pierzchnica
    1 / 4
    Działka Maleszowa gm. Pierzchnica

    Maleszowa

    • 69 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1 000 m2 zlokalizowana w Maleszowej, gm. Pierzchnica. Działka niezabudowana, o wymiarach (w przybliżeniu): 23 x 30 x 30 x 31 m. Szerokość od frontu ok...

  • Działka budowlana Lisów gm. Morawica
    1 / 7
    Działka budowlana Lisów gm. Morawica

    Lisów

    • 97 000 zł cena
    • 812 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 812 m2 , zlokalizowana w miejscowości Lisów , gmina Morawica . Działka położona się w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu zabudowa jednorodzinna. D...

  • Działka Radomice gm. Morawica, Zagórze
    1 / 4
    Działka Radomice gm. Morawica, Zagórze

    Radomice

    • 190 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 zlokalizowana przy ul. Zagórze w Radomicach Drugich (gm. Morawica). Wymiary działki: ok. 26 m (front) x 115 m. Działka obj...

  • Dom Drugnia ul.

    Drugnia

    • 139 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 332 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy dom z bala sosnowego z lat 50., położony w malowniczej i cichej wsi Drugnia w woj. świętokrzyskim z dala od miejskiego zgiełku. To idealne miejsce dla osób sz...

  • Dom Borków rynek pierwotny ul.

    Borków

    • 710 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 803 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    * * * TYLKO W NASZYM BIURZE * * *GreatHouse Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż dom Wilga D6 znajdujący się w nowo powstającym osiedlu domów LEŚNY RAJ.Osiedle Leśn...

  • Działka Wola Morawicka ul. Miła

    Wola Morawicka » ul. Miła

    • 149 000 zł cena
    • 1 149 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do zaoferowania atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wola Morawicka, w gminie Morawica.Powierzchnie działek: 1149 m² (nr 119/12) 1147 m² (nr 119/13) 1199 m...

  • Dom Marzysz rynek pierwotny ul.

    Marzysz

    • 1 489 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 10 949 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM NA SPRZEDAŻLokalizacja: Marzysz, gmina DaleszycePowierzchnia użytkowa budynku: 136,14 m²Powierzchnia działki: 0,3073 haBudynekDom jednorodzinny, wolnostojący, dwukondygnacyjny,...

  • Lokal Borków ul.

    Borków

    • 899 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 3 715 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość inwestycyjna położona nad jeziorem w Borkowie, gmina Daleszyce, województwo świętokrzyskie, stanowi doskonałą okazję dla inwestorów poszukujących obiektu mieszkalno-us...

  • Działka Drugnia ul.

    Drugnia

    • 72 000 zł cena
    • 2 357 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną w cichej, spokojnej miejscowości Drugnia w gminie Pierzchnica woj. świętokrzyskie. Działka ma fajne usytuowanie pod lasem, j...

  • Dom Borków rynek pierwotny ul.

    Borków

    • 780 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    * * * TYLKO W NASZYM BIURZE * * *GreatHouse Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż dom Sójka D3 znajdujący się w nowo powstającym osiedlu domów LEŚNY RAJ.Osiedle Leśn...

  • Dom Borków rynek pierwotny ul.

    Borków

    • 730 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    * * * TYLKO W NASZYM BIURZE * * *GreatHouse Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż dom Wilga D8 znajdujący się w nowo powstającym osiedlu domów LEŚNY RAJ.Osiedle Leśn...

  • Dom Borków rynek pierwotny ul.

    Borków

    • 1 050 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    * * * TYLKO W NASZYM BIURZE * * *GreatHouse Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż dom Bogatka D12 znajdujący się w nowo powstającym osiedlu domów LEŚNY RAJ.Osiedle L...

  • Działka Brudzów ul.

    Brudzów

    • 120 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI — BRUDZÓW, GMINA MORAWICAPrzedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość — działkę budowlaną o powierzchni 700 m², położoną w urokliwej miejscowości Brudzów, w...

  • Dom Suchowola ul.

    Suchowola

    • 549 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Suchowola w gminie Chmielnik, idealna dla osób szukających dużej działki z zabudowaniami gospodarczymi oraz potencjałem do własnej...