lokal na sprzedaż
20 mar 2025

Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 1 rok temu, Czwartek, 20 marzec 2025 09:20
7 125 zł 95 m2
7 125 zł 95 m2 75 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 95 m2
Cena za metr 75 zł/m2
ID oferty K37055824

Opis

Biuro sala szkoleniowa studio gabinet.

L okal w kamienicy przy Al Szucha.
Lokal o powierzchni 95 m.

budynku.

Czynsz najmu: 7125 zł + VAT + kaucja.
Dodatkowe koszty:energia elektryczna i C.O.,ochrona.

Agencja pobiera prowizje.
POLECAM !!
TEL: Pokaż numer telefonu
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 705
  • Data aktualizacji: 2025-03-20
  • ID ogłoszenia: K37055824
  • Źródło: Nieruchomości Chatka
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, cena: od 6 057 do 8 194 zł, powierzchnia: od 81 do 110 m2
NC
Nieruchomości Chatka Biuro nieruchomości · 108 ogłoszeń

Nieruchomości Chatka Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika