• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Karolkowa

    Warszawa » Wola » ul. Karolkowa

    • 24 295 € cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 4 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 36 093 € cena
    • 1 951 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1951 m2 w na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Karolkowa

    Warszawa » Wola » ul. Karolkowa

    • 23 684 € cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 10 336 € cena
    • 544 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 544 m2 na warszawskim Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Karolkowa

    Warszawa » Wola » ul. Karolkowa

    • 22 466 € cena
    • 1 413 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 5 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Starachowice ul. Marszałka Piłsudskiego

    Starachowice » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 5 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal 270 m² do wynajęcia - Galeria X, Starachowice, ul. PiłsudskiegoLokal usługowo-biurowy w ścisłym centrum miasta, w bardzo dobrym stanie technicznym. Świetnie sprawdzi się pod...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 7 158 € cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 26 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.286,30m2 na 5 piętrze w kameralnej odrestaurowanej kamienicy biurowej w Śródmieściu, poleca agencja nieruchomości Property Office (tel....

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Wola » al. Jerozolimskie

    • 28 980 € cena
    • 966 m2 powierzchnia
    • 30 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: biuro o pow. 966 m2 na 37 piętrze w nowoczesnym biurowcu w samym Centrum, w okolicach Dworca Centralnego, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email...

  • Lokal użytkowy Kwidzyn, Braterstwa Narodów
    1 / 12
    Lokal użytkowy Kwidzyn, Braterstwa Narodów

    Kwidzyn

    • 2 099 000 zł cena
    • 645 m2 powierzchnia
    • 3 255 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tylko w Keller Williams! INWESTYCYJNA PERŁA KWIDZYNA Legendarny Adres, który Zarabia (Braterstwa Narodów 40) Szukasz nieruchomości, której nie trzeba reklamować? Przedstawiamy o...

  • Lokal użytkowy Boszkowo-Letnisko gm. Włoszakowice, Dominicka
    1 / 13
    Lokal użytkowy Boszkowo-Letnisko gm. Włoszakowice, Dominicka

    Boszkowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 7 508 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż obiekt, pełniący dotychczas funkcję restauracji wraz z dużym apartamentem na piętrze. Nieruchomość usytuowana jest na działce o całkowitej powier...

  • Lokal użytkowy Tarnowo Podgórne,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Tarnowo Podgórne,

    Tarnowo Podgórne

    • 450 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 33,78 m², zlokalizowany w Tarnowie Podgórnym, na parterze budynku z 2011 roku (3 piętra). Wejście bezpośrednio z ulicy oraz duże w...

  • Lokal użytkowy Skawina, Ogrody
    1 / 12
    Lokal użytkowy Skawina, Ogrody

    Skawina

    • 1 750 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Barcia & Sadurscy prezentują na sprzedaż budynek handlowo-mieszkalny, wolnostojący. Nieruchomość posiada trzy kondygnacje naziemne : parter, pierwsze piętro oraz poddasze. Pa...

  • Lokal użytkowy Szczucin, Piłsudskiego
    1 / 10
    Lokal użytkowy Szczucin, Piłsudskiego

    Szczucin

    • 65 000 000 zł cena
    • 94 500 m2 powierzchnia
    • 688 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Polecamy do sprzedaży nieruchomość z przeznaczeniem pod fabrykę / centrum logistyczne . Cały teren do sprzedaży liczy 9,45 ha. Centrum Logistyczno - Magazynowe Zielony P...

  • Budynek 1300m2 Usługowo-Biurowy Centrum Brwinów
    1 / 9
    Budynek 1300m2 Usługowo-Biurowy Centrum Brwinów

    Brwinów

    • 4 490 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 3 454 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do Sprzedaży obiekt w centrum miasta. Budynek biurowo-usługowy w centrum Brwinowa, tuż obok stacji kolejowej i na...

  • Witryna Grodzisk
    1 / 2
    Witryna Grodzisk

    Grodzisk Mazowiecki

    • 5 499 999 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do sprzedania doskonale położona nieruchomość w centrum Grodziska Mazowieckiego - najmocniej rozwijającej się w g...

  • Lokal użytkowy Lubartów,
    1 / 2
    Lokal użytkowy Lubartów,

    Lubartów

    • 8 997 000 zł cena
    • 5 544 m2 powierzchnia
    • 1 623 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek produkcyjno- magazynowy w Lubartowie NA SPRZEDAŻ. Teren został ogrodzony i utwardzony. Hale i magazyny z zapleczem biurowym, sanitarnym, szatniami został wybudowany w lata...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 4 553 € cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 314 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Domaniewskiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 3 204 € cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - do wynajęcia lokal biurowy o pow. 221 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Domaniewskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 3 625 € cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.250 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Domaniewskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście