• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • Gotowy zakład piekarniczy w centrum Prudnika
    1 / 16
    Gotowy zakład piekarniczy w centrum Prudnika

    Prudnik

    • 845 000 zł cena
    • 621 m2 powierzchnia
    • 1 361 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwupiętrowy budynek po byłym zakładzie cukierniczo-piekarniczym, z pełnym wyposażeniem, który umożliwia natychmiastowe wznowienie działalności produkcyjnej. Obiekt o...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Celna
    1 / 2
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Celna

    Szczecin

    • 700 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 19 445 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego w nowej inwestycji Dewelopera J.W. Construction - NAD ODRĄ - przy ul. Celnej. Lokalizacja przy bulwarach szczecińsk...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Mazowiecka

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Mazowiecka

    • 329 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal jest po generalnym remoncie Nieruchomość posiada dwa poziomu:góra z witryną (cześć sprzedażowa/ biurowa)+ łazienka  - 20,1 m2,piwnica (zaplecze/magazyn) - 21,6m2Lokal jest us...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 2 956 167 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 20 673 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowo-handlowy 142,81 m² | Parter | Orłowo Square *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku.Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 142,81 m², położony na parterze...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 3 278 080 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 26 017 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Narożny Lokal Gastronomiczny 126,08 m² | Parter | Orłowo Square *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku.Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 126,08 m², położony na parter...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 3 039 076 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 22 680 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal Gastronomiczny 133,88 m² | Parter | Orłowo Square | Narożna Witryna*Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku.Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 133,88 m², położony...

  • 1 / 4
    Lokal Wólka Łózecka ul.

    Wólka Łózecka

    • 85 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 1 575 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży budynku do remontu w malowniczej miejscowości  Wólka Łózecka, idealny dla tych, którzy pragną połączyć życie w spokojnej okolicy z bliskośc...

  • Lokal Warszawa Wola, Czyste

    Warszawa » Wola

    • 21 255 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Woli. Obiekt usługowo-magazynowo-biurowo-produkcyjny z wjazdem bezpośrednio z ulicy. Bardzo dobry dojazd, przy głównych arteriach komuni...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola, Koło ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 10 800 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia handlowo - usługowa z witrynami na parterze, dostępna w budynku biurowym kl. B na warszawskiej Woli. Budynek (biurowiec) po remoncie. Dobre połączenia komunikacy...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Trzcinowa

    Warszawa » Włochy » ul. Trzcinowa

    • 27 900 zł cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o powierzchni 620 m², zlokalizowana na 1 piętrze biurowca przy ul. Trzcinowej w Warszawie - Włochy.Lokal stanowi samodzielny moduł bi...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wawer, Las ul. Wał Miedzeszyński

    Warszawa » Wawer » ul. Wał Miedzeszyński

    • 18 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu hala magazynowa w Wawrze. Lokalizacja: Jest to bardzo dobry punkt handlowy - węzeł drogowy "Trasa Siekierkowska" z drogą nr 801 (Wał Miedzeszyński). W okolicy liczn...

  • Lokal Rybnik Boguszowice Stare

    Rybnik » Boguszowice Stare

    • 410 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 3 629 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż obiekt handlowo-magazynowy znajdujący się przy ruchliwej drodze. Obiekt składa się z: rampy o pow. około 70m2 (w połowie zabudowanej a w połowie zamykanej) h...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 39 988 € cena
    • 1 538 m2 powierzchnia
    • 26 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.1538 m2 na 24 piętrze biurowca klasy "A" na warszawskim Śródmieściu, niedaleko stacji metra Rondo ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal użytkowy Lublin Czuby, Matki Teresy Z Kalkuty
    1 / 4
    Lokal użytkowy Lublin Czuby, Matki Teresy Z Kalkuty

    Lublin

    • 1 237 600 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 11 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy z funkcjonującym najemcą, położony na parterze budynku przy ul. Matki Teresy z Kalkuty 18 w Lublinie. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny ge...

  • Lokal użytkowy Sosnowiec, Białostocka
    1 / 14
    Lokal użytkowy Sosnowiec, Białostocka

    Sosnowiec

    • 2 990 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 3 083 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnego obiektu znajdującego się w Sosnowcu w dzielnicy Zagórze, idealnie nadającego się na prowadzenie różnorodnej działalności...

  • Lokal użytkowy Lędziny, Hołdunowska
    1 / 2
    Lokal użytkowy Lędziny, Hołdunowska

    Lędziny

    • 3 200 000 zł cena
    • 3 454 m2 powierzchnia
    • 927 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem | Lędziny, ul. Hołdunowska 77 Cena ofertowa: 3 200 000 zł Powierzchnia działki: 3 454 m Powierzchnia użytkowa budynków: ok. 1 368...

  • Hala magazynowa 200 m2 działka 7000 m2 - Brzozów
    1 / 14
    Hala magazynowa 200 m2 działka 7000 m2 - Brzozów

    Siedlce

    • 590 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 950 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Nieruchomość Magazynowo-Biurowa na Sprzedaż Blisko Siedlec! w miejscowości Brzozów-Kolonia  Cena : 590000zł Nieruchomość: Marzysz o idealnym miejscu na rozwinięcie swojeg...

  • Obiekt magazynowo-biurowy Opole
    1 / 16
    Obiekt magazynowo-biurowy Opole

    Opole

    • 6 450 000 zł cena
    • 8 128 m2 powierzchnia
    • 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt położony w Opolu, w przemysłowej części dzielnicy Szczepanowice, przy ulicy Magazynowej 4, działka numer 1383. Działka o powierzchni 8128m2, zabudowana jest piętrowym budyn...

  • Nieruchomość - Srokowo
    1 / 2
    Nieruchomość - Srokowo

    Srokowo

    • 7 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk Kuby Niebieśniaka w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: udziału 1/6 części w prawie własności nieruchomości lokalowej, składającej się z lokalu n...

  • Nieruchomość mieszkalna z halą produkcyjną
    1 / 16
    Nieruchomość mieszkalna z halą produkcyjną

    Kłecko

    • 1 449 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 812 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam nieruchomość o powierzchni 1600 m2 zabudowaną wolnostojącym budynkiem mieszkalno/biurowym oraz halą produkcyjno/magazynowym w pobliżu Kłecka. Działka płaska o regularnym k...