• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 25 434 € cena
    • 1 413 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1413 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym niedaleko Ronda Daszyńskiego, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 793 € cena
    • 432 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.432,95m2 na 7 piętrze w budynku biurowym niedaleko Ronda Daszyńskiego, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 8 557 € cena
    • 475 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.475,42 m2na 3 piętrze w budynku biurowym niedaleko Ronda Daszyńskiego, na warszawskiej Woli. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 9 489 € cena
    • 499 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 426 m2 na warszawskim Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 6 900 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa - warsztatowa lub inna. Lokal o pow. 173m2, na parterze, duża brama dwuskrzydłowa 460 cm szer. x 350 cm wys., powierzchnia bez słupów. W lokalu jes...

  • Lokal Warszawa Praga ul. Ząbkowska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Ząbkowska

    • 21 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy na wynajem - Praga-Północ, klimatyzacja, własna windaOferuję na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 270 m², usytuowany na parterze kamienicy wyremontowa...

  • Luksusowy obiekt komercyjny | wyciąg | SPA | góry
    1 / 16
    Luksusowy obiekt komercyjny | wyciąg | SPA | góry

    Świeradów-Zdrój

    • 5 775 000 zł cena
    • 489 m2 powierzchnia
    • 11 810 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Cena sprzedaży nieruchomości wynosi 5.775.000 zł netto + należny podatek VAT. W sercu gór, w rytmie rzeki, w miejscu które o...

  • Budynek usługowy trasa DK61 duża działka handel przemysł
    1 / 16
    Budynek usługowy trasa DK61 duża działka handel przemysł

    Warszawa

    • 600 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BUDYNEK USŁUGOWY/GOSPODARCZY POŁĄCZONY Z GARAŻEM Do zaaranżowania na dowolny cel handlowy/usługowy/przemysł/produkcja/biurowy/mieszkalny/gospodarczy lub inny. Na tej samej działc...

  • Obiekt handlowo-usługowy w samym sercu Koszalina
    1 / 16
    Obiekt handlowo-usługowy w samym sercu Koszalina

    Koszalin

    • 890 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 4 083 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wyjątkowa okazja dla przedsiębiorców i inwestorów! Na sprzedaż lokal handlowo usługowy w samym...

  • Sprzedam lub wynajmę budynek o powierzchni 380m2
    1 / 2
    Sprzedam lub wynajmę budynek o powierzchni 380m2

    Płońsk

    • 1 500 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 3 948 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy z ogromnym potencjałem, położony w doskonałej lokalizacji – w centrum największego osiedla mieszkaniowego. Miejsce o dużym natężeniu ruchu mieszkańców, c...

  • Modułowy/Kontenerowy obiekt biurowy – do demontażu i transpo
    1 / 15
    Modułowy/Kontenerowy obiekt biurowy – do demontażu i transpo

    Płońsk

    • 119 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dwukondygnacyjny budynek modułowy, idealny jako biuro, zaplecze socjalne, szatnia, punkt obsługi lub zaplecze budowy. Obiekt w bardzo dobrym stanie techniczn...

  • Sprzedam budynek biurowy 589 m2 Legnica Spokojna 15
    1 / 2
    Sprzedam budynek biurowy 589 m2 Legnica Spokojna 15

    Legnica

    • 999 000 zł cena
    • 589 m2 powierzchnia
    • 1 697 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam / Wynajmę budynek biurowy – Legnica, ul. Spokojna 15 Lokalizacja: Legnica, Piekary Wielkie Parametry nieruchomości: Powierzchnia biurowa: 589 m² Dodatkowo (opcjonalnie...

  • Lokal użytkowy Wrocław Stare Miasto, al. Kazimierza Wielkiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Wrocław Stare Miasto, al. Kazimierza Wielkiego

    Wrocław

    • 20 000 000 zł cena
    • 3 783 m2 powierzchnia
    • 5 287 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    XVIII WIECZNY PAŁAC W SERCU WROCŁAWIA NA SPRZEDAŻ (English descripction below) Z przyjemnością oferujemy nietuzinkową, historyczną nieruchomość położoną w samym sercu wrocławskieg...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 12 800 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 712 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 4-5 osób na 13 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 8 750 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 381 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób na 13 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 438 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3-4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 6 900 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 432 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 438 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż