• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • Sprzedam nieruchomość zabudowaną budynkiem biurowo-usługowym
    1 / 5
    Sprzedam nieruchomość zabudowaną budynkiem biurowo-usługowym

    Sochaczew

    • 291 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 3 198 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zarządca masy sanacyjnej zaprasza do składania ofert. Przedmiotem sprzedaży z wolnej ręki jest prawo własności nieruchomości zabudowanej budynkiem biurowo-usługowym stanowiącym...

  • Lokal użytkowy/ handlowy ul. Wielicka 63 m2 na sprzedaż.
    Lokal użytkowy/ handlowy ul. Wielicka 63 m2 na sprzedaż.

    Kraków

    • 740 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 747 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy/ handlowy ul. Wielicka o powierzchni 63 m2 na sprzedaż. Położony na parterze w bloku wielorodzinnym, obok są inne lokale handlowe. Dwa duże parkingi bezpłatne. Loka...

  • Lokal użytkowy Środa Wielkopolska,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Środa Wielkopolska,

    Środa Wielkopolska

    • 14 997 000 zł cena
    • 9 834 m2 powierzchnia
    • 1 526 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tereny po dawnym zakładzie produkcyjnym w Środzie Wielkopolskiej. Obiekt zlokalizowany jest praktycznie w centrum miasta- dookoła osiedla domów jedno i wielorodzinnych. Całość była...

  • Atrakcyjny lokal 68 m2 w CH Panorama, Mokotów.
    1 / 12
    Atrakcyjny lokal 68 m2 w CH Panorama, Mokotów.

    Warszawa

    • 450 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 618 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy 68,2 m2, Centrum Handlowe Panorama. Zakup z przejęciem najemcy! Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny lokal o powierzchni 68,2 m2, zlokalizowany w Cent...

  • Lokal użytkowy Błonie
    1 / 2
    Lokal użytkowy Błonie

    Błonie

    • 2 490 000 zł cena
    • 474 m2 powierzchnia
    • 5 254 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży budynek biurowo - usługowy usytuowany w Centrum Błonia. Budynek murowany, wybudowany w 2000 r. o łącznej powierzchni 474,4 m2 składający się z: a) lokal o powierzch...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Popularna

    Warszawa » Włochy » ul. Popularna

    • 10 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal biurowy w nowym budynku z 2017 roku o powierzchni 138 m2 usytuowany w znakomitej lokalizacji na Włochach.Atuty:Lokalizacja - najszybciej rozwijająca się...

  • Lokal Darzlubie ul. Pieniężna

    Darzlubie » ul. Pieniężna

    • 500 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż zlokalizowana w Darzlubiu przy ulicy Pieniężnej, 3-letnia  hala o powierzchni użytkowej 115,2 m², posadowiona na płaskiej działce o powierzchni 700 m²Oddana do użytkowa...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 11 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 575 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, na warszawskim Śródmieściu. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Biuro/mieszkanie Angel City, atrakcyjna cena!
    1 / 2
    Biuro/mieszkanie Angel City, atrakcyjna cena!

    Kraków

    • 1 099 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 21 135 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny, wielofunkcyjny lokal biurowy o powierzchni 52m2, zlokalizowane na 1 piętrze budynku Angel City. Aktualnie pełni funkcje biurową, pełnił funkcj...

  • Lokal użytkowy Cierpice gm. Wielka Nieszawka
    1 / 11
    Lokal użytkowy Cierpice gm. Wielka Nieszawka

    Cierpice

    • 699 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 932 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Cierpice obok Torunia- hotel robotniczy- 750m2 -do remontu. Działka 3500m2- wieczyste użytkowanie (nieruchomość składa się z trzech działek) . Dojazd asfalt. Blisko trasy...

  • Powierzchnia biurowa Bydgoszcz Bartodzieje Małe
    1 / 15
    Powierzchnia biurowa Bydgoszcz Bartodzieje Małe

    Bydgoszcz

    • 8 000 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dwukondygnacyjną powierzchnię komercyjną o łącznej powierzchni ok. 65 0 m² , zlokalizowaną w Bydgoszczy . Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp komunikacyjn...

  • Lokal użytkowy Łabiszyn Łabiszyn
    1 / 3
    Lokal użytkowy Łabiszyn Łabiszyn

    Łabiszyn

    • 999 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 1 492 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż polecam budynek magazynowo warsztatowy, w miejscowości położonej 30 km od Bydgoszczy w stronę Żnina. Budynek posadowiony na działce 5.000m2, w przemysłowej części miej...

  • Lokal użytkowy Kcynia Kcynia
    1 / 13
    Lokal użytkowy Kcynia Kcynia

    Kcynia

    • 2 499 000 zł cena
    • 1 065 m2 powierzchnia
    • 2 347 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Okazja- Hala produkcyjna w Kcyni - 38km od Bydgoszczy. Obiekt nadaje się na różne rodzaje działalności. Kameralne położenie- park,zieleń, stawy, mikroklimat. Cz...

  • Lokal użytkowy Inowrocław Szymborze
    1 / 13
    Lokal użytkowy Inowrocław Szymborze

    Inowrocław

    • 1 999 000 zł cena
    • 387 m2 powierzchnia
    • 5 166 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynki firmy-pomieszczenia biurowe, socjalne, warsztatowe oraz produkcyjno-magazynowy - łącznie 387m2 Inowrocław. Działka 1399m2, cała ogrodzona, kostka polbruk- bezpośredn...

  • Lokal użytkowy Bydgoszcz Kapuściska
    1 / 3
    Lokal użytkowy Bydgoszcz Kapuściska

    Bydgoszcz

    • 2 301 000 zł cena
    • 612 m2 powierzchnia
    • 3 760 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Moduł hali magazynowo- produkcyjnej 526/85m2- Bydgoszcz Kapuściska. Budynek nowy. Osobna Księga Wieczysta Możliwość najmu. Stopa zwrotu inwestycji 6,5-7% Cena netto. Prof...

  • Sprzedaż Lokal handlowo usługowy
    1 / 8
    Sprzedaż Lokal handlowo usługowy

    Piła

    • 1 200 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal Handlowy na Sprzedaż - Pila, ul. Spacerowa 21 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży lokalu handlowego położonego w sercu Piły, przy u...

  • Lokal użytkowy Osiek nad Notecią gm. Wyrzysk, Dworcowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Osiek nad Notecią gm. Wyrzysk, Dworcowa

    Osiek nad Notecią

    • 990 000 zł cena
    • 389 m2 powierzchnia
    • 2 545 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Stacja Paliw z potencjałem inwestycyjnym - Osiek nad Notecią, 5331 m², tylko 990 000 zł Jagła Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przejazd
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przejazd

    Warszawa

    • 1 490 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 19 351 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal Usługowy 77 m² - Prestiżowa Marina Mokotów Prezentujemy wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 77 m², usytuowany w sercu jednego z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych...

  • Lokal Pustki ul.

    Pustki Śmiłowskie

    • 6 960 000 zł cena
    • 1 356 m2 powierzchnia
    • 5 133 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Rezydencja parkowa | Obszar Natura 2000 | Zaplecze medyczne gotowe do działania | Basen i strefa Wellness | Potencjał dalszej rozbudowyNa sprzedaż wyjątkowy zespół obiektów o funkc...

  • Lokal usługowy w doskonałej lokalizacji
    1 / 11
    Lokal usługowy w doskonałej lokalizacji

    Szczecin

    • 469 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 979 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 47 m², położony przy ul. Jagiellońskiej 67A. Układ i wyposażenie: duża, ustawna przestrzeń główna, pokój socjalny, łazienka z...