• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 16 055 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia 3-kondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 247m 2 znajdujący się w rejonie Czerwonego Prądnika nieopodal al.29 Listopada. Teren wokół jest w całości o...

  • Lokal usługowo handlowo biurowy
    1 / 6
    Lokal usługowo handlowo biurowy

    Słupsk

    • 95 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 5 278 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowo handlowy w Słupsku na ul Mickiewicza blisko liceum ogólnokształcącego. Lokal o powierzchni użytkowej 18,37m2. Usługowo-handlowy pod każdą działalność znajduje sie w...

  • Kompleks budynków biurowych w centrum Włocławka

    Włocławek

    • 3 840 000 zł cena
    • 7 508 m2 powierzchnia
    • 512 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kompleks budynków w centrum Włocławka: - z miejscami parkingowymi na terenie, - na obszarze przeznaczonym pod usługi lub zabudowę mieszkaniową, - w pobliżu główne...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 12 400 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa usytuowana na I-piętrze budynku na Rybitwach. Prezentowana powierzchnia to łącznie 400m 2 , na którą składają się 3 pomieszc...

  • Lokal Modlnica

    Modlnica

    • 20 569 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala/magazyn o powierzchni 373,98 m 2 w Modlnicy. Powierzchnia hali obejmuje: - sala sprzedaży 83m 2 z wejściem głównym i witrynami od strony park...

  • Na sprzedaż lokal użytkowy w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 8
    Na sprzedaż lokal użytkowy w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 425 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 5 449 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu do sprzedaży lokal użytkowy położony przy ulicy Kościuszki w centrum Ząbkowic Śląskich o powierzchni 78,08 mkw. Lokal posiada dwa poziomy sal ekspozycyjnych...

  • Pawilon Kontener Mobilny Biurowy Mieszkalny Socjalny 3x6m pr
    1 / 11
    Pawilon Kontener Mobilny Biurowy Mieszkalny Socjalny 3x6m pr

    Częstochowa

    • 38 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 2 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie OLX – wersja rozbudowana Pawilon Kontener Mobilny Biurowy / Mieszkalny / Socjalny 3x6 m – PRODUCENT | PROMOCJA --- Marzysz o własnej przestrzeni – bez kredytu na 30...

  • Lokal użytkowy Białystok Centrum, Lipowa
    1 / 7
    Lokal użytkowy Białystok Centrum, Lipowa

    Białystok

    • 1 290 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 14 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy na sprzedaż...

  • Mobilne biuro – idealne dla Twojej firmy!
    1 / 7
    Mobilne biuro – idealne dla Twojej firmy!

    Częstochowa

    • 23 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 1 278 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mobilne biuro – idealne dla Twojej firmy! Szukasz gotowego biura do pracy lub sprzedaży? Zamów pawilon biurowy 3×6 m z pełnym wyposażeniem – łazienka, LED, gniazdka, możliwość klim...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 10 200 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 6-osobowe biuro serwisowane na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskich Włochach, niedaleko ul. 1 Sierpnia, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 13 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 368 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 8-osobowe biuro serwisowane na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskich Włochach, niedaleko ul. 1 Sierpnia, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 6 800 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 4-osobowe biuro serwisowane na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskich Włochach, niedaleko ul. 1 Sierpnia, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 6 500 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni około 220 m.kw. Hala o pow.60m2. Hala o pow.100m2. - 2 pokoje socjalne. Doskonale nadaje się na magazyn lub działal...

  • Lokal Kraków Czyżyny

    Kraków » Czyżyny

    • 25 716 zł cena
    • 468 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestrzeń handlowa z dużymi witrynami w reprezentacyjnym budynku na Czyżynach. Oferowany lokal to dwa poziomy ok. 467m 2 przestronnej powierzchni handlowo-...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 10 164 € cena
    • 701 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 701 m2, na 6 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 4 379 € cena
    • 302 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 302 m2, na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Niemcewicza

    Warszawa » Ochota » ul. Niemcewicza

    • 9 116 € cena
    • 561 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 561 m2 na 12 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Niemcewicza. poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 7 326 € cena
    • 396 m2 powierzchnia