• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • Lokal Świdnica ul. Długa

    Świdnica » ul. Długa

    • 499 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 092 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy 98,5 m, na parterze, w ścisłym centrum miasta - w miejscu, które codziennie przyciąga klientów dzięki dużemu ruchowi pieszych i samochodów....

  • Lokal Sopot Dolny ul. Jana Jerzego Haffnera

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Haffnera

    • 50 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 307 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWA KLINIKA MEDYCZNA Z SALĄ OPERACYJNĄ | SOPOT - DOLNY SOPOT, UL. HAFFNERANa wynajem w pełni wyposażona klinika medyczna o powierzchni163 m², z funkcjonującą salą operacyjną pos...

  • Lokal Chwaszczyno ul.

    Chwaszczyno

    • 44 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA WYNAJMU OBIEKTU MAGAZYNOWEGO W STANDARDZIE CHŁODNICZYM 0°C  LUB JAKO ZWYKŁA POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA Atuty nieruchomości: Funkcjonalność i przestrzeń - magazyn o powierzch...

  • Lokal Marki

    Marki

    • 10 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala Marki około 200 m2 z biurem, kuchnią i toaletą przy S8 niedaleko centrum handlowego M1 na granicy Warszawy. Wymiary około 10 m x 20 m x wys 4 m. Świeżo wylana posadzka...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 2 000 € cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 200 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [e...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 4 000 € cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 400 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [e...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 3 000 € cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [em...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 6 777 € cena
    • 677 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.677,67 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 6 780 € cena
    • 678 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.678 m2 na 9 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [em...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 2 500 € cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 250 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [e...

  • Lokal Sopot Dolny ul. Jana Jerzego Haffnera

    Sopot » Dolny Sopot » ul. Haffnera

    • 65 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAJEM | GOTOWA KLINIKA MEDYCZNA Z SALĄ OPERACYJNĄ | SOPOT - DOLNY SOPOT, UL. HAFFNERANa wynajem prestiżowa, w pełni wyposażona klinika medyczna o powierzchni 207 m², z funkcjonuj...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 23 653 € cena
    • 1 213 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1213 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 41 671 € cena
    • 2 137 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2137 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 18 018 € cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.924 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal Gorzów wielkopolski Centrum
    1 / 16
    Lokal Gorzów wielkopolski Centrum

    Gorzów Wielkopolski

    • 185 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA Lokal znajduje się w samym sercu Gorzowa Wielkopolskiego - Centrum Miasta. To doskonale skomunikowana i tętniąca życiem część miasta, zapewniająca stały przepływ piesz...

  • Lokal użytkowy Namysłów,
    1 / 8
    Lokal użytkowy Namysłów,

    Namysłów

    • 500 000 zł cena
    • 451 m2 powierzchnia
    • 1 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz magazynu z potencjałem? Ta oferta to świetna okazja zarówno dla przedsiębiorcy, inwestora, jak i rolnika. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wilków, tuż...

  • Lokal Czeladź pełen potencjał
    1 / 8
    Lokal Czeladź pełen potencjał

    Czeladź

    • 210 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 1 827 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: W lokalu może funkcjonować hurtownia, sprzedaż wysyłkowa, magazyn, gabinet, biuro lub studio. Przyziemie: Dwa duże przestrzenie użytkowe możliwość ich wykorzystania...

  • Lokal użytkowy Iława Iława, Jana III Sobieskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Iława Iława, Jana III Sobieskiego

    Iława

    • 652 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 315 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz lokalu, który od pierwszego dnia daje Ci realną przewagę - sprawdź to ogłoszenie. Lokal o powierzchni 70,68 m² znajduje się na parterze Galerii Nenufar, w ścisłym c...

  • Lokal użytkowy Kielce Uroczysko, Klonowa
    1 / 6
    Lokal użytkowy Kielce Uroczysko, Klonowa

    Kielce

    • 1 004 830 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 467 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 96,11 m2, dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego...

  • Lokal gastronomiczny lody-zapiekanki
    1 / 9
    Lokal gastronomiczny lody-zapiekanki

    Włocławek

    • 52 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal gastronomiczny (murowany,ocieplony)funkcjonujący całorocznie;lato-lody świderki z maszyny,pozostała część roku zapiekanki)wraz z wyposażeniem. Lokal znajduje się na...