• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • Lokal Warszawa Targówek, Targówek Mieszkaniowy ul. Myszkowska

    Warszawa » Targówek » ul. Myszkowska

    • 4 800 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa na Targówku Mieszkaniowym w rejonie ul. Radzymińskiej. Budynek stosunkowo nowy z przeznaczeniem biurowo-handlowo-usługowym dwukondygnacyjny, skom...

  • Lokal w centrum Grudziądza 94 m² parter

    Grudziądz » ul. Stara

    • 280 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 2 979 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy położony na parterze odrestaurowanej kamienicy, w prestiżowej części centrum Grudziądza – w bezpośrednim sąsiedztwie głównych ulic handlowych i punktów u...

  • Obiekt użytkowy, 173,6 m2, Opole, NWK

    Opole » Nowa Wieś Królewska

    • 790 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 4 567 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży obiekt użytkowy o powierzchni 173,6 m2, z przeznaczeniem na działalność usługowo-biurową, znajdujący się w Opolu, dzielnica Nowa Wieś Królewska Nieruchomość na działc...

  • 1 / 3
    Lokal użytkowy Grudziądz śródmieście

    Grudziądz » ul. Stara

    • 270 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 177 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 4 935 € cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 219,35 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 7 737 € cena
    • 442 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 442,15 m2 na 1 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 5 530 € cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    biuro powierzchni 316 m2 do wynajęcia na 6 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 3 143 € cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 142,88 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Włochy, Nowe włochy ul. ks. Juliana Chrościckiego

    Warszawa » Włochy » ul. Chrościckiego

    • 1 718 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w Warszawie/Włochach. Pokój biurowy, I piętro duży kompleks magazynowo-usługowy. Istnieje możliwość najmu dodatkowo pojedynczych pokoi: -...

  • Lokal Władysławowo ul. Starowiejska

    Władysławowo » ul. Starowiejska

    • 2 900 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 6 745 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!LOKALIZACJA: Władysławowo - miejscowość z rozbudowaną infrastrukturą turystyczną. Położenie nad otwartym morzem i Zatoką Pucką, a także w pobliżu Nadmorskiego Parku Kra...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Orla

    Warszawa » Śródmieście » ul. Orla

    • 1 582 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. biurowa w centrum W-wy w sąsiedztwie Pl. Bankowego. Doskonała lokalizacja, kameralna uliczka, pełna infrastruktura. W sąsiedztwie metro, tramwaj, autobus, pla...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Orla

    Warszawa » Śródmieście » ul. Orla

    • 3 137 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 4 694 € cena
    • 361 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.361,10 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 3 679 € cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.283 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wspólna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wspólna

    • 7 900 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Reprezentacyjny lokal premium w zabytkowej kamienicy  wybudowanej pod koniec XIX w. - ścisłe centrum Warszawy. Kamienica przetrwała II wojnę światową i jest pod ochroną konserwator...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 13 600 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowy o pow.160m2, na parterze budynku usługowego zlokalizowanego bezpośrednio przy głównej ulicy Woli - Alei Prymasa 1000-lecia. Lokal doskonały sklep , centrum hand...

  • Lokal użytkowy Mielenko gm. Mielno, Unii Europejskiej
    1 / 12
    Lokal użytkowy Mielenko gm. Mielno, Unii Europejskiej

    Mielenko

    • 2 399 000 zł cena
    • 366 m2 powierzchnia
    • 6 555 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWY OBIEKT TURYSTYCZNY W MIELENKU 750 M OD PIASZCZYSTEJ PLAŻY! Oferujemy na sprzedaż komfortową i klimatyczną nieruchomość znajdującą się w Mielenku, w niedalekim sąsiedztwi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Praga-Południe
    1 / 12
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Południe

    Warszawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal Mieszkalny wykorzystywany jako BIURO, 65 m2 - Taras - Praga Pd, Grochów - CH Promenada, Plac Szembeka - Pętla Tramwajowa Gocławek Idealne na kancelarię, sklep internetowy, ga...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Sowińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sowińskiego

    • 45 325 € cena
    • 2 064 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 2064 m2 Śródmieściu, na3 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Gdańskiego, na warszawskim Śródmieściu, poleca Agenc...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Sowińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sowińskiego

    • 13 066 € cena
    • 595 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 595m2 w Śródmieściu, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property...