• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 6 760 € cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.520,05 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 7 018 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.121 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal użytkowy Białystok Centrum,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Białystok Centrum,

    Białystok

    • 975 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 12 663 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Bardzo atrakcyjny loka...

  • Gotowa Inwestycja w Jarosławiu: Nowoczesny Obiekt Komercyjny 576 m² z Najemcą i Potencjałem Rozbudow
    1 / 6
    Gotowa Inwestycja w Jarosławiu: Nowoczesny Obiekt Komercyjny 576...

    Jarosław

    • 2 150 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 3 707 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy nowo wybudowany, wielofunkcyjny obiekt handlowo-usługowy, stanowiący doskonałą okazję inwestycyjną dla funduszy, deweloperów oraz przedsiębiorców. Nieruchomoś...

  • Lokal użytkowy Ktery gm. Krzyżanów
    1 / 7
    Lokal użytkowy Ktery gm. Krzyżanów

    Ktery

    • 150 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż sklep spożywczy wraz z wyposażeniem w miejscowości Ktery, gmina Krzyżanów. Powieżchnia sklepu 60 m2, dwa pomiesczenia i toaleta. Powierzchnia działki: 212...

  • Lokal użytkowy Wilczkowice Górne gm. Łęczyca
    1 / 12
    Lokal użytkowy Wilczkowice Górne gm. Łęczyca

    Wilczkowice Górne

    • 230 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 091 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż działkę usługową wraz z budynkiem gospodarczym w miejscowości Wilczkowice nad Szosą, 6km od Łęczycy. Działka jest położona tuż przy drodze wojewódzkiej DW7...

  • Lokal użytkowy Żychlin
    1 / 12
    Lokal użytkowy Żychlin

    Żychlin

    • 390 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 2 423 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek o powierzchni ok 161 mkw, położony w Żychlinie na ul. Narutowicza na osiedlu mieszkaniowym. Budynek składa się z parteru na którym mieści się sala sprzedażowa o...

  • Lokal użytkowy Kuźnica,
    1 / 10
    Lokal użytkowy Kuźnica,

    Kuźnica

    • 700 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy na sprzedaż...

  • Lokal użytkowy Żychlin
    1 / 11
    Lokal użytkowy Żychlin

    Żychlin

    • 420 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 2 609 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Duży lokal usługowy w Puszczykowie
    1 / 14
    Duży lokal usługowy w Puszczykowie

    Puszczykowo

    • 1 700 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 2 429 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam budynek usługowy znajdujący się w Puszczykowie. Budynek posiada trzy kondygnacje (w sumie 700m). Antresola, piętro główne, piętro dolne. Na piętro główne prowadzą trzy w...

  • Lokal użytkowy Kawice gm. Prochowice
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kawice gm. Prochowice

    Kawice

    • 990 000 zł cena
    • 535 m2 powierzchnia
    • 1 851 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    *Oferta na wyłączność - tylko w biurze ND Nieruchomości* *NOWA CENA* 990 000 zł netto + VAT 23% Na sprzedaż budynek restauracyjny połączony z salą bankietową, w pełni wyposażoną...

  • Lokal użytkowy Legnica, al. Rzeczypospolitej
    1 / 9
    Lokal użytkowy Legnica, al. Rzeczypospolitej

    Legnica

    • 399 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 956 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    *** OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ *** * Idealny lokal pod Twój biznes! * Wiele możliwości adaptacji oraz aranżacji przestrzeni! * * Lokal usługowy bądź biuro? Tak! * * Sklep? Tak! * *...

  • Lokal Lublin Narutowicza
    1 / 11
    Lokal Lublin Narutowicza

    Puławy

    • 135 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 4 822 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal w kamienicy w Lublinie na ulicy Narutowicza 35 . Rodzaj własności udział z wyodrębnionym lokalem Powierzchnia 28 m2 , klimatyzacja Lokal znajduje się 20 metrów od...

  • Lokal usługowy 765 m2, Warszawa Ochota
    Lokal usługowy 765 m2, Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 5 700 000 zł cena
    • 765 m2 powierzchnia
    • 7 451 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy o powierzchni 765 m2. Położony w odległości 100m od Parku Szczęśliwickiego w otoczeniu nowych osiedli mieszkalnych. Kondygnacja minus 1, do remontu i wykończenia w...

  • Biurowiec na sprzedaż
    1 / 3
    Biurowiec na sprzedaż

    Tomaszów Mazowiecki

    • 6 800 000 zł cena
    • 2 370 m2 powierzchnia
    • 2 870 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Po generalnym remoncie 2 piętrowy biurowiec w Tomaszowie Mazowieckim, 3 km od centrum miasta. Powierzchnia całkowita wraz z parkingiem dookoła budynku 2300m2,ponad 45 pomieszczeń....

  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście, Okopowa
    1 / 10
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście, Okopowa

    Lublin

    • 589 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Opis nieruchomości Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum miasta, co zapewnia duży ruch klientów i nabywców. Okolica jest dobrze skomunikowana, posiada wiele p...

  • Budynek usługowo-handlowy 30 ar działka Jaworzno SPRZEDAM
    1 / 2
    Budynek usługowo-handlowy 30 ar działka Jaworzno SPRZEDAM

    Jaworzno

    • 1 800 000 zł cena
    • 1 682 m2 powierzchnia
    • 1 071 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Cena: 1 800 000 zł (1 070,15 zł/m²) Typ oferty: Budynek użytkowy na sprzedaż Rynek: Wtórny Dostępny: Natychmiast Forma własności: Własność, księga wieczysta Lokalizacja: Adres: St...

  • hala usługowa magazyn blisko Gdańsk 150m2 działka 1500m2
    1 / 9
    hala usługowa magazyn blisko Gdańsk 150m2 działka 1500m2

    Pruszcz Gdański

    • 495 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż halę/magazyn o powierzchni 150 m², położoną na działce liczącej około 1500 m². Nieruchomość znajduje się w spokojnej miejscowości Grabiny-Zameczek, zaledwie kil...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 925 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 20 556 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuje do sprzedaży ładne, ciche, mieszkanie przy ulicy Emilii Plater 47 W samym centrum Śródmieścia, Mieszkanie ma powierzchnie 45,91 m2, jest trzy pokojowe i mieście się na 4 p...

  • Lokal Częstochowa Północ ul. Aleja Wyzwolenia

    Częstochowa » Północ » ul. Aleja Wyzwolenia

    • 2 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do wynajęcia lokal użytkowy  w dzielnicy Północ !Lokal znajduje się w budynku jednopiętrowym , wolnostojącym !Przeznaczony pod różn...