• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 23 140 € cena
    • 1 780 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1780 m2 na 2 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 8 482 € cena
    • 435 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 435 m2 na 3 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 16 107 € cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 826 m2 na 24 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 21 723 € cena
    • 1 114 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1114 m2 na 7 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 16 205 € cena
    • 831 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 831 m2 na9 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • 1 / 4
    Lokal Kraków Czyżyny

    Kraków » Czyżyny

    • 3 427 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. netto 56,30m 2 i pow. brutto 59,60m 2 położony na parterze w jednym z biurowców w okolicy elektrociepłowni Łęg. Lokal składa...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 5 148 € cena
    • 396 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 396 m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Zwycięzców
    1 / 11
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska...

    Warszawa

    • 2 700 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 10 506 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy 257 m² | Galeria Saska Kępa | witryny | antresola | 4 miejsca postojowe Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 257 m², położony na antresoli...

  • Sprzedam nieruchomość
    1 / 3
    Sprzedam nieruchomość

    Włoszakowice

    • 2 500 000 zł cena
    • 3 218 m2 powierzchnia
    • 777 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalny obiekt zlokalizowany w strefie przemysłowej, idealny do prowadzenia działalności produkcyjnej, magazynowej lub usługowej. Łączna powierzchnia obie...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wolska

    Warszawa » Wola » ul. Wolska

    • 5 150 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowo - magazynowy o pow.103m2. Lokal ma parterze w magazynie przy ul.Wolskiej. Składa się z pokoi (51m, 25m, 27 m). W części wspólnej znajduje się łazienka og...

  • Lokal Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 16 900 zł cena
    • 336 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MAGAZYN - PRODUKCJA - DRUKARNIA !! Do wynajęcia samodzielny obiekt - magazyn o pow.251m2, wysokość 3,43m. Biuro 80 -85m2. Szerokość schodów 0,8 m. Pomieszczenia biurowe d...

  • Odstąpię sprzedam sklep monopolowy
    1 / 2
    Odstąpię sprzedam sklep monopolowy

    Kielce

    • 10 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Odstąpię dobrze prosperujący sklep monopolowy, działający nieprzerwanie od 2012 roku. W cenie odstępnego zawiera się: monitoring, regały sklepowe, system komputerowy wraz z oprogra...

  • Lokal użytkowy Gliwice Centrum
    1 / 15
    Lokal użytkowy Gliwice Centrum

    Gliwice

    • 890 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 296 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy lokal użytkowy z dużą witryną, wejściem bezpośrednio od ruchliwej ulicy oraz przestronną salą sprzedaży. W lokalu znajduje się również rec...

  • Kamienica inwestycyjna – centrum Bielska-Białej
    1 / 16
    Kamienica inwestycyjna – centrum Bielska-Białej

    Bielsko-Biała

    • 5 500 000 zł cena
    • 784 m2 powierzchnia
    • 7 016 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący [tel] Kamienica inwestycyjna ścisłe centrum Bielska-Białej | Dolne Przedmieście | TOP lokalizacja Na sprzedaż zabytkowa kamienica użytkowo-mies...

  • Nieruchomość inwestycyjna, Kęty przy rondzie
    1 / 14
    Nieruchomość inwestycyjna, Kęty przy rondzie

    Kęty

    • 490 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 063 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Nieruchomość z wyjątkową lokalizacją i potencjałem usługowo-mieszkaniowym Lokalizacja: * Województwo: Małopolskie * Powiat: Oświęcim * Gm...

  • Lokal użytkowy , Wieliczka
    1 / 11
    Lokal użytkowy , Wieliczka

    Kraków

    • 7 500 000 zł cena
    • 1 176 m2 powierzchnia
    • 6 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    -Hala wysokiego składowania -Szeroki wjazd dla dużych aut typu TIR -Działka 95ary USŁUGOWA Hal produkcyjno magazynowo biurowa o powierzchni około 1176m2. Przestrzeń podzielona...

  • Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich
    1 / 5
    Hala magazynowa z biurem blisko Aleji Jerozolimskich

    Reguły

    • 3 250 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DANE OGÓLNE: Na sprzedaż stalowy magazyn/hala o powierzchni około 600m2, w skład którego wchodzi magazyn/hala o powierzchni około 520m2 + budynek biurowy o powierzchni 74m2. Całoś...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Włochy, Nowe włochy ul. ks. Juliana Chrościckiego

    Warszawa » Włochy » ul. Chrościckiego

    • 2 540 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowa w Warszawie/Włochach. Pokój biurowy, I piętro duży kompleks magazynowo-usługowy. Istnieje możliwość najmu dodatkowo pojedynczych pokoi: -...

  • Lokal Gdynia ul. Redłowska

    Gdynia » ul. Redłowska

    • 1 552 320 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 13 268 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gdynia Redłowo | Lokal usługowo-biurowy 117,6 m | Witryna od ulicy | 2 poziomy | Idealny pod usługi i biuro Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy o powierzchni 117,6 m, zlokalizowa...

  • Lokal Pruszcz Gdański ul. Batalionów Chłopskich

    Pruszcz Gdański » ul. Batalionów Chłopskich

    • 3 990 000 zł cena
    • 770 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż obiekt przemysłowo-usługowy | 773 m | Pruszcz Gdański Obiekt przemysłowy o powierzchni użytkowej 773 m, w skład którego wchodzą: część biurowo-socjalna - 331 m hal...