• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • Lokal Wrocław Krzyki ul. Jeździecka

    Wrocław » Krzyki » ul. Jeździecka

    • 12 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Właściciel przewiduje zakończenie prac remontowych do końca marca 2026r. LOKAL USŁUGOWY 130 m² - IDEALNY POD KLINIKĘ, STOMATOLOGIĘ LUB BEAUTY Oferujemy na wy...

  • Lokal Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 16 800 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia wyjątkowy, funkcjonalny lokal o powierzchni 210 m² , zlokalizowany w samym sercu miasta w okolice ul.Karmelickiej , w prestiżowej i doskonale rozpo...

  • Zespół budynków produkcyjno-magazynowych, 5544m2,

    Lubartów

    • 8 997 000 zł cena
    • 5 544 m2 powierzchnia
    • 1 623 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zespół budynków produkcyjno-magazynowych, 1,5 haBudynki:1. Biurowo-produkcyjno-magazynowy - 4641,95 m- instalacjeElektryczna – własne trafo 1000kVAWodociągowa – z przyłączeniem do...

  • lokal 100 m2 atrakcyjna lokalizacja Kozienice.

    Kozienice » ul. Krasickiego

    • 295 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 950 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal gastronomiczny w ciągłym użytkowaniu z wyposażeniem o pow. 100 m2 z ogródkiem (parasole, stoły, ławki) w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Krasickiego w Kozienicach woj. mazo...

  • Zespół budynków produkcyjno-magazynowych, 5544m2,

    Lubartów

    • 8 997 000 zł cena
    • 5 544 m2 powierzchnia
    • 1 623 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Straszyn ul. Szmaragdowa

    Straszyn » ul. Szmaragdowa

    • 3 200 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dom dający nieskończone możliwości aranżacyjne!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana w Straszynie, który prężnie rozwija się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej z...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 6 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 105 m², położony przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze budynku z windą. Funkcjonalny układ 4 nie...

  • Lokal Gdańsk Przeróbka ul. Siennicka

    Gdańsk » ul. Siennicka

    • 2 300 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość idealnie nadaje się na punkt usługowy, hurtownię lub biuro bez konieczności na pływu klientów "z ulicy" - tymczasowo, w czasie remontu mostu Siennickiego.Dobry dostęp...

  • Sprzedam lokal stan deweloperski
    1 / 6
    Sprzedam lokal stan deweloperski

    Białystok

    • 930 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 100 m², położony na drugim piętrze nowoczesnego budynku biurowo-usługowego przy ul. Zbigniewa Religi 4 w Białymstoku. Najważnie...

  • lokal handlowo / usługowy na parterze
    lokal handlowo / usługowy na parterze

    Bytom

    • 2 950 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal handlowo / usługowy na parterze o powierzchni 60m2 z możliwością powiększenia Oferuję dzierżawę lokalu użytkowego w centrum Bytom przy skrzyżowaniu ul. Chorzow...

  • Powierzchnia biurowa Nowa Wieś Wielka
    1 / 4
    Powierzchnia biurowa Nowa Wieś Wielka

    Nowa Wioska

    • 2 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Działka inwestycyjna o pow. ok.0,8ha zabudowana nowoczesnym budynkiem mieszkalno-komercyjnym o pow. użytkowej ok. 1000m2 oraz dwoma budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni ró...

  • Lokal w centrum Rzeszowa
    1 / 4
    Lokal w centrum Rzeszowa

    Rzeszów

    • 850 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni 19,7 m2 w kamienicy w centrum Rzeszowa przy ul. Naruszewicza. Składa się on z jednego pomieszczenia. Lokal znajduje się w suterenach. Parking z...

  • MAGAZYN Produkcja budynek użytkowy kompleks Foluszowa

    Zielona Góra

    • 6 119 000 zł cena
    • 2 324 m2 powierzchnia
    • 2 633 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tomasz Wojtyniak
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam lokal użytkowy przy ul. Jemiołowej we Wrocławiu.

    Wrocław

    • 275 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość o powierzchni 30 m2 (24 m2 w KW) położona na parterze zadbanej kamienicy, składa się z pomieszczenia głównego, zaplecza i toalety. Wejście do lokalu od strony podwór...

  • Lokal Krubin

    Krubin

    • 1 150 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 575 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | NA SPRZEDAŻ OBIEKT INWESTYCYJNY WRAZ Z BUDYNKIEM MIESZKALNYM NA DZIAŁCE 1,4 HEKTARA Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Krubin (3 km od Sannik). Na terenie...

  • Lokal użytkowy Ostróda Ostróda, Jana III Sobieskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Ostróda Ostróda, Jana III Sobieskiego

    Ostróda

    • 787 200 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 934 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OSTRÓDA - Lokal 72,39 m² na parterze + miejsce postojowe w garażu podziemnym. Na sprzedaż nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 72,39 m², zlokalizowany w centrum Ostródy...

  • Duży lokal handlowo-usługowy. Parter, 3 wejścia, WC, witryny.
    1 / 15
    Duży lokal handlowo-usługowy. Parter, 3 wejścia, WC, witryny.

    Piotrków Trybunalski

    • 430 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 584 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam Możliwa płatność w ratach! Sprzedam duży lokal Handlowo-Usługowy który posiada 3 niezależne wejścia, 4 piony kanalizacyjne / wodne. Uwaga: Lokal podzielony na dwie nieza...

  • Gotowy biznes turystyczny w górach, z wysokim ROI
    1 / 16
    Gotowy biznes turystyczny w górach, z wysokim ROI

    Grudza

    • 2 600 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Nie wszystko da się mieć… ale to akurat możesz! Gdzieś między spokojem Pogórza Izerskiego, a zapachem drewna modrzewiowego, st...

  • Lokal użytkowy Częstochowa Śródmieście
    1 / 11
    Lokal użytkowy Częstochowa Śródmieście

    Częstochowa

    • 690 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość komercyjna w centrum miasta ul. Krótka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o łącznej powierzchni gruntu 0,1061 ha, położona w ścisłym centrum miasta, przy...

  • Na sprzedaż lokal usługowo - handlowy + mieszkanie
    1 / 16
    Na sprzedaż lokal usługowo - handlowy + mieszkanie

    Wichów

    • 300 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 1 640 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Nieruchomość zlokalizowana jest w malowniczej wsi Wichów, położonej w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, w powiecie...