• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • 1 / 2
    Bezpośrednio. Lokal usługowy 50 metrów od stacji metra, przy al K...

    Warszawa

    • 2 250 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 21 227 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Nie współpracuje z agencjami nieruchomości. Na sprzedaż lokal użytkowy – Warszawa, Ursynów, Aleja Komisji Edukacji Narodowej (metro Natolin...

  • Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 3 900 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 65m 2 położony na II piętrze w jednym z budynków w okolicy PKP Cargo. Lokal składa się z: jednego przestronnego pokoju biurowego z wydz...

  • Lokal Sopot ul. Niepodległości

    Sopot » ul. Niepodległości

    • 9 946 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWY BUDYNEK BIUROWO-USŁUGOWY GOOD POINT 761 W CENTRUM SOPOTU!LOKALIZACJA:Budynek GOOD POINT 761 położony jest w samym centrum Sopotu przy Al. Niepodległości 761. Ze względu n...

  • Lokal 56m handlowo-usługowy
    1 / 9
    Lokal 56m handlowo-usługowy

    Grodzisk Mazowiecki

    • 610 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 893 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam Oferuje do sprzedania lokal handlowo-usługowe o powierzchni 56m na parterze . Lokale znajdują się w Grodzisku Mazowieckim ul. Elizy Orzeszkowej 8 przy chodniku , posiada po...

  • Lokal użytkowy Kamionna gm. Międzychód,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kamionna gm. Międzychód,

    Kamionna

    • 1 580 000 zł cena
    • 854 m2 powierzchnia
    • 1 851 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Kamionnej - budynek wielomieszkaniowy, hala, garaże - duży potencjał dochodowy. Na sprzedaż rozbudowana nieruchomość inwestycyjna położona w...

  • Lokal użytkowy Złotoryja, Niepodległości
    1 / 7
    Lokal użytkowy Złotoryja, Niepodległości

    Złotoryja

    • 73 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 4 295 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL USŁUGOWY W CENTRUM ZŁOTORYI Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o powierzchni 17,85 m², położony w ścisłym centrum Złotoryi, bezpośrednio przy Placu Niepodległości - najbardz...

  • Sprzedam Budynek usługowo-handlowy
    1 / 5
    Sprzedam Budynek usługowo-handlowy

    Zabrze

    • 7 950 000 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 3 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek 3 piętrowy w stanie surowym zamkniętym . Mieszczący się w centrum południe na ul. Św Urbana 9 . Więcej informacji pod tel .[tel] . Waldemar.

  • Lokal użytkowy Złotoryja, Niepodległości
    1 / 6
    Lokal użytkowy Złotoryja, Niepodległości

    Złotoryja

    • 155 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 230 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    CENTRUM ZŁOTORYI | 48,92 m² | DOSKONAŁA INWESTYCJA | NISKIE KOSZTY Na sprzedaż lokal o powierzchni 48,92 m², usytuowany na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego w samym centru...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Srokowo

    Srokowo

    • 9 334 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk Kuby Niebieśniaka w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: udziału 1/6 części w prawie własności nieruchomości lokalowej, składającej się z lok...

  • Lokal Warszawa Ursynów

    Warszawa » Ursynów

    • 7 500 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wolnostojący, 2-kondygnacyjny budynek przeznaczony na biuro. Lokal o powierzchni 155 m. Rozkład lokalu: - przestrzeń na recepcję, - przestrzeń na salę konferencyjną, -...

  • Lokal Elbląg ul.

    Elbląg

    • 2 600 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 2 712 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HALA MAGAZYNOWA pow. 959m2 działka 17 542m2LOKALIZACJA:Działka położona jest we wsi Jasionno ok 8 km od Elbląga,Województwo warmińsko-mazurskiePowiat: ElbląskiGmina Gronowo Elbląsk...

  • Obiekt Tuchów

    Tuchów

    • 1 350 000 zł cena
    • 4 338 m2 powierzchnia
    • 312 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DUŻY OBIEKT MAGAZYNOWO-BIUROWY Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM - TUCHÓW, UL. KOLEJOWA Na sprzedaż rozległa nieruchomość magazynowo-biurowa położona w Tuchowie przy ul. Kolejowej 9A. To...

  • 1 / 4
    Obiekt Tuchów

    Tuchów

    • 2 900 000 zł cena
    • 1 081 m2 powierzchnia
    • 2 683 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ BIUROWO-HANDLOWA W ŚCISŁYM CENTRUM TUCHOWA Na sprzedaż duża nieruchomość biurowo-handlowa położona w samym sercu Tuchowa, przy ul. Mickiewicza 3. To wyjątkowa oferta d...

  • Obiekt Tuchów

    Tuchów

    • 1 850 000 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 5 855 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KAMIENICA BIUROWO-HANDLOWA W SERCU TUCHOWA - RYNEK Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość biurowo-handlowa położona bezpośrednio przy rynku w Tuchowie, przy ul. Rynek 20. To idealna p...

  • Obiekt Tuchów

    Tuchów

    • 435 000 zł cena
    • 965 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWY OBIEKT POD BIZNES LUB INWESTYCJĘ - TUCHÓW, UL. KOLEJOWAJeśli szukasz miejsca, które może od razu pracować i generować wartość, a nie kolejnego gruntu na kiedyś, ta nieruchom...

  • Obiekt Tuchów

    Tuchów

    • 1 900 000 zł cena
    • 421 m2 powierzchnia
    • 4 514 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ BIUROWO-HANDLOWA W CENTRUM TUCHOWA - UL. ZIELONA 2 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość biurowo-handlowa z historią, położona w ścisłym centrum Tuchowa. To doskonała pro...

  • Lokal Warszawa Ursus, Skorosze ul. Karola Taylora

    Warszawa » Ursus » ul. Karola

    • 6 500 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 71,18 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa.Najkorzyst...

  • Lokal Warszawa Ursus, Skorosze ul. Giserska

    Warszawa » Ursus » ul. Giserska

    • 16 999 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 168.37 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa.Najkorzys...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 900 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALE BIUROWE. Różne lokale biurowe do wynajęcia: - 20m2, piętro 1 - 17m2, piętro 1 - 17,5m2,parter - 18,5m2, parter Znajdują się w budynku biurowym na Targówku Fabryczn...

  • Lokal użytkowy Pszenno gm. Świdnica, Wrocławska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Pszenno gm. Świdnica, Wrocławska

    Pszenno

    • 490 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 1 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Pszenno, bezpośrednio przy DK35 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Pszenno, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 35, z...