• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 425)
  • Sprzedam lokal użytkowy
    Sprzedam lokal użytkowy

    Turka

    • 160 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal użytkowy adaptacja dwóch garaży. Os. Borek w Turce k. Lublina.

  • Ośrodek Wypoczynkowy z restauracją nad Jeziorem Kuźnickim
    1 / 15
    Ośrodek Wypoczynkowy z restauracją nad Jeziorem Kuźnickim

    Boruja

    • 7 000 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 875 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Ośrodek Wypoczynkowy Wrzos położony nad Jeziorem Kuźnickim w Wielkopolsce. Jest to jedno z najczystszych jezior w Polsce. Teren w bezpośrednim sąsiedztwie publicznej plaży oraz las...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ursus

    Warszawa » Ursus

    • 21 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowa hala magazynowa 300m2. Ursus/Michałowice b. blisko al. Jerozolimskich i trasy S2. Lokal przeznaczony na działalność magazynową, handlową. Wymiary: Szerokość: 15m /...

  • Lokal gastronomiczny – Kochanówka, Siedlce
    1 / 8
    Lokal gastronomiczny – Kochanówka, Siedlce

    Siedlce

    • 200 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 1 099 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do odstąpienia lokal gastronomiczny – Kochanówka, Siedlce Elegancka przestrzeń z historią, potencjałem i gotowym zapleczem do prowadzenia własnego biznesu. W samym centrum Siedlec...

  • Budynek użytkowy - 0% prowizji
    Budynek użytkowy - 0% prowizji

    Ciechanów

    • 2 050 000 zł cena
    • 578 m2 powierzchnia
    • 3 547 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wielofunkcyjny obiekt w bardzo dobrej lokalizacji - budynek o solidnej konstrukcji i dużym potencjale inwestycyjnym! Na sprzedaż budynek użytkowy o powierzchni 580 m², zlokalizowan...

  • Wyjątkowy lokal 53m2 w Bielsku-Białej na sprzedaż!
    1 / 16
    Wyjątkowy lokal 53m2 w Bielsku-Białej na sprzedaż!

    Bielsko-Biała

    • 299 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 642 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PIOTR OLMA Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż oferuję wyjątkowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 53m2, zlokalizowany przy ulicy Trzech Diamentów 2, na osiedlu Polskich Sk...

  • Lokal Gdańsk Łostowice ul. Wielkopolska

    Gdańsk » ul. Wielkopolska

    • 35 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest miejsce postojowe w hali garażowej przy ulicy Wielkopolska 51 w Gdańsku. - UWAGA! Możlwiość zakupu tylko i wyłącznie dla właścicieli mieszkań w budynku p...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Zawodzie

    Warszawa » Wilanów » ul. Zawodzie

    • 6 900 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy do wynajęcia - spokojna okolica, parkingZ przyjemnością prezentujemy lokal biurowy o powierzchni ok. 76 m², zlokalizowany na 1. piętrze budynku biurowego przy ul. Zaw...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Jaśkowa Dolina

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jaśkowa Dolina

    • 80 000 zł cena
    • 1 637 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy obiekt na wynajem- Jaśkowa Dolina, Gdańsk WrzeszczOferujemy na wynajem wolnostojący, reprezentacyjny budynek o powierzchni 1 637m², zlokalizowany w jednej z najbardziej p...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Zygmunta Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 1 681 560 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 18 082 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż reprezentacyjny lokal użytkowy o powierzchni 93,42 m², zlokalizowany na pierwszym piętrze prestiżowego, kameralnego budynku przy ul. Słomińskiego 17 w Warszawie.Lokal j...

  • Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 8 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 500 m. Obiekt ma betonową posadzkę oraz płaską topografię terenu. Hala jest idealna na magazyn lub działalność produkcyjną. D...

  • Sprzedam lokal 30m2 w centrum Gorzowa
    1 / 6
    Sprzedam lokal 30m2 w centrum Gorzowa

    Gorzów Wielkopolski

    • 195 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal w centrum Gorzowa Wlkp. Lokal znajduje się w galerii Park 111 na parterze , powierzchnia 30m2 , można prowadzić każdą działalność od handlowej poprzez usługi do biur...

  • Nieruchomość usługowo mieszkalna, inwestycja!
    1 / 16
    Nieruchomość usługowo mieszkalna, inwestycja!

    Żagań

    • 1 800 000 zł cena
    • 761 m2 powierzchnia
    • 2 366 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę inwestycyjną - na sprzedaż nieruchomość w południowej części miasta Ż...

  • Kamienica: mieszkania, 2 lokale usługowe, 3 garaże
    1 / 16
    Kamienica: mieszkania, 2 lokale usługowe, 3 garaże

    Ostrzeszów

    • 1 100 000 zł cena
    • 416 m2 powierzchnia
    • 2 645 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż kamienica mieszkalno-usługowa, z mieszkaniami, lokalami i poddaszem do adaptacji, w samym centrum Ostrzeszowa, prz...

  • Do sprzedania lokal ok. 105 m2 w Centrum Opola

    Opole

    • 1 000 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 9 524 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania przestronny, pięciopokojowy lokal, o powierzchni użytkowej ok. 105 m2, położony na drugim piętrze kamienicy w ścisłym Centrum Opola, Plac Kopernika.Lokal w standa...

  • KRASIEJÓW/OBIEKT HANDLOWO-USŁUGOWY POW. 690 M2

    Krasiejów

    • 1 600 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 2 319 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość komercyjna w Krasiejowie – tylko 2 min od centrum Ozimka!Szukasz miejsca z dużym potencjałem pod działalność gospodarczą?Ta oferta to doskonała propozycja dla inwestor...

  • Obiekt handlowo - usługowy Ozimek

    Ozimek

    • 1 400 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 3 590 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dwukondygnacyjnym obiekt handlowo – biurowy z wieżą w środkowej części budynku oraz z pawilonem parterowym, położonym na 31 arowej działce w Ozimku. Powierzchnia budy...

  • Ozimek, Lokal gastronomiczny z bud. mieszkalnym

    Ozimek

    • 1 190 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 3 607 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal gastronomiczny + budynek z dwoma odrębnymi mieszkaniami.Zlokalizowany na 17,5 ara działce w centrum Ozimka. Lokal przy głównej ulicy i trakcie komunikacyjnym z du...

  • Lokal Gdańsk Śródmieście ul. Na Stoku

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Na Stoku

    • 2 160 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa 47,7 m² - Gdańsk Śródmieście, ul. Na Stoku Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną powierzchnię biurową o metrażu 48 m², położoną w centrum Gdańska, przy ul. Na St...

  • ZAWADZKIE/WIELOFUNKCYJNY LOKAL BLISKO CENTRUM!

    Zawadzkie

    • 250 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 563 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wielofunkcyjny, parterowy lokal handlowo-usługowy, położony w miejscowości Zawadzkie!MOŻLIWE JEST WYNAJĘCIE LOKALU.Zlokalizowany blisko Centrum!Lokal ma powierzchnię ok...