• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 425)
  • Lokal użytkowy Pszenno gm. Świdnica, Wrocławska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Pszenno gm. Świdnica, Wrocławska

    Pszenno

    • 490 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 1 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość komercyjna na sprzedaż Pszenno, bezpośrednio przy DK35 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Pszenno, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 35, z...

  • Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Bronowice, Bronowicka
    1 / 11
    Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Bronowice, Bronowicka

    Kraków

    • 960 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Frontowy , doskonale widoczny lokal przy ul. Bronowickiej. Około 64m2 składający się z 3 pomieszczeń. Do lokalu prowadzą dwa wejścia, jest PODJAZD DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH . Ogrzewa...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum
    1 / 5
    Lokal użytkowy Kielce Centrum

    Kielce

    • 1 670 760 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 8 525 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 196,56 m2 zlokalizowany na parterze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym tuż przy ścisłym centrum miasta. Lokal w stanie deweloperskim o charakterz...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Wisełka

    Wisełka

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 040 m2 powierzchnia
    • 2 885 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Wisełka, Gmina Wolin Powiat Kamieński, woj. Zac...

  • Lokal Gdańsk Zaspa ul. Jana Pawła Ii

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » pl. Jana Pawła II

    • 4 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA - GENIALNA WIDOCZNOŚĆ I OGROMNY POTENCJAŁ KLIENTÓWLokal znajduje się w prestiżowym kompleksie AVIATOR, przy al. Jana Pawła II, w samym sercu gdańskiej Zaspy. To miejsce...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Juliana Ursyna Niemcewicza

    Warszawa » Ochota » ul. Niemcewicza

    • 24 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAJEM LOKALU UŻYTKOWEGO - 257,42 m², WARSZAWA OCHOTAOferujemy do wynajęcia przestronny i nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 257,42 m², usytuowany w prestiżowej inwestycji z...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wawer, Międzylesie

    Warszawa » Wawer

    • 4 760 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o powierzchni 170 m2. Dostęp do magazynu windą towarowo-osobową o udźwigu do 1 tony lub schodami. Stan widoczny na zdjęciach. Brak bezpośredniego wejścia. Posad...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 4 568 € cena
    • 571 m2 powierzchnia
    • 8 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 571 m2 na Mokotowie, na 1 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. Słomińskiego

    Warszawa » Żoliborz » ul. Słomińskiego

    • 14 406 € cena
    • 686 m2 powierzchnia
    • 21 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy pow.686 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Słomińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Litewska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Litewska

    • 12 360 € cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 25 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 296 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Litewskiej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Białobrzeska

    Warszawa » Ochota » ul. Białobrzeska

    • 13 920 € cena
    • 960 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow.960 m2 na 9 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ochota ul. Opaczewska

    Warszawa » Ochota » ul. Opaczewska

    • 4 965 € cena
    • 367 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.367,81 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nier...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ochota ul. Opaczewska

    Warszawa » Ochota » ul. Opaczewska

    • 868 € cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.67,06 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie ,na parterze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Kamionkowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Kamionkowska

    • 51 957 zł cena
    • 753 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 753 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Pradze Południe, w OKOLICACH ul. Kamionkowskiej. poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Opaczewska

    Warszawa » Ochota » ul. Opaczewska

    • 5 599 € cena
    • 414 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.414,76 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Opaczewska

    Warszawa » Ochota » ul. Opaczewska

    • 4 891 € cena
    • 362 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.362,36 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Opaczewska

    Warszawa » Ochota » ul. Opaczewska

    • 2 875 € cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow.213 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Opaczewska

    Warszawa » Ochota » ul. Opaczewska

    • 4 995 € cena
    • 370 m2 powierzchnia