• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Biedaczów
  • Tuławki
  • Świerchowa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Łękawka

(4)
  • Dom 115 m2 na dużej działce Łękawka
    1 / 16
    Dom 115 m2 na dużej działce Łękawka

    Łękawka

    • 850 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PRZESTRZEŃ SPOKÓJ GOTOWY DO ZAMIESZKANIA BLISKO TARNOWA I KRAKOWA Łękawka, gmina Tarnów, woj. małopolskie Powierzchnia domu: 115 m² Powierzchnia działki: 4000 m² Rynek wtórny Są...

  • Dom Łękawka gm. Tarnów
    Dom Łękawka gm. Tarnów

    Łękawka

    • 3 500 000 zł cena
    • 1 754 m2 powierzchnia
    • 1 996 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujacy nie płaci prowizji Zapraszamy do oglądania nieruchomości inwestycyjnej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Z dużym potencjałem. Obiekt w stanie deweloperskim. Łękawka gm....

  • 1 / 4
    Działka rolno-zagrodowa w Łękawce !

    Łękawka

    • 47 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 6-arowa działka rolno-zagrodowa w miejscowości Łękawka.Działka o trójkątnym kształcie i o lekkim nachyleniu.Bezpośredni dojazd do działki drogą asfaltową.Działka nieuzb...

  • Wyrafinowany styl, unikatowa nieruchomosc

    Łękawka

    • 5 999 000 zł cena
    • 1 754 m2 powierzchnia
    • 3 421 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość z niezwykłym potencjałem inwestycyjnym, z możliwością dowolnego zagospodarowania przez przyszłego właściciela, jako obiekt zakwaterowania turystycznego i r...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka rolno-budowlana Trzemesna gm. Tuchów
    1 / 15
    Działka rolno-budowlana Trzemesna gm. Tuchów

    Trzemesna

    • 79 000 zł cena
    • 5 374 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlano-rolna w gminie Tuchów Do sprzedaży oferujemy działkę pod zabudowę jednorodzinną indywidualną położoną w miejscowości Trzemesna w gminie Tuchów. Działka skła...

  • Dom Piotrkowice

    Piotrkowice

    • 1 499 000 zł cena
    • 532 m2 powierzchnia
    • 2 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowy dom w Piotrkowicach komfort, natura i prestiż . Zapraszam do odkrycia niepowtarzalnej nieruchomości położonej na malowniczym wzgórzu w Piotrkowicach, w otoczeniu...

  • Na sprzedaż działka siedliskowa w Zabłędzy

    Zabłędza

    • 59 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka siedliskowa na sprzedaż – Zabłędza, gm. Tuchów - 56 arówNa sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni 5600 m², położona w miejscowości Zabłędza, gmina Tuchów, powiat tarnow...

  • Działki budowlane z widokiem na Tatry

    Zabłędza

    • 130 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKI BUDOWLANE Z WIDOKIEM NA TATRY – INWESTYCJA Z POTENCJAŁEM NA LATA Lokalizacja: Zabłędza - Pogórze Karpackie, część Ciężkowicko-Rożnowska Wyjątkowa oferta sprzedaży działek b...

  • Działka Piotrkowice

    Piotrkowice

    • 89 000 zł cena
    • 13 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    WYŁĄCZNOŚĆ TYLKO U NAS! Piękna działka rolna w Piotrkowicach 1,38 ha widokowa, z dostępem do drogi! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1,38 ha, położona w spokojn...

  • Działka budowlana świetna lokalizacja
    1 / 5
    Działka budowlana świetna lokalizacja

    Nowodworze

    • 399 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości - działkę budowlaną o powierzchni 41 arów, położoną na granicy miejscowości Tarnowiec i Nowodworze. Świetna lokalizacja najbli...

  • Działka zagrodowa Poręba Radlna-gm. Tarnów!

    Poręba Radlna

    • 249 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka zagrodowa o powierzchni 30 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów, z dogodnym dojazdem do Tarnowa.Nieruchomość ma regularny, prostokątny k...

  • Działka budowlana Poręba Radlna-gm. Tarnów!

    Poręba Radlna

    • 210 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów.Nieruchomość ma regularny kształt prostokąta oraz płaski teren, co daje...

  • Działka budowlano-zagrodowa Poręba Radlna!

    Poręba Radlna

    • 319 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlano - zagrodowa o powierzchni 38 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów, z dogodnym dojazdem do Tarnowa.30 arów stanowi część zagrod...