• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tymowa
  • Ostrówek
  • Katowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Tuchów

(1)
  • Mieszkanie Tuchów, ul. Władysława Reymonta

    Tuchów » ul. Reymonta

    • 262 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 34 m² położone na 3 piętrze przy ul. Ulica Władysława Reymonta w Tuchowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal składa się z ustawnego, jasne...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Przestronne mieszkanie w kamienicy OKAZJA

    Tarnów

    • 329 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 570 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OKAZJA - tylko 4500zł/m2Otwórz drzwi do nieograniczonego potencjału! Mamy dla Ciebie prawdziwą wyjątkową okazję, która z pewnością pobudzi Twoją wyobraźnię! Przedstawiamy prze...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszyce Wielkie

    • 382 250 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tarnów

    • 395 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Tarnów

    • 380 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Tarnów

    • 429 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie do sprzedaży 40m2
    1 / 9
    Mieszkanie do sprzedaży 40m2

    Tarnów » ul. Bora-Komorowskiego

    • 400 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Piotrowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie bezczynszowe - Tarnów-72 m2

    Tarnów » ul. Ujejskiego

    • 499 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w kamienicy – ul. Ujejskiego, Tarnów Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m², położone w zabytkowej kamienicy w samym centrum Tarnowa.Nieruchomość idealna...

  • Nowoczesne 3-Pokojowe Mieszkanie z Tarasem

    Tarnów » ul. Orzeszkowej

    • 265 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne 3-Pokojowe Mieszkanie z Tarasem | Stan Deweloperski + Gotowa Łazienka | ul. Elizy Orzeszkowej, Tarnów | 265 000 złSzukasz komfortowego miejsca z potencjałem do własnej a...

  • Nowoczesne mieszkania bezczynszowe koło Tarnowa!

    Koszyce Małe » ul. Brzozowa

    • 470 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 7 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Brzozowa Osiedle – Nowoczesne mieszkania bezczynszowe w Koszycach Małych koło Tarnowa - Zamieszkaj komfortowo w zielonej, spokojnej okolicy.Brzozowa Osiedle to kameralna inwestycja...

  • Nowoczesne mieszkania bezczynszowe koło Tarnowa!

    Koszyce Małe » ul. Brzozowa

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Nowoczesne mieszkania bezczynszowe koło Tarnowa!

    Koszyce Małe » ul. Brzozowa

    • 380 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Nowe mieszkania w Koszycach Wielkich

    Koszyce Wielkie » ul. Łąkowa

    • 472 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • parter

    DWUPOZIOMOWE APARTAMENTY Z CHARAKTEREM Koszyce Wielkie, ul. Łąkowa | 62,93 m² Cisza, komfort i tylko kilka minut od centrum Tarnowa. Jeśli marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku,...

  • Mieszkanie Tarnów ul. Lwowska

    Tarnów » ul. Lwowska

    • 1 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyłączność Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Lwowska 100 Na wynajem oferujemy świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m, z...

  • Zbylitowska Góra, Mieszkanie z ogródkiem
    1 / 8
    Zbylitowska Góra, Mieszkanie z ogródkiem

    Zbylitowska Góra

    • 450 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż – Zbylitowska Góra | Stan deweloperski Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim z prywatnym ogródkiem,...

  • Mieszkanie z balkonem 45 m2 na os. Strusina - ul. Mościckiego, Ta...

    Tarnów

    • 350 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż komfortowe i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m², położone w jednej z bardziej poszukiwanych dzielnic Tarnowa – na osiedlu Strusina, przy ul....

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie idealne dla osób ceniących wygodę i nowoczesne rozwiązania. Lokalizacja: ulica Rogoyskiego, Tarnów Powierzchnia: 45,25 m Mi...

  • Nowe mieszkania w Zgłobicach
    1 / 16
    Nowe mieszkania w Zgłobicach

    Zgłobice

    • 446 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkania na sprzedaż w miejscowości Zgłobice zlokalizowane 5 km od centrum Tarnowa. W budynku mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie b...

  • Apartament 84,83 m2 dwupoziomowy.

    Tarnów

    • 542 912 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 464 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze sko...

  • Mieszkanie w centrum Tarnowa

    Tarnów

    • 249 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem w centrum Tarnowa – ul. Lwowska | 32 m² Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? A może inwestycji w świetnej lokalizacji? Ta oferta...

  • Na sprzedaż mieszkanie - ul. Chopina Tarnów!
    Na sprzedaż mieszkanie - ul. Chopina Tarnów!

    Tarnów

    • 384 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 - pokojowe mieszkanie z balkonem - 65 m2 - blisko ul. Krakowskiej. Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m2, zlokalizowane na 3 piętrze. Układ pomieszcze...

  • Wynajmę 2 pokoje w cenie 1
    1 / 6
    Wynajmę 2 pokoje w cenie 1

    Kąśna Górna

    • 50 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę okazjonalnie 2 pokoje w cenie 1 dla jednej, dwóch lub maksymalnie trzech kobiet, małżeństwa, znajomych na ferie/urlop/przejazd Do dyspozycji również: korytarz, łazienka, ku...

  • Na sprzedaż 4 pokojowe mieszaknie Tarnów

    Tarnów » os. Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    • 399 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    DUŻE MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI! Jeśli szukasz dobrego miejsca do życia z doskonałą lokalizacją w Tarnowie – to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż...

  • Apartament 88,41 m2 dwupoziomowy.
    1 / 11
    Apartament 88,41 m2 dwupoziomowy.

    Tarnowiec

    • 565 824 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 430 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze skom...

  • Nowoczesne mieszkania bezczynszowe koło Tarnowa!

    Koszyce Małe » ul. Brzozowa

    • 399 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Brzozowa Osiedle-nowoczesne, bezczynszowe mieszkania. Koszyce Małe koło Tarnowa Zamieszkaj komfortowo w zielonej, spokojnej okolicy. Brzozowa Osiedle to kameralna inwestycja w cich...

  • Dom 83 m2 ogród, 2 miejsca postojowe

    Koszyce Małe

    • 600 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • parter

    PRZEDSPRZEDAŻ – 8 domów w nowej Inwestycji " Brzozowe Domy."

  • Na sprzedaż mieszkanie Koszyce Wielkie!

    Koszyce Wielkie » ul. Północna

    • 410 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3-pokojowe mieszkanie – Koszyce Wielkie, ul. Północna 69 m² | parter | bezczynszowe | 410 000 złNa sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m², zlokalizowan...

  • Apartament na parterze 57,88 m2 z ogrodem.
    1 / 6
    Apartament na parterze 57,88 m2 z ogrodem.

    Tarnowiec

    • 620 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. DO ZAMIESZKANIA. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni...

  • Zbylitowska Góra, Mieszkanie z ogródkiem, Gotowe
    1 / 10
    Zbylitowska Góra, Mieszkanie z ogródkiem, Gotowe

    Zbylitowska Góra

    • 594 720 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż – Zbylitowska Góra | Stan – gotowe do zamieszkania, częściowo umeblowane Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie gotowe do w...

  • UMEBLOWANE MIESZKANIE – ZBYLITOWSKA GÓRA

    Zbylitowska Góra » ul. Pańska

    • 490 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Są mieszkania, które wymagają planowania i dodatkowych nakładów.I są takie, do których można wejść i od razu poczuć, że wszystko jest gotowe.Ta propozycja w Zbylitowskiej Górze prz...

  • Trzypokojowe mieszkanie w centrum Tarnowa!
    Trzypokojowe mieszkanie w centrum Tarnowa!

    Tarnów

    • 639 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    To nie jest kolejne ciasne mieszkanie w bloku, lecz przemyślana przestrzeń o powierzchni 83,8 m2 która pozwala oddychać! Sercem tego domu, który mieści się przy ul. Rejtana, są trz...