• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Łęg Tarnowski

(2)
  • Działka budowlana z warunkami zabudowy
    1 / 4
    Działka budowlana z warunkami zabudowy

    Łęg Tarnowski

    • 94 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży oferujemy działkę budowlaną położoną w msc. Łęg Tarnowski. Powierzchnia wynosi 31 arów i jest w kształcie prostokąta. Wydane są warunki zabudowy. Odległość od głów...

  • Działka budowlana Łęg Tarnowski gm. Żabno
    1 / 6
    Działka budowlana Łęg Tarnowski gm. Żabno

    Łęg Tarnowski

    • 72 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 0,0860 ha położoną w miejscowości Łęg Tarnowski przy ulicy Kolejowej. Z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu wg projektu JASKÓŁKA 2 z garaż...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działkę rolna sprzedam

    Radłów

    • 15 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna położona w Głów gmina Radłów o pow 0,48 ha , grunty dobrej klasy

  • Działka rolna -sprzedam

    Radłów

    • 15 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunty rolne Głów - gmina Radłów dobrej klasy użytkowej o pow. 0,48 ha

  • Działka Żelazówka

    Żelazówka

    • 73 000 zł cena
    • 3 128 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY W GMINIE DĄBROWA TARNOWSKA - ŻELAZÓWKA. Oferujemy do sprzedaży działkę z możliwością zabudowy jednorodzinnej o powierzchni 0,3128ha,...

  • Działka Radłów ul. bł. Karoliny Kózkówny

    Radłów » ul. Kózkówny

    • 129 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Szukasz ciszy i spokoju? Mam dla Ciebie działkę oddaloną 10 minut spacerkiem od centrum Radłowa. Lokalizacja: Radłów ul. Bł. Karoliny Kózkówny, powiat tarnowski (małopolskie)...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA W GMINIE DĄBROWA TARNOWSKA - ŻELAZÓWKA.
    DZIAŁKA BUDOWLANA W GMINIE DĄBROWA TARNOWSKA - ŻELAZÓWKA.

    Żelazówka

    • 83 000 zł cena
    • 3 128 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W GMINIE DĄBROWA TARNOWSKA - ŻELAZÓWKA. Oferujemy do sprzedaży świeżo wydzieloną działkę rolną z możliwością uzyskania decyzji o warunkach zabudowy na budowę do...

  • Działka Morzychna

    Morzychna

    • 48 920 zł cena
    • 1 223 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE NA PRZEDMIEŚCIACH DĄBROWY TARNOWSKIEJ - OK.800M DO ULICY ŻABIEŃSKIEJ. Oferujemy do sprzedaży świeżo wydzielone działki budowlane w miejscowości Mo...

  • Działka Niwka

    Niwka

    • 89 440 zł cena
    • 1 118 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Dwie działki budowlane w miejscowości Niwka, gm. Radłów Oferuję na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki w malowniczej miejscowości Niwka (gm. Radłó...

  • Działka rolna

    Żabno

    • 150 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka rolna w miejscowości Żabno, o powierzchni 93 arów.Działka w kształcie prostokąta.Media:- studnia,- prąd w drodze.Dojazd drogą polną.  Gmina Żabno ni...

  • Działka Żabno

    Żabno

    • 399 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TEREN POD INWESTYCJĘ, W BLISKIM SĄSIEDZTWIE LASU!!! Do sprzedaży przedstawiam wyjątkową ofertę nieruchomości, usytuowaną w urokliwej miejscowości Żabno, powiat tarnowski. Ta...

  • Działka ogrodzona 19 arów Lisia Góra

    Lisia Góra

    • 215 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna 19 arów – Lisia Góra, przy drodze nr 73 – 215 000 złNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 19 arów, położona w miejscowości Lisia Góra, bezp...

  • Działka budowlana Radłów
    1 / 7
    Działka budowlana Radłów

    Radłów

    • 2 702 500 zł cena
    • 11 900 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka: 1,19 ha w jednym kawałku - idealna pod inwestycję lub budowę domu! Oferujemy atrakcyjną działkę, położoną w pobliżu malowniczego zalewu To wyjątkowe miejsce do...

  • Działka Lisia Góra Brzozówka

    Lisia Góra

    • 635 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANO-USŁUGOWA W BRZOZÓWCE KOŁO TARNOWA - OK.7KM DO ŚCISŁEGO CENTRUM MIASTA. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-usługową o powierzchni 0...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Sieradza

    • 45 000 zł cena
    • 6 100 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bez pośredników działkę rolną w miejscowości Sieradza-Fiuk o powierzchni 0,61 ha. Działka nr 308 Cena do negocjacji Tel. [tel]

  • Działka budowlana Laskówka Chorąska

    Laskówka Chorąska

    • 99 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 12 arów, położona w miejscowości Laskówka Chorąska w powiecie dąbrowskim. Miejsce to nadaje się pod budowę własnego domu w oto...

  • Działka leśna Łukowa gm. Lisia Góra
    1 / 5
    Działka leśna Łukowa gm. Lisia Góra

    Łukowa

    • 19 000 zł cena
    • 2 650 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działki leśne w gm. Lisia Góra Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny pakiet działek położonych w miejscowości Łukowa w gminie Lisia Góra, w powiecie tarnowskim, a także udział w działce...

  • Działka usługowa Wierzchosławice

    Wierzchosławice

    • 449 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wierzchosławice – działka handlowo usługowa w centrum Wierzchosławic, o powierzchni 26 arów. Działka zlokalizowana jest przy głównej drodze przy rondzie z którego rozchodzą się dro...

  • Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!
    1 / 5
    Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!

    Łukowa

    • 260 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 24 arów, położona w miejscowości Łukowa, zaledwie kilka minut od Tarnowa. Nieruchomość ma kształt prostokąta, co ułatwia jej...

  • Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!
    1 / 7
    Widokowa działka budowlana Łukowa- gm. Lisia Góra!

    Łukowa

    • 157 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 22 arów, położona w miejscowości Łukowa, zaledwie kilka minut od Tarnowa. Nieruchomość ma kształt prostokąta, co ułatwia jej...

  • Śmigno działka budowlana 10.08 ar
    1 / 4
    Śmigno działka budowlana 10.08 ar

    Śmigno

    • 115 000 zł cena
    • 1 008 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są 4 działki budowlane położone w miejscowości Śmigno gm. Lisia Góra, 8 km od Tarnowa. Powierzchnia 10.08 ar, II, III, IV, V linia zabudowy. Działki posiada...

  • Działka rekreacyjna
    Działka rekreacyjna

    Lisia Góra

    • 50 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę 7ar w Kamiannej gmina Łabowa powiat nowosądecki cena 50 000 kontakt [tel]

  • Ekskluzywna działka w Lisiej Górze 1,81 ha

    Lisia Góra

    • 629 000 zł cena
    • 18 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni 181 arów (1,81 ha), o charakterze budowlano-rolno-leśnym, z bezpośrednim dojazdem drogą gminną. Część terenu jest za...

  • Działka budowlana 2027 m² Pawęzów (pod Tarnowem)
    1 / 2
    Działka budowlana 2027 m² Pawęzów (pod Tarnowem)

    Pawęzów

    • 320 000 zł cena
    • 2 027 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2027 m² w miejscowości Pawęzów, gmina Lisia Góra. Decyzja o warunkach zabudowy: dom jednorodzinny z możliwością podłączenia do prądu, wo...

  • Działka budowlana Łukowa gm. Lisia Góra
    1 / 15
    Działka budowlana Łukowa gm. Lisia Góra

    Łukowa

    • 115 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzy atrakcyjne działki budowlane w Łukowej Na sprzedaż prezentujemy trzy atrakcyjne działki z wydanymi warunkami zabudowy, położone w urokliwej i spokojnej miejscowości Łukowa, w...