• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 1 575 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35,00 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w OKOLICACH ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 3 600 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 2 osób na 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Teren inwestycyjny z zabudową - Drawno

    Drawno » ul. Kolejowa

    • 998 000 zł cena
    • 557 m2 powierzchnia
    • 1 792 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu nieruchomość zabudowaną o powierzchni działki 557 m2.Zabudowa:budynek biura/sklep,myjnia.Istnieje możliwość zakupu działki sąsiedniej:1. Działka o powierzchni...

  • Kołaczków pawilon handlowy z częścią mieszkalną.

    Kołaczków » ul. Spacerowa

    • 160 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 1 177 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kołaczków na sprzedaż pawilon handlowy z częścią mieszkalną.Nieruchomość gruntowa o obszarze 1335 m2 użytkowanie wieczyste . Budynek parterowy, wykonanym w konstrukcji tradycyjne...

  • Obiekt 7 mieszkań w Ustroniu z gotowym PnB
    1 / 16
    Obiekt 7 mieszkań w Ustroniu z gotowym PnB

    Ustroń

    • 849 000 zł cena
    • 451 m2 powierzchnia
    • 1 883 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący [tel] Obiekt inwestycyjny z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 7 mieszkań / możliwość rozbudowy do 9 apartamentów Ustroń Lipowiec Na sprzedaż...

  • Budynek z duszą w centrum miasta Jeleniej Góry dom raty
    1 / 5
    Budynek z duszą w centrum miasta Jeleniej Góry dom raty

    Jelenia Góra

    • 499 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 238 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam. Sprzedam budynek usługowy z duszą idealny na ciekawą działalność gospodarczą lub zamienie sposobu użytkowania na mieszkanie mały domek powierzchnia ok 80m2 wysokość ok 7 m p...

  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście, Probostwo
    1 / 6
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście, Probostwo

    Lublin

    • 49 900 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 3 839 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zakupu miejsc postojowych w zamkniętym kompleksie budynków, usytuowanym w sercu Lublina, przy ul. Probostwo/Biernackiego/Prusa. Posiadamy kilka miejsc postojowych do...

  • Lokal użytkowy , Okszowska
    1 / 4
    Lokal użytkowy , Okszowska

    Lublin

    • 69 500 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    cena promocyjna na wakacje do 31 08 2025 r Hala, magazyn przy ul.Okszowskiej 39, w budyniu docieplonym , składająca się z 2 dwóch pomieszczeń, połączonych ze sobą przejściem, z mo...

  • Lokal Handlowo/Usługowy z potencjałem
    1 / 13
    Lokal Handlowo/Usługowy z potencjałem

    Konin

    • 350 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam nieruchomość o powierzchni 614 m2 zabudowaną parterowym budynkiem handlowo-usługowym o powierzchni 206 m2 zlokalizowaną w Koninie. Budynek do tej pory wykorzystywany na p...

  • Lokal Handlowo/Usługowy z potencjałem

    Konin

    • 350 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Kamienica inwestycyjna | duża działka | podział

    Sosnowiec » ul. Rybna

    • 999 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 1 817 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---KAMIENICA z 1935 ROKU - INWESTYCYJNA PREMIUM Z POTENCJAŁEM REDEVELOPMENTU Sosnowiec, ul. Rybna | Projekt pod sprzedaż mieszkań i...

  • Sprzedam nowy obiekt
    Sprzedam nowy obiekt

    Warszawa

    • 8 500 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 10 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam nową inwestycję w stanie deweloperskim z przeznaczeniem na usługi medyczne lub biurowe, bezpośrednio. Bardzo dobra lokalizacja w Warszawie na Bemowie. Cena do negocjacji.

  • Lokal użytkowy 46m2 ul. Niecała- Lublin
    Lokal użytkowy 46m2 ul. Niecała- Lublin

    Lublin

    • 292 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 348 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mam do sprzedania lokal użytkowy o pow. 46 m2 z możliwości na przekształcenie na lokal mieszkalny - zgoda wspólnoty. Możliwość dowolnej aranżacji wg własnych potrzeb.

  • Lokal Gdańsk Rudniki ul. Elbląska

    Gdańsk » Rudniki » ul. Elbląska

    • 13 500 000 zł cena
    • 2 340 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!OBIEKT BIUROWO-MAGAZYNOWY!LOKALIZACJA: Obiekt zlokalizowany jest przy trasie prowadzącej z centrum Gdańska w kierunku Elbląga oraz Warszawy (droga krajowa numer 7). Bar...

  • Lokal Gdańsk Rudniki ul. Elbląska

    Gdańsk » Rudniki » ul. Elbląska

    • 13 500 000 zł cena
    • 2 340 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Gliwice, ul. Jaskółcza 2/LU1-Sprzedam lokal użytkowy
    1 / 10
    Gliwice, ul. Jaskółcza 2/LU1-Sprzedam lokal użytkowy

    Gliwice

    • 260 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mam do sprzedania lokal użytkowy o łącznej powierzchni 60 m2, mieszczący się pod adresem "ul. Jaskółcza 2/LU1, 44-100 Gliwice". Lokal nadaje się pod każdą działalność oraz posiada...

  • Centrum, Rynek Oleśnica, lokal, witryna
    1 / 14
    Centrum, Rynek Oleśnica, lokal, witryna

    Oleśnica

    • 449 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 908 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaży lokal handlowo -użytkowy Rynek Oleśnicki, ul. Traugutta 12 - Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 65 m² - Położony w centrum Oleśnicy, przy ul. Traugutta 12. - L...

  • Gotowy do wprowadzenia, wsłana kuchnia i łazienka
    1 / 9
    Gotowy do wprowadzenia, wsłana kuchnia i łazienka

    Otwock

    • 599 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 360 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania lokal niemieszkalny o powierzchni 64,32 m2 położony w budynku usługowo - mieszkalnym. Budynek wzniesiony  w 2006 roku, wyposażony w windę towarową. W 2023 r. pomies...

  • Biura na Górnym Mokotowie kameralny budynek
    1 / 16
    Biura na Górnym Mokotowie kameralny budynek

    Warszawa

    • 6 818 000 zł cena
    • 352 m2 powierzchnia
    • 19 370 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal biurowy zlokalizowany, w samym sercu Górnego Mokotowa, w otoczeniu zieleni Parku Morskie Oko. To kameralny budynek biurowy, który łączy doskonałą lokalizację z no...

  • Restauracja w topowej lokalizacji w Gdyni !
    1 / 12
    Restauracja w topowej lokalizacji w Gdyni !

    Gdynia

    • 450 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 2 164 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna TYLKO w biurze GAUDIUM. Nie wszystkie nasze nieruchomości i informacje są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie...