• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • Okolice Ślesina/Skulska – Lokal Handlowo/Usługowy
    1 / 10
    Okolice Ślesina/Skulska – Lokal Handlowo/Usługowy

    Skulsk

    • 200 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam nieruchomość o powierzchni 1000 m2 zabudowaną parterowym budynkiem handlowo-usługowym o powierzchni 70 m2 zlokalizowaną w gminie Skulsk. Budynek wykorzystywany pod sklep s...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Srokowo

    Srokowo

    • 7 001 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk Kuby Niebieśniaka w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: udziału 1/6 części w prawie własności nieruchomości lokalowej, składającej się z lokal...

  • Hala Produkcyjna duża z placem 4ha suwnice 8-16Ton w tandemie

    Katowice

    • 23 000 000 zł cena
    • 8 461 m2 powierzchnia
    • 2 719 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam obiekt przemysłowy – Sosnowiec | gotowy pod produkcję konstrukcji stalowych Na sprzedaż kompleks przemysłowy w Sosnowcu – 3,8 ha gruntu + hale i zaplecze biurowe, w peł...

  • Hotel & Restauracja RYCERSKI - dochodowy biznes z potencjałem.

    Czeladź

    • 15 900 000 zł cena
    • 2 350 m2 powierzchnia
    • 6 766 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OKAZJA INWESTYCYJNA - GOTOWY BIZNES NIERUCHOMOŚĆ PREMIUM W ŚLĄSKIM CENTRUM KOMUNIKACYJNYM Na sprzedaż unikalna nieruchomość komercyjna – Hotel i Restauracja Rycerski - zlokal...

  • Hala magazynowo-produkcyjna 4 799 m² Ruda Śląska, inwestycja z na...

    Ruda Śląska

    • 5 570 000 zł cena
    • 4 799 m2 powierzchnia
    • 1 161 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo-produkcyjna 4 799 m² – Ruda Śląska – inwestycja z najemcą Gotowy produkt inwestycyjny w sercu Śląska! Oferujemy halę magazynowo-produkcyjną o pow. 4 799 m² na...

  • Kompleks biurowy magazynowy 1592m2 z magazynem i parkingiem

    Poznań

    • 21 800 000 zł cena
    • 21 209 m2 powierzchnia
    • 1 028 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Inwestycja w TOP nieruchomość, na pograniczu Poznania i Baranowa. Zadbana nieruchomość o poniższych parametrach: Grunt z placem utwardzonym - pow. 21 209 m² (ok. 2,12 ha) Bi...

  • 1 / 4
    Łodź / Teofilów – Kompleks Produkcyjno – Magazynowy z WZ - 20.185...

    Łódź

    • 19 500 000 zł cena
    • 44 082 m2 powierzchnia
    • 443 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż teren przemysłowy z zabudowaniami Łodź / Teofilów – Kompleks Produkcyjno – Magazynowy 20.901 m2 z WZ na 20.185 m2 Lokalizacja: Łódź Teofilów, strefa przemysłowa....

  • Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonka/War...

    Zielonka

    • 10 000 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość biurowo–produkcyjno–magazynowa – Zielonka k. Warszawy KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Lokalizacja Nieruchomość położona w Zielonce przy ul. Prymasa Stefana Wyszyń...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Białobrzeska

    Warszawa » Ochota » ul. Białobrzeska

    • 11 592 € cena
    • 644 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 644 m2 na 7 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 6 919 € cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 374 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 3 039 076 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 22 680 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowo-handlowy 133,88 m² | Parter | Orłowo Square | Możliwa gastronomia. Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku.Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 133,88 m²...

  • Lokal Janów ul.

    Janów

    • 3 500 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę budynek usługowy (warsztat) w Janowie w gminie Brochów.  Budynek ma 116 m2 i usytuowany jest na działce o powierzchni 804 m2. W skład nieruchomości wchodzi warsztat z kanał...

  • Lokal Łódź Łódź-Górna, Łódź-Górna ul. Kurczaki

    Łódź » Górna » ul. Kurczaki

    • 350 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 4 606 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż świetnie położony lokal usługowo/handlowo/mieszkalny Łódź Górna Chojny/Kurczaki Fryzjer/kosmetyka w formie segmentu z częścią mieszkalną tylko u nas! Powierzchn...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Trzcinowa

    Warszawa » Włochy » ul. Trzcinowa

    • 12 825 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o powierzchni 285 m², zlokalizowana na 2 piętrze biurowca przy ul. Trzcinowej w Warszawie - Włochy.Lokal stanowi samodzielny moduł bi...

  • Lokal użytkowy Świdnica
    1 / 13
    Lokal użytkowy Świdnica

    Świdnica

    • 375 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 4 935 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL Z DUŻĄ WITRYNĄ NA PARTERZE ŚCISŁE CENTRUM! Lokal handlowo-usługowy w ścisłym Centrum miasta! Na powierzchnię lokalu składa się przestronna, jasna sala główna oraz dwa pomie...

  • Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonk
    1 / 6
    Wielofunkcyjny obiekt biurowo produkcyjno magazynowy Zielonk

    Zielonka

    • 10 000 000 zł cena
    • 2 260 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość biurowo–produkcyjno–magazynowa – Zielonka k. Warszawy KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Lokalizacja Nieruchomość położona w Zielonce przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego...

  • Sprzedam lokal użytkowy
    1 / 8
    Sprzedam lokal użytkowy

    Gniezno

    • 299 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 672 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Cena : 299.000,00 Charakterystyka przeznaczenia: Lokal biurowy, handlowy, magazynowy lub usługowy o powierzchni 64,31 m2 Opis budynku: lokal znajduje się w przyziemiu bloku mies...

  • Lokal użytkowy Dąbrówka gm. Rzezawa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Dąbrówka gm. Rzezawa

    Dąbrówka

    • 5 550 000 zł cena
    • 1 173 m2 powierzchnia
    • 4 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala przemysłowa z suwnicą 5T w miejscowości Dąbrówka gmina Rzezawa. Hala wzniesiona w 2022 roku znajduje się 50km na wschód od Krakowa, najbliższe miasta to Bochnia i...

  • Lokal użytkowy Pobierowo gm. Rewal
    1 / 20
    Lokal użytkowy Pobierowo gm. Rewal

    Pobierowo

    • 1 660 000 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 2 594 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    *** !!! --- OKAZJA --- !!! *** PENSJONAT ze STOŁÓWKĄ (21 pokoi z łazienkami dla ok 53 osób) - ok 500 m od plaży ! * przestronna recepcja z kominkiem * stołówka na ok. 45 osób wr...

  • Lokal użytkowy Sarbinowo gm. Mielno
    1 / 20
    Lokal użytkowy Sarbinowo gm. Mielno

    Sarbinowo

    • 2 550 000 zł cena
    • 581 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA : ok 800 m od morza - szerokiej, piaszczystej plaży ! Dojście znajduje się nie przy głównych wejściu w Sarbinowie, dzięki czemu plaża w tym miejscu nie jest zatłoczona...