• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 424)
  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa
    1 / 3
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa

    Kołobrzeg

    • 1 200 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy położony w zachodniej części Kołobrzegu przy ul. Wylotowej. Lokal usytuowany na parterze budynku III piętrowego, w chwili obecnej wykorzystywany jest na działalność...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, Mariacka
    1 / 6
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, Mariacka

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 932 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kołobrzeg ścisła starówka - na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 58,59 m2 z wejściem po kilku stopniach, który usytuowany jest przy ruchliwym deptaku. W pobliżu lokalu znajdują się i...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Portowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Portowa

    Kołobrzeg

    • 1 200 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 18 182 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Klimatyczny lokal gastronomiczny o pow. 66,40 m2, zlokalizowany w Kołobrzegu przy deptaku prowadzącym do kanału portowego i latarni morskiej. Odległość od plaży ok. 150 m. Lokal...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Śródmieście
    1 / 19
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Śródmieście

    Kołobrzeg

    • 450 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 575 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Możliwość doliczenia podatku VAT (103.500,- zł) Właściciel wystawi fakturę. Cena 450.000,- zł nett plus 23 % VAT razem 553.500,- zł brutto Lokal usytuowany jest w śródmieściu Koł...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka
    1 / 20
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka

    Kołobrzeg

    • 3 175 300 zł cena
    • 317 m2 powierzchnia
    • 10 017 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BARDZO DOBRZE PROSPERUJĄCA RESTAURACJA W KOŁOBRZEGU. LOKALIZACJA- lokal piwniczny w ścisłym centrum miasta w pobliżu Ratusza Miejskiego PRZEZNACZENIE- działalność gastronomiczna A...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, Dubois Stanisława
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, Dubois Stanisława

    Kołobrzeg

    • 500 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 576 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 66,83 m2, usytuowanego w samym centrum Kołobrzegu. Wokół znajdują się liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe ora...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka
    1 / 20
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka

    Kołobrzeg

    • 470 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 931 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowo-usługowo-biurowy o pow. 43,28 m2 położony w części piwnicznej pasażu ( winda zjeżdża do piwnicy). Budynek V kondygnacyjnego z 2002 r. LOKALIZACJA - Centrum miasta Ko...

  • Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, Plac Ratuszowy
    1 / 18
    Lokal użytkowy Kołobrzeg Starówka, Plac Ratuszowy

    Kołobrzeg

    • 550 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 096 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dla osoby chcącej otworzyć swoją działalność gospodarczą w branży fryzjersko-kosmetycznej. Kołobrzeg lokal użytkowy o pow. 41 m2 w samym centrum kołobrzeskiej starówki. Lok...

  • Lokal użytkowy Gościno
    1 / 7
    Lokal użytkowy Gościno

    Gościno

    • 380 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 3 090 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL USŁUGOWO - MIESZKALNYM w centrum Gościna. Nieruchomość stanowi działka gruntu o pow. 127 m2 zabudowana budynkiem usługowo - mieszkalnym o powierzchni użytkowej 123,44 m2 skł...

  • Lokal użytkowy Orneta, Dworcowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Orneta, Dworcowa

    Orneta

    • 850 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż zakład produkcyjny w miejscowości Orneta w powiecie lidzbarskim w woj. warmińsko-mazurskim. Powierzchnia zakładu ok. 3000 m2 Powierzchnia działki: W zakładzie były...

  • Lokal użytkowy Dźwirzyno gm. Kołobrzeg
    1 / 17
    Lokal użytkowy Dźwirzyno gm. Kołobrzeg

    Dźwirzyno

    • 1 850 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 3 190 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA- atrakcyjne osiedle domków jedn., pensjonatów w miejscowości nadmorskiej w Dźwirzynie. ODLEGŁOŚĆ DO PLAŻY - ok. 300 m , 600 m DO JEZIORA TYP BUDYNKU - PENSJONATOWY , r...

  • Lokal użytkowy Wrocław Psie Pole, Karłowice, Bolesława Krzywoustego
    1 / 5
    Lokal użytkowy Wrocław Psie Pole, Karłowice, Bolesława Krzywouste...

    Wrocław

    • 349 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 576 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. [tel] Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 33 m2 położony przy ul. Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na par...

  • Nowoczesny lokal w świetnej lokalizacji na Wildzie
    1 / 13
    Nowoczesny lokal w świetnej lokalizacji na Wildzie

    Poznań

    • 1 050 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 13 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy na parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na poznańskiej Wildzie z dużymi przeszklonymi witrynami od ulicy. W nowoczesnej inwestycji mieszkaniowo-usłu...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Celna
    1 / 2
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Celna

    Szczecin

    • 700 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego w nowej inwestycji Dewelopera J.W. Construction - NAD ODRĄ - przy ul. Celnej. Lokalizacja przy bulwarach szczecińsk...

  • Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa
    1 / 9
    Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa

    Gdynia

    • 2 956 167 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 20 819 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowo-handlowy 142,81 m² | Parter | Orłowo Square  *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku. Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 142,81 m², położony na parte...

  • Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kolista
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kolista

    Kraków

    • 2 990 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 13 591 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | PROSPERUJĄCA PIZZERIA - "BAKŁAŻAN" Oferujemy do sprzedaży doskonale prosperującą pizzerię o powierzchni około 130 m2, położoną na parterze wolnostojącego domu jednorod...

  • Wyposażony lokal w kamienicy|Stare Miasto|Batorego
    1 / 14
    Wyposażony lokal w kamienicy|Stare Miasto|Batorego

    Kraków

    • 490 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 424 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal w sercu Starego Miasta BUDYNEK I OKOLICA: Lokal znajduje się w suterenie oficyny kamienicy przy ul. Stefana Batorego w Krakowie, z widok...

  • Lokal użytkowy Piaseczno
    1 / 4
    Lokal użytkowy Piaseczno

    Piaseczno

    • 960 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL Do Wykończenia (Stan Deweloperski) - Centrum Piaseczna Idealny Na Klinikę, Przychodnię Medyczną, Gabinety. Centrum Medyczne, Club Fitness Na sprzedaż lokal na nowym osiedlu w...

  • ZaINVESTuj w Cieszynie-1019m2 idealna lokalizacja!
    1 / 16
    ZaINVESTuj w Cieszynie-1019m2 idealna lokalizacja!

    Cieszyn

    • 1 900 000 zł cena
    • 1 019 m2 powierzchnia
    • 1 865 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KATARZYNA DZIUK Agent prowadzący [tel] Szanowni Państwo! Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 1019m2 w strategicznym położeniu w ścisłym centrum Cieszyna przy skrzyż...

  • Lokal użytkowy Wałbrzych Śródmieście
    1 / 5
    Lokal użytkowy Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 265 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 2 285 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy, o powierzchni 116m 2 , znajdujący się w Śródmieściu. Lokal posiada dwie sale sprzedaży, zaplecze socjalne, łazienka z prysz...