• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 425)
  • Lokal użytkowy Gliwice
    1 / 8
    Lokal użytkowy Gliwice

    Gliwice

    • 2 999 000 zł cena
    • 491 m2 powierzchnia
    • 6 108 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lub wynajem - nowoczesny budynek biurowo-usługowy 491 m2, Gliwice. Oferujemy na sprzedaż budynek biurowy, który dzi ę...

  • Lokal (27met) okolice Łukasińskiego (Wrocław)
    1 / 6
    Lokal (27met) okolice Łukasińskiego (Wrocław)

    Wrocław

    • 329 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 12 186 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWA CENA!!! TYLKO W HOME EXPERT SUPER OFERTA! Do sprzedania lokal mieszkalny zaadaptowany na gabinet lekarski w nowszym budynku z 2001 roku z ogrzewaniem miejskim na Przedmieści...

  • Lokal użytkowy 65 m² w centrum Oleśnicy
    1 / 13
    Lokal użytkowy 65 m² w centrum Oleśnicy

    Oleśnica

    • 379 700 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 842 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowo-usługowy w centrum Oleśnicy – powierzchnia 65 m² duże witryny, dwa wejścia Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 65 m², położony w samym cent...

  • Żerniki Pub / Restauracja / Gotowy biznes
    1 / 5
    Żerniki Pub / Restauracja / Gotowy biznes

    Wrocław

    • 129 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 1 744 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    . **Na sprzedaż: działający pub na wrocławskich Żernikach o powierzchni 74,11 m2** Oferujemy na sprzedaż w pełni funkcjonujący pub zlokalizowany na wrocławskich Żernikach – w dyn...

  • Lokal Warszawa Włochy, Opacz Kolonia

    Warszawa » Włochy

    • 8 500 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal biurowo-magazynowy, Włochy - Kolonia Opacz. Lokal w zespole budynków biurowo-magazynowych. Jest to cicha i spokojna ulica. W ciągu ulicy biura i magazyny wynajm...

  • Lokal Gościcino ul.

    Gościcino

    • 12 950 000 zł cena
    • 11 683 m2 powierzchnia
    • 1 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWY BIZNES W BRANŻY MOTORYZACYJNEJLOKALIZACJANieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się wsi Gościcino, w powiecie wejherowskim. Lokalizacja ta jest ogromnym atute...

  • Na sprzedaż 2 wynajęte budynki biurowe zysk 28000złNETTO/msc
    1 / 16
    Na sprzedaż 2 wynajęte budynki biurowe zysk 28000złNETTO/msc

    Warszawa

    • 4 900 000 zł cena
    • 575 m2 powierzchnia
    • 8 522 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obydwa budynki obecnie są wynajęte. Przychód wynosi 28 000 netto. Nieruchomość ma założoną księgę wieczystą. Powierzchnia działki 465 m2. Budynek nr 1. Czterokondygnacyjny budyn...

  • Lokal użytkowy Piaseczno
    1 / 9
    Lokal użytkowy Piaseczno

    Piaseczno

    • 7 760 000 zł cena
    • 1 378 m2 powierzchnia
    • 5 632 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wolnostojący budynek w Piasecznie o powierzchni całkowitej 1 378 m2, powierzchnia użytkowa ok. 1 170 m2 - parter, 1 piętro, poddasze-2 piętro po ok. 390 m2. Działka o powierzchni...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wesoła Wesoła
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wesoła Wesoła

    Warszawa

    • 1 300 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 3 171 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalno-usługowy o pow 410 m2,działka 700m2.Usytuowany w centrum,w bliskiej okolicy nowowybudowanego osiedla.Parter 1 część:garaż(2 samochody),gabinet,sala sprzedażowa(6...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 280 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bardzo ładnie przestronny lokal na parterze w Warszawie-Włochach zlokalizowany przy ulicy Ryżowej. Lokal usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej około 136 m2, składa się dwóch po...

  • Lokal użytkowy Brwinów
    1 / 3
    Lokal użytkowy Brwinów

    Brwinów

    • 1 850 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 4 205 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    4-kondygnacyjny lokal usługowo-handlowy w rejonie Brwinowa, Podkowy Leśnej, Owczarnii - bardzo dobra lokalizacja. Media: prąd, gaz, woda miejska, kanalizacja. Lokal z otynkowanymi...

  • Lokal użytkowy Ożarów Mazowiecki
    1 / 8
    Lokal użytkowy Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 800 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 14 877 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do sprzedania obiekt warsztatowy o powierzchni użytkowej 121 metrów kwadratowych, na działce o powierzchni 4024metry kwadratowe, z...

  • Lokal w Rymanowie
    1 / 8
    Lokal w Rymanowie

    Rymanów

    • 157 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 574 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam Lokal w centrum Rymanowa Lokal o powierzchni 60. 74m Składający się z dwóch pomieszczeń Oraz toalety Wejście do lokalu z chodnika Piętro parter Lokal do własnej aranżacji...

  • Lokal użytkowy Żyrardów
    1 / 4
    Lokal użytkowy Żyrardów

    Żyrardów

    • 5 500 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt po byłej masarni z maszynami,ubojnia-całość ok 1200m2( możliwość adaptacji na inną działalność),rok budowy 1990r,działka 46500m2.dom 280m2 luksusowo wykończony rok budowy 20...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 450 000 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 2 266 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość produkcyjno-magazynowy z powierzchnią biurową na działce o powierzchni 1500m2 w Grodzisku Mazowieckim. Składa się z budynku murowanego, na parterze z przeznaczeniem na...

  • Sprzedam bardzo tanio lokal użytkowy
    1 / 2
    Sprzedam bardzo tanio lokal użytkowy

    Kożuchów

    • 30 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 1 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam bardzo tanio, b a r d z o a t r a k c y j n y, dochodowy lokal użytkowy 27m 2, Lokal znajduje się w Kożuchowie województwo Lubuskie. Lokal nadaje się na działalność...

  • LOKAL usługowy 2pok 52m 6,5t/m z ogrodem Nowy Świat
    1 / 6
    LOKAL usługowy 2pok 52m 6,5t/m z ogrodem Nowy Świat

    Lublin

    • 338 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pośrednicy, pracownicy biur nieruchomości proszę nie dzwonić. Ogłoszenie prywatne bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż mieszkanie/lokal usługowy 52m2, DZIESIĄTA, wejście bezpoś...

  • LOKAL PRZY PKP MILANÓWEK

    Milanówek

    • 2 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal usługowo - handlowym w budynku w technologii murowanej usytuowanym przy dworcu PKP MILANÓWEKLokalizacja jedna z najlepszych w północnym Milanówku.Wejście do lok...

  • Obiekt Dębno, ul. Droga Zielona

    Dębno » ul. Droga Zielona

    • 890 000 zł cena
    • 423 m2 powierzchnia
    • 2 105 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA BIURA. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami magazynowo - usługowymi w m. Dębno przy ulicy Droga Z...

  • Lokal użytkowy z najemcami, ul. B. Chrobrego
    1 / 2
    Lokal użytkowy z najemcami, ul. B. Chrobrego

    Gorzów Wielkopolski

    • 3 500 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dochodowa nieruchomość położona w śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego przy ulicy Bolesława Chrobrego 37 i 38. Lokale znajdują się na parterze w niskim 3-piętrowym bloku...