• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 425)
  • Lokal użytkowy Rusinowo gm. Postomino, Calineczki
    1 / 15
    Lokal użytkowy Rusinowo gm. Postomino, Calineczki

    Rusinowo

    • 8 500 000 zł cena
    • 15 436 m2 powierzchnia
    • 551 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowe miejsce, które pokochasz od pierwszego spojrzenia Ośrodek Wypoczynkowy 350 m od morza! Wyobraź sobie poranki, gdy z kubkiem aromatycznej kawy wychodzisz na taras, a w po...

  • Przestronny lokal na ul. Warszawskiej
    1 / 16
    Przestronny lokal na ul. Warszawskiej

    Olsztyn

    • 459 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy po generalnym remoncie – 59,36 m² na ul. Warszawskiej 80 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 59,36 m², zlokalizowany w budynku przy ul. Warszawskiej 80. Nieruch...

  • Na sprzedaż Budynki produkcyjno-magazynowe z częścią socjalno-biurową
    1 / 3
    Na sprzedaż Budynki produkcyjno-magazynowe z częścią socjalno-biu...

    Dębica

    • 6 273 000 zł cena
    • 3 726 m2 powierzchnia
    • 1 684 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynki produkcyjno-magazynowe z częścią socjalno-biurową na sprzedaż w atrakcyjnym położeniu oddalone od zabudowań mieszkalnych, blisko autostrady A4 przy węźle Dębica Zachód. In...

  • Lokal użytkowy Białystok Centrum,
    Lokal użytkowy Białystok Centrum,

    Białystok

    • 9 490 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Ogłoszenie poglądowe.N...

  • Miejsce postojowe w garażu podziemnym-ul.Walońska
    1 / 9
    Miejsce postojowe w garażu podziemnym-ul.Walońska

    Wrocław

    • 50 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku z 2018 roku w inwestycji Angel River. Miejsce znajduje się na poziomie -1, tuż obok wejścia do windy, co zapewnia szybki...

  • Lokal użytkowy Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Kazimierza Wielkego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Wrocław Stare Miasto, Stare Miasto, Kazimierza Wie...

    Wrocław

    • 2 500 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 14 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. [tel] Lokal usługowy o powierzchni 177,08m2 znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Kazimierza Wielkiego. W lokalu można prowadzić w...

  • Lokal użytkowy Staszów
    1 / 15
    Lokal użytkowy Staszów

    Staszów

    • 680 000 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 637 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość budynkowo-lokalowa zlokalizowana w Staszowie. W skład nieruchomości wchodzą: - mieszkanie na parterze o pow. 55,08m2 składające się z: pokoju, kuchni,...

  • Lokal użytkowy Gdynia, Starowiejska
    1 / 13
    Lokal użytkowy Gdynia, Starowiejska

    Gdynia

    • 790 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 875 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal biurowo - usługowy w centrum Gdyni - ul. Starowiejska, budynek Atrium! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, przeszklone biuro o powierzchni 80 m², zlokalizowane w pre...

  • Lokal Miszewko ul. Gdyńska

    Miszewko » ul. Gdyńska

    • 19 900 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT IDEALNY DO PROWADZENIA RÓŻNORODNYCH FORM DZIAŁALNOŚCI Kontakt do agenta prowadzącego: Justyna [tel]LOKALIZACJA: nieruchomość znajduje się w tzw. pasie przemysłowym i jest zl...

  • Lokal Gdańsk Kokoszki ul.

    Gdańsk » Kokoszki

    • 19 900 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Sopot ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 2 042 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Jasne biuro w Sopocie | 31,90 m² | Darmowy parking | Blisko SKMOferujemy do wynajęcia jasną i funkcjonalną powierzchnię biurową o powierzchni 31,90 m², zlokalizowaną przy Alei Niep...

  • Lokal Kraków Mistrzejowice

    Kraków » Mistrzejowice

    • 31 500 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia usługowo- handlowa na Mistrzejowicach. Prezentowany lokal stanowi przestrzeń open space o powierzchni 385m 2 wraz z przynależnym do niego zaple...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 53 220 zł cena
    • 1 629 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia magazyn wraz z powierzchnią biurową przy ul. Półłanki w Krakowie. O ferta najmu obejmuje halę o powierzchni 1412m 2 oraz przynależne do niej pomie...

  • Lokal Ostrowo ul.

    Ostrowo

    • 1 950 000 zł cena
    • 423 m2 powierzchnia
    • 4 610 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWIEC INWESTYCYJNY NAD MORZEM | ROI 10% | 64 MIEJSCA NOCLEGOWENa sprzedaż doskonale prosperujący obiekt turystyczny nad morzem, położony w centrum miejscowości Ostrowo, w pobliż...

  • Sprzedam sklep w Kozodawach
    1 / 4
    Sprzedam sklep w Kozodawach

    Kozodawy

    • 109 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 1 817 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Murowany solidny budynek wolnostojący na sprzedaz Powierzchnia domu: ok. 60 m2 Kondygnacje: 1 Powierzchnia działki: 900 m2 Cena: 109 000 zł do negocjacji Dojazd do posesji: asfalt...

  • Lokal użytkowy Lublin Czuby,
    1 / 13
    Lokal użytkowy Lublin Czuby,

    Lublin

    • 2 876 800 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż unikalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 248,17 m2, położony na I piętrze nowoczesnego budynku Agatowa Office przy ul. Agatowej w Lublinie. Przestrzeń z ekspozycj...

  • Budynek handlowo- usługowy, Lubartów, centrum
    1 / 11
    Budynek handlowo- usługowy, Lubartów, centrum

    Lubartów

    • 2 199 000 zł cena
    • 466 m2 powierzchnia
    • 4 719 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy usytuowany na działce o powierzchni 387 m2, położony przy ulicy Lubelskiej 26. Jest to obiekt parterowy, częściowo podpiwniczony z poddaszem...

  • Sprzedam parter budynku ok 400 m2 w Lesku -
    Sprzedam parter budynku ok 400 m2 w Lesku -

    Lesko

    • 1 200 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedania parter budynku przy ul. Moniuszki 6 w Lesko. Możliwość dowolnego przeznaczenia lokalu na cele medyczne, mieszkaniowe handlowe, usługowe itp w chwili obecn...

  • Na Placówkę Medyczną, Szkoleniową, Usługową, Biuro
    1 / 3
    Na Placówkę Medyczną, Szkoleniową, Usługową, Biuro

    Warszawa

    • 5 000 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy NA SPRZEDAŻ lokal użytkowy o łącznej pow. ponad 750 m2 zlokalizowany w Warszawie w obrębie dzielnicy Praga Południe, na Saskiej Kępie Lokal usytuowany jest w budynku z p...

  • Na Sklep, Salon Kosmetyczny, Lodziarnię - CENTRUM
    1 / 4
    Na Sklep, Salon Kosmetyczny, Lodziarnię - CENTRUM

    Warszawa

    • 1 450 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 29 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal Handlowo-Usługowy - Pow. 50 m2, Parter - Na Gastronomię, Sklep, Salon, Show-Room... - CENTRUM - Marszałkowska / Chmielna NA SPRZEDAŻ lokal - położony w centrum Warszawy prz...