• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 425)
  • Lokal użytkowy Opole, Kościuszki
    1 / 15
    Lokal użytkowy Opole, Kościuszki

    Opole

    • 2 000 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 13 158 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PIĘKNY LOKAL W PRESTIŻOWEJ KAMIENICY Lokal biurowo-usługowy, mieści się na parterze zabytkowej kamienicy, w samym centrum Opola. Zarówno kamienica jak i sam lokal zachwyca ponadcza...

  • Lokal użytkowy Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto,
    1 / 7
    Lokal użytkowy Poznań gm. Poznań-Nowe Miasto,

    Poznań

    • 250 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy nowoczesny lokal o charakterze niemieszkalnym, stanowiący gotowy produkt inwestycyjny w dynamicznie rozwijającej się części Poznania. Nieruchomość zlokalizowana w komp...

  • Lokal użytkowy Kwidzyn, Józefa Piłsudskiego
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kwidzyn, Józefa Piłsudskiego

    Kwidzyn

    • 185 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tylko w Keller Williams! PRESTIŻ I POTENCJAŁ - Twój biznes przy ul. Piłsudskiego! Szukasz miejsca, które samo przyciągnie klientów? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy loka...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Elegancki, duży lokal 278,5m2, MOKOTÓW ⭐⭐⭐⭐⭐

    Warszawa » Mokotów

    • 6 950 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 25 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego lokalu o powierzchni 278,41 m2. Lokal zajmuje część powieżchni użytkowej na parterze w nowoczesnym budynku wyposażonym w recepcję, monitoring, win...

  • 1 / 4
    Lokal Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków » Bieżanów-Prokocim

    • 3 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany pokój biurowy o pow. 36m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej (od strony Wieliczki). Teren wokół ogrod...

  • Lokal Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków » Bieżanów-Prokocim

    • 6 500 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia jasny, klimatyzowany lokal o pow. 82,6m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej (od strony Wieliczki). Teren wokół ogro...

  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 36 461 zł cena
    • 458 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy o pow. użytkowej wynoszącej 387,38m 2 i pow. całkowitej wynoszącej 458,06m 2 , usytuowany na IV piętrze w jednym z biurowców klasy A...

  • Lokal Tuchom ul. Miszewska

    Tuchom » ul. Miszewska

    • 10 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA:Tuchom gmina Żukowo, szybki dojazd do nowo wybudowanej trasy s7- węzeł Miszewko ok. 4,5 km, do Chwaszczyna ok. 5 km.HALA:Działka ok. 1300 m2 płaska, ogrodzona, dojazd d...

  • Lokal Gniezno ul. Grzybowo

    Gniezno » ul. Grzybowo

    • 2 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Gniezno -Centrum lokal użytkowy na parterze w nowym budynku•sala o powierzchni 40m2, zaplecze socjalne, łazienka, pomieszczenie biurowe•centralne ogrzewanie gazowe - piec dwufuncyj...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe, Gocław ul. Floriana Znanieckiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Znanieckiego

    • 1 299 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 9 148 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy 141,6 m² na Gocławiu.Oferuję na sprzedaż nowoczesny, przestronny i pełen naturalnego światła lokal użytkowy o powierzchni 141,6 m², idealny pod działalność usługową,...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław, Floriana Znanieckiego
    1 / 13
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Gocław...

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 9 213 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy 141,6 m² na Gocławiu. Oferuję na sprzedaż nowoczesny, przestronny i pełen naturalnego światła lokal użytkowy o powierzchni 141,6 m², idealny pod działalność usługow...

  • UNIKATOWA OFERTA| Lokal z witryną i dwoma wejściami – ul. O
    1 / 4
    UNIKATOWA OFERTA| Lokal z witryną i dwoma wejściami – ul. O

    Koło

    • 320 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 442 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz idealnego miejsca na swój biznes lub bezpiecznej inwestycji kapitału? Takie oferty w tej lokalizacji nie zdarzają się często! Na sprzedaż oferujemy lokal użytkowy o powierz...

  • LOKAL NA SPRZEDAŻ - Ełk, ul. Wielkanocna - 99.000 zł 27,33m2
    1 / 7
    LOKAL NA SPRZEDAŻ - Ełk, ul. Wielkanocna - 99.000 zł 27,33m2

    Ełk

    • 99 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy położony w Ełku przy ul. Wielkanocnej 2A (os. Jeziorna) o powierzchni 27,33 m². Lokal składa się z jednego pomieszczenia głównego oraz łazienki z WC. Jes...

  • Lokal użytkowy Lublin Lsm, Gliniana
    1 / 12
    Lokal użytkowy Lublin Lsm, Gliniana

    Lublin

    • 249 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 782 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży lokalu użytkowego. Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 32,17 m², położony na parterze budynku przy ul. Glinianej 32. Lokal znajduje się w budynku z 1988 roku...

  • Lokal użytkowy Kraków Krowodrza
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Krowodrza

    Kraków

    • 190 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 278 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż na Krowodrzy przy ul. Kujawskiej, lokal niemieszkalny składający się z dwóch pomieszczeń. Każde z nich jest odrębną nieruchomością. Pow. łączna 36,57 m 2 . Lokal zn...

  • Na sprzedaż lokal użytkowy w centrum Chocianowa
    1 / 16
    Na sprzedaż lokal użytkowy w centrum Chocianowa

    Chocianów

    • 250 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 1 909 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 131,63 m², położony przy ul. Żeromskiego w ścisłym centrum Chocianowa, w woj...

  • Krakowska- biura, mikroapartamenty 2320 m2
    1 / 9
    Krakowska- biura, mikroapartamenty 2320 m2

    Wrocław

    • 12 000 000 zł cena
    • 2 320 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży nieruchomość o pow. 2320 m2 plus magazyn 170 m2 usytuowana na działce o pow. 1820 m2 położona w strefie śródmiejskiej w odległości około 3 km od Rynku, 2,5 km od...

  • Lokal użytkowy Bielsko-Biała
    1 / 9
    Lokal użytkowy Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała

    • 4 600 000 zł cena
    • 1 259 m2 powierzchnia
    • 3 654 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kompleks zabudowań przemysłowych w strefie. Działka o powierzchni 0,30 ha z halami produkcyjnymi i magazynowymi o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1 259 m² Hala sk...

  • Firma Reklamowa z 30 letnia tradycją w Radomiu
    1 / 16
    Firma Reklamowa z 30 letnia tradycją w Radomiu

    Radom

    • 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dobrze prosperująca Firmę Reklamową z 35 letnimi tradycjami z ciekawym profilem produkcyjnym (lokal 140mkw z księgą wieczysta) wysoki na 3,5m w bardzo dobrym stanie po remoncie kap...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Aleje Jerozolimskie
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Ursus Ursus, Aleje Jerozolimskie

    Warszawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 128 m², położonego na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego, tuż przy rondzie Reagana. Lokal znajduje się na terenie dużego,...