• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 425)
  • Lokal 78m2 Centrum pl. Kopernika
    1 / 7
    Lokal 78m2 Centrum pl. Kopernika

    Opole

    • 699 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 078 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z lokalem na sprzedaż w ścisłym Centrum Opola, bliskie sąsiedztwo C.H. Solaris. Lokal położony w przyziemiu, o powierzchni 78m2 i składka się z dużego p...

  • Lokal użytkowy Jarosławsko gm. Pełczyce
    1 / 15
    Lokal użytkowy Jarosławsko gm. Pełczyce

    Jarosławsko

    • 826 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość inwestycyjna pod obiekt eventowy / dom weselny / agroturystykę 2 budynki po generalnym remoncie | duża działka | gotowy obiekt do adaptacji Powierzchnia użytkowa łąc...

  • Lokal użytkowy Nowy Sącz
    1 / 15
    Lokal użytkowy Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 795 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 058 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o pow. mieszkalnej ok. 100m2 (pow. całkowita ok. 260m2) położony na działce o pow. 44,6ar w Nowym Sączu na os. Piątkowa. Dodatkowo na...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 3 285 € cena
    • 438 m2 powierzchnia
    • 8 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    podnajem-7,50 EUR/m2 !!! --------------------- Warszawa - Do podnajęcia: lokal biurowy o pow. 438 m2 na 3 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul....

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 10 450 € cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 550 m2 na 7 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 645 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 645 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- biuro wirtualne do wynajęcia w Śródmieściu, na 6 piętrze nowoczesnym biurowca niedaleko Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mai...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Dickensa

    Warszawa » Ochota » ul. Dickensa

    • 559 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 559 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - biuro wirtualne do wynajęcia na Ochocie, na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 14 909 € cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 877 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 4 947 € cena
    • 291 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 291 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 199 899 € cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 171 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1169 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Morawica

    Morawica

    • 49 682 zł cena
    • 1 982 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1970m2 z biurem i zapleczem socjalnym o łącznej pow. 12m 2 położona w okolicy lotniska Balice. Hala stalowa z regałami,...

  • Lokal Gdynia Orłowo rynek pierwotny ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 478 332 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 084 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal inwestycyjny w Orłowo Square | Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokaliza...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 18 400 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 575 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, na warszawskim Śródmieściu. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 19 780 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 15 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], m...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 3 600 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 24 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Wola, Wola ul. Wolska

    Warszawa » Wola » ul. Wolska

    • 2 667 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa na pierwszej piętrze w kompleksie biurowo - usługowym na warszawskiej Woli. Przedwojenny obiekt przemysłowy przebudowany i dostosowany jako budynek biur...

  • Lokal użytkowy Lubliniec, Edyty Stein
    1 / 3
    Lokal użytkowy Lubliniec, Edyty Stein

    Lubliniec

    • 1 099 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 3 968 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica inwestycyjna w sercu Lublińca | Rynek | Gotowy potencjał dochodowy Na sprzedaż klimatyczna kamienica w ścisłym centrum Lublińca - ul. Edyty Stein 1, zaledwie kilka krokó...

  • Sprzedam lokal użytkowy 20 m2
    1 / 2
    Sprzedam lokal użytkowy 20 m2

    Rypin

    • 90 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lokal użytkowy o powierzchni 20 m2 Lokal nie potrzebuje żadnego wkładu, gotowy do użytkowania. Pełna własność.

  • Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa
    1 / 9
    Lokal użytkowy Gdynia Orłowo, Zwycięstwa

    Gdynia

    • 478 332 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 716 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal inwestycyjny w Orłowo Square | Gdynia Orłowo Na sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokali...

  • Lokal użytkowy Łódź Łódź-Górna, Łódź-Górna
    1 / 10
    Lokal użytkowy Łódź Łódź-Górna, Łódź-Górna

    Łódź

    • 3 400 000 zł cena
    • 1 223 m2 powierzchnia
    • 2 781 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny obiekt biurowomagazynowoprodukcyjny przestrzeń gotowa na rozwój Twojej firmy Oferujemy funkcjonalny i kompletny kompleks biurowomagazynowoprodukcyjny, który łączy profes...