• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 425)
  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, Henryka Sienkiewicza
    1 / 3
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, Henryka Sienkiewicza

    Kielce

    • 640 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 90 m2 , zlokalizowany na parterze w 3-piętrowej kamienicy, w ścisłym c entrum przy ul. Sienkiewicza . Lokal jest przedzielony na dwie częś...

  • Atrakcyjny budynek komercyjny w Warszawie
    1 / 4
    Atrakcyjny budynek komercyjny w Warszawie

    Warszawa

    • 9 250 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 13 406 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Atrakcyjny budynek komercyjny w Warszawie – idealny na biznes z potencjałem wzrostu! Prezent...

  • Lokal użytkowy Czerna gm. Iłowa,
    1 / 3
    Lokal użytkowy Czerna gm. Iłowa,

    Czerna

    • 400 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy przy głównej drodze - blisko autostrady A4 - duży potencjał Na sprzedaż nieruchomość z budynkiem usługowym położona w miejscowości Czerna, w bardzo dobrej lokalizac...

  • Kraków  B&B na sprzedaż, gotowy biznes
    1 / 16
    Kraków B&B na sprzedaż, gotowy biznes

    Kraków

    • 6 990 000 zł cena
    • 492 m2 powierzchnia
    • 14 208 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker OGŁOSZENIE – NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W KRAKOWIE (BIEŻANÓW), UL. ADAMA HABELI Na s...

  • Lokal handlowo-usługowy 25 m² Osiedle Bór
    1 / 9
    Lokal handlowo-usługowy 25 m² Osiedle Bór

    Nowy Targ

    • 369 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 14 760 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 25 m² w stanie deweloperskim, położony przy atrakcyjnym osiedlu Nowy Targ – Bór. Nieruchomość oferuje świetną ekspozycję dzięki dwóm dużym witrynom...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, al. IX Wieków Kielc
    1 / 8
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, al. IX Wieków Kielc

    Kielce

    • 365 500 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 372 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na III piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy al. IX wieków Kielc (budynek Becher Platinum). Lokal składa się z jednego duże...

  • Lokal handlowy do sprzedaży lub wynajmę
    1 / 6
    Lokal handlowy do sprzedaży lub wynajmę

    Katowice

    • 40 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży (lub wynajmę)pawilon handlowy o powierzchni 15m2 przy ul. Młodzieżowej Katowice -Giszowiec.Na wyposażeniu są w komplecie regały,lada, gabloty szklane ( 4-5szt) ,2 rega...

  • Lokal użytkowy Zgierz
    1 / 15
    Lokal użytkowy Zgierz

    Zgierz

    • 760 000 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 2 033 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dom w stanie surowym - do wykończenia w kameralnej okolicy Zgierza, przy ulicy Leszczynowej. Dom pierwotnie budowany z zamysłem prowadzenia działalności go...

  • Nieruchomość magazynowo – biurowa | Sprzedaż

    Ciechanów » ul. Sienkiewicza

    • 2 000 000 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 1 801 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną w woj. mazowieckim, powiat ciechanowski, miasto Ciechanów, obręb 0030 Podzamcze przy ulicy Sienkiewicza 29A o łącznej powierz...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 9 419 € cena
    • 649 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 649,60 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 3 472 € cena
    • 347 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 347,20 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Agencja Nierucho...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 2 046 € cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa * Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 141,12 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Agencja Ni...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 2 273 € cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 156,80 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 772 € cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 77,28 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okoli...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 2 611 € cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 180,10 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w okolicach ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. poleca Agencja Ni...

  • wynajme pow biurowa w Siedlcach
    1 / 8
    wynajme pow biurowa w Siedlcach

    Siedlce

    • 1 200 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedażny lub wynajęcia pow. biurową ok. 300 m2, w budynku na 2 piętrze, w Siedlcach przy ul Berka Joselewicz 3. W tym 49m2 pow. piwnicznej , boks garażowy (14,50m2) oraz 8 mi...

  • Rzeszów, ul. LANGIEWICZA - Nowy Lokal Usługowy
    Rzeszów, ul. LANGIEWICZA - Nowy Lokal Usługowy

    Rzeszów

    • 867 980 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 891 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem ogłoszenia jest lokal usługowy numer L.U.3 położony na parterze w inwestycji Langiewicza 37. To wyjątkowy lokal o powierzchni 72,75 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki s...

  • Budynek z działką
    1 / 16
    Budynek z działką

    Nowa Wieś Lęborska

    • 180 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 1 407 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    128m2 to powierzchnia całej działeczki.Były Sklep ale budowana z myślą na mieszkanie.Powierzchnia zabudowana 52,49m2 .Wszystko ogrodzone plotem drewniano/stalowym.Dzialka zabudowan...

  • Lokal użytkowy – parter, witryna Stare Miasto
    1 / 11
    Lokal użytkowy – parter, witryna Stare Miasto

    Poznań

    • 1 789 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 10 524 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy na Wenecjańskiej 8 – doskonała lokalizacja przy Starym Mieście w Poznaniu! Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 170,98 m², położony na parterze nowo...

  • Lokal użytkowy Łubowo,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Łubowo,

    Łubowo

    • 4 999 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 625 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HALA z częścią socjalno-biurową i dużym PLACEM na wynajem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży hali usługowo-produkcyjno-magazynowej, położonej w miejscowości Łubowo,...