• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • Lokal użytkowy Piaseczno
    1 / 2
    Lokal użytkowy Piaseczno

    Piaseczno

    • 948 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal o powierzchni 158,11 m2 zlokalizowany w Piasecznie. Na terenie osiedla budynki mieszkalne oraz punkty usługowe. W promieniu 800 m Urząd Miasta i Gminy, Sąd R...

  • Lokal użytkowy Busko-Zdrój, Plac Targowy
    1 / 7
    Lokal użytkowy Busko-Zdrój, Plac Targowy

    Busko-Zdrój

    • 2 990 000 zł cena
    • 943 m2 powierzchnia
    • 3 171 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż generujący przychód z najmu budynek o pow. ok. 800m2 , zlokalizowany w centrum Buska-Zdroju przy Placu Targowym; wybudowany w 2012 roku. Budynek usytuowany na dział...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Włochy ul. Ryżowa

    Warszawa » Włochy » ul. Ryżowa

    • 756 € cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 47,30 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Ryżowej poleca Property Office (tel. [tel], mail: [...

  • Klimatyczne biuro 64 m - "Eko Park" - Polecam

    Warszawa » Mokotów

    • 1 530 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 23 907 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży piękny słoneczny lokal użytkowy, do zagospodarowania na biuro lub usługi. Idealny na biuro notarialne lub adwokackie.Lokal składa się z dużego pomieszczenia, w którym...

  • 1 / 2
    Lokal Krupia Wólka ul. Główna

    Krupia Wólka » ul. Główna

    • 2 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 36 m², usytuowany na parterze w miejscowości Krupia Wólka. Lokal posiada dużą, przeszkloną witrynę, która zapewnia doskonałą widoczność or...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 229 € cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.17,66 m2na3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Jagatowo ul.

    Jagatowo

    • 1 650 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Rzadko spotykana nieruchomość łącząca wygodny dom mieszkalny z dużym, pięknym ogrodem częścią warsztatową (lub magazynową) z wydzielonym biurem lub mieszkaniem dla pracowników.LOKA...

  • Lokal Jagatowo ul.

    Jagatowo

    • 1 650 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Rzadko spotykana nieruchomość łącząca wygodny dom mieszkalny z dużym, pięknym ogrodem częścią warsztatową ( lub magazynową) z wydzielonym biurem lub mieszkaniem dla pracowników.LOK...

  • Lokal Siercza

    Siercza

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 38 m², przy ruchliwej ulicy z ciągłym ruchem samochodowym i pieszym. To miejsce zapewnia dobrą ekspozycję oraz stały przepływ p...

  • Sprzedam pawilon handlowo-usługowy w Szczytnie
    1 / 16
    Sprzedam pawilon handlowo-usługowy w Szczytnie

    Szczytno

    • 1 245 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 4 338 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie bez pośredników. Sprzedam nieruchomość zabudowaną pawilon Uslugowo-Handlowy o powierzchni całkowitej 287,49 M2 usytuowany na działce o powierzchni 1592 M2 położonej w Sz...

  • Dawny dworzec w Tolkmicku
    1 / 16
    Dawny dworzec w Tolkmicku

    Tolkmicko

    • 990 000 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 1 642 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Posiadamy na sprzedaż unikalną nieruchomość – dawny budynek Dworca w Tolkmicku idealny pod inwestycję. Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 932 m2, położoną w malowniczym To...

  • Lokal użytkowy Świdnik, Żwirki i Wigury
    1 / 15
    Lokal użytkowy Świdnik, Żwirki i Wigury

    Świdnik

    • 1 800 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Poszukujesz idealnego miejsca na rozwój lub na dobry start Swojej działalności? Ta oferta jest dla Ciebie! OPIS NIERUCHOMOŚCI Ofertę stanowi hala usługowo-produkcyjna z zapleczem...

  • Lokal użytkowy Lublin Konstantynów, Wojciechowska
    1 / 15
    Lokal użytkowy Lublin Konstantynów, Wojciechowska

    Lublin

    • 1 950 000 zł cena
    • 444 m2 powierzchnia
    • 4 392 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedaż piętra w budynku biurowo-usługowym o powierzchni ponad 400 m, które jest już w całości wynajmowane, to bardzo atrakcyjna oferta inwestycyjna. Szukasz pasywnego dochodu lub...

  • Lokal usługowy z możliwością rozbudowy -Jelenia Góra
    1 / 13
    Lokal usługowy z możliwością rozbudowy -Jelenia Góra

    Jelenia Góra

    • 520 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 455 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BEST-INVEST prezentuję Na sprzedaż lokal usługowy – Jelenia Góra, ul. Wiejska Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni ok. 55 m², położony w doskonałej lokaliz...

  • Lokal użytkowy Skarżysko-Kamienna, Spółdzielcza
    1 / 13
    Lokal użytkowy Skarżysko-Kamienna, Spółdzielcza

    Skarżysko-Kamienna

    • 1 184 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 5 720 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 207,76 m2 usytuowany na drugim piętrze 4-piętrowego, nowoczesnego budynku mieszkalno-usługowego usytuowanego przy ul. Spółdzielczej w Skarżysk...

  • Lokal użytkowy Kielce Piaski, Peryferyjna
    1 / 6
    Lokal użytkowy Kielce Piaski, Peryferyjna

    Kielce

    • 20 000 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 3 031 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kompleks czterech budynków zlokalizowany w Kielcach przy ulicy Peryferyjnej, budynki usytuowane są na działce o pow. 12611 m2 . Powierzchnia użytkowa wszystkich budy...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Emilii Plater
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Emilii Plater

    Warszawa

    • 770 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 13 276 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy o pow. 58,11 m2 , zlokalizowany na parterze w 12-piętrowym bloku przy ul. Emilii Plater . W promieniu 400 m Pałac Kultury i Nauki , CH Złote T...

  • Lokal użytkowy Kielce Piaski, Witosa
    1 / 3
    Lokal użytkowy Kielce Piaski, Witosa

    Kielce

    • 1 131 600 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 840 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 115 m2 składający się z 5 małych mieszkań (każde z osobną łazienką i aneksem kuchennym). Lokal znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku z...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, Zagnańska
    1 / 6
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, Zagnańska

    Kielce

    • 1 112 412 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 8 624 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania lokal o pow. 129,2m2 zlokalizowany przy ul. Zagnańskiej. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, ścieżka rowerowa, Zalew Kielecki, szkoły, sklepy, przedszkola, mar...

  • Lokal użytkowy Staszów
    1 / 15
    Lokal użytkowy Staszów

    Staszów

    • 7 687 500 zł cena
    • 2 313 m2 powierzchnia
    • 3 324 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kompleks pałacowo-hotelowy zlokalizowany w Rytwianach pow. staszowski, województwo Świętokrzyskie. Kompleks składa się z następujących obiektów: Budynek pałacu...