• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Grzybowska

    Warszawa » Wola » ul. Grzybowska

    • 2 975 € cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.175 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Budynek handlowo - usługowy
    1 / 2
    Budynek handlowo - usługowy

    Bukowina

    • 200 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż parterowy budynek handlowo - usługowy w miejscowości Bukowina. Przedmiotem sprzedaży jest budynek po sklepie spożywczym o powierzchni 70,08 m², usytuowany na działce n...

  • Lokal użytkowy Gwoźnica Górna gm. Niebylec,
    1 / 9
    Lokal użytkowy Gwoźnica Górna gm. Niebylec,

    Gwoźnica Górna

    • 650 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o dużym potencjale, położona na działce nr 1317/3 o powierzchni 23 ar + dodatkowe 30 ar do zagospodarowania, w miejscowości Gwoźnic...

  • Lokal użytkowy Słupia (Konecka)
    1 / 15
    Lokal użytkowy Słupia (Konecka)

    Słupia

    • 800 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 1 143 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trzykondygnacyjny budynek usługowy (młyn zbożowy) o pow. ok. 700 m2, zlokalizowany na działce o pow. 3527 m2. W skład nieruchomości wchodzą: - budynek usługowy...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum
    1 / 4
    Lokal użytkowy Kielce Centrum

    Kielce

    • 649 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 490 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 100,82 m 2 zlokalizowany w kamienicy w Kielcach na obrzeżach centrum miasta. Lokal położony jest na parterz e 1-piętrowej ka...

  • Lokal użytkowy Ostrowiec Świętokrzyski Kąty Denkowskie
    1 / 7
    Lokal użytkowy Ostrowiec Świętokrzyski Kąty Denkowskie

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 3 900 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 1 950 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala o łącznej powierzchni ok. 2000 m² , zlokalizowana w dzielnicy Kąty Denkowskie, w Ostrowcu Świętokrzyskim , w sąsiedztwie zabudowy przemysłowej. Nieruchomość idea...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Grójecka
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Grójecka

    Warszawa

    • 375 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 719 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 32,52 m2, zlokalizowany w budynku z 1981 roku, przy ul. Grójeckiej w dzielnicy Ochota. W pobliżu liczne restauracje, placówki medyczne, sklepy spo...

  • Lokal użytkowy Radom Żakowice
    Lokal użytkowy Radom Żakowice

    Radom

    • 10 000 000 zł cena
    • 6 748 m2 powierzchnia
    • 1 482 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż centrum handlowo-rozrywkowe o łącznej pow. użytkowej 6 748 m2, położone na sąsiadujących ze sobą działkach o łącznej pow. 5 128 m2, zlokalizowane w Radomiu. Obi...

  • Lokal użytkowy Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 8
    Lokal użytkowy Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 1 117 405 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 11 175 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 100,94 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego...

  • Lokal użytkowy Busko-Zdrój, Partyzantów
    1 / 5
    Lokal użytkowy Busko-Zdrój, Partyzantów

    Busko-Zdrój

    • 1 190 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 5 174 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż generująca przychód z najmu , kamienica o pow. ok. 230 m2 , zlokalizowana na działce o pow. 585m2 przy ul. Partyzantów w centrum Buska-Zdroju . W skład budynku wch...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Wyzwolenia
    1 / 12
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Wyzwolenia

    Szczecin

    • 120 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DO PRZEJĘCIA CESJA UMOWY NAJMU lokalu usługowo- handlowego znajdującego się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy al. Wyzwolenia, idealny pod działalność usługową, biurową, handlo...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, Zagnańska
    1 / 6
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, Zagnańska

    Kielce

    • 1 490 649 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 17 960 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany lokal na działalność handlową, usługową lub biuro o pow. 83,58 m2 , usytuowany na parterze budynku w prestiżowej inwestycji Plaza Tower II...

  • Lokal użytkowy Wąchock
    1 / 5
    Lokal użytkowy Wąchock

    Wąchock

    • 155 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 2 095 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek stanowiący lokal handlowo-usługowy o powierzchni 74 m2 usytuowany na działce o powierzchni 143 m2 . Budynek zlokalizowany w centrum Wąchocka w...

  • Lokal użytkowy Szczecin Bezrzecze, Szeroka
    1 / 15
    Lokal użytkowy Szczecin Bezrzecze, Szeroka

    Szczecin

    • 1 295 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 15 059 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz reprezentacyjnego lokalu, który zrobi wrażenie na Twoich klientach i zapewni komfort pracy każdego dnia? Ten lokal ma wszystko, czego potrzebujesz i jeszcze więcej. Lok...

  • Lokal użytkowy Kielce Czarnów
    1 / 12
    Lokal użytkowy Kielce Czarnów

    Kielce

    • 880 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek biurowo-usługowy o 2 kondygnacjach naziemnych zlokalizowany przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach. Budynek o pow. ok. 120 m2 z parkingiem naziemnym. Powierzchni...

  • Lokal użytkowy Kielce Niewachlów Pierwszy
    1 / 4
    Lokal użytkowy Kielce Niewachlów Pierwszy

    Kielce

    • 1 000 000 zł cena
    • 555 m2 powierzchnia
    • 1 802 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania hala magazynowa/przemysłowa/usługowa o powierzchni ok. 555 m2 . Nieruchomość zlokalizowana jest w terenie pełniącym funkcje przemysłowo-usługowe. Teren dobrze sko...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kielce Centrum

    Kielce

    • 1 200 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 175,33 m2, usytuowany na pierwszym piętrze budynku w centrum Kielc przy ul.Zagórskiej. Nieruchomość przez ostatnie lata pełniła funkcję salonu bea...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Bohaterów Getta Warszawskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, Bohaterów Getta Warszawskiego

    Szczecin

    • 1 299 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 8 959 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż prestiżowy lokal o powierzchni ok 145m2 z duźą witryną na ulicę. Nowy, piękny, wyremontowany lokal o bardzo wysokim standardzie gotowy do użytku bez żadnych dodatkowyc...

  • Lokal użytkowy Skarżysko-Kamienna Skarżysko Zachodnie
    Lokal użytkowy Skarżysko-Kamienna Skarżysko Zachodnie

    Skarżysko-Kamienna

    • 2 300 000 zł cena
    • 894 m2 powierzchnia
    • 2 573 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2 560 m 2 zabudowana budynkiem biurowo - warsztatowym o pow. 565,62 m 2, magazynem dwukondygnacyjnym o pow. 182 m2 , parterowy...

  • Lokal użytkowy Giżycko, Kętrzyńskiego
    Lokal użytkowy Giżycko, Kętrzyńskiego

    Giżycko

    • 420 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż lokal usługowy. Lokal położony jest w centrum Giżycka przy ul. Kętrzyńskiego 9. Lokal położony jest na parterze. Po...